Skocz do zawartości
Forum

Zaciskanie oczu


Gość Joanna Byliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Joanna Byliniak

Witam. Jestem mamą 3,5 rocznego Kuby. Gdy Kuba na miał 2,5 roku wystąpiło u niego częste mruganie oczkami. Po wizycie u okulisty dostaliśmy dicortineff który pomógł. Teraz sytuacja się powtarza z tym że oczy prócz mrugania są mocno zaciskanie. Podejrzewam że reaguje tak na suche powietrze sezon grzewczy i dodatkowo pobyt u dziadków gdzie jest pies bo wtedy zaczęło się to ponowne mruganie. Synek jest alergikiem 8 stycznia idziemy na testy. Gdy synek miał 10 miesięcy byliśmy w szpitalu na zapalenie płuc i wtedy wyszło mu wysokie ige wskazujące na alergie. Zdarza nam się wysypka na karku bo środkach do prania i czasem po jedzeniu. Jednak czy takie zaciskanie powiek może być spowodowane właśnie alergia? Pytam bo zostałam nastraszona już zespołem touretta i się martwię...
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Panie doktorze mam jeszcze pytanie. Zauważyliśmy że jest też u synka drugi tik a mianowicie ruch ramion jakby poprawiał sobie koszulkę. W połowie stycznia tiki oczu zniknął na jakiś czas ale pojawił się znów trzy dni temu razem z infekcja zatok i gardła... Trochę poczytalam i zastanawiam się nad paciorkowcem... Co Pan o tym myśli?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...