Skocz do zawartości
Forum

Spłaszczony pęcherzyk na usg


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po poronieniu.Poronienie było 7 września samoistnie w 10 tyg.Okazało się,że znowu jestem w ciąży.Ostatnia @ 12 października.Robiłam bhcg.
6.11-11
8.11-10
13.11-12
15.11-35
20.11-325
27.11-4562
01.12-6515
Śluz biały kleisty,temperatura codziennie mierzona 36,8-36.9.
Dzisiaj byłam na usg zarodek jest tętno jest,serduszko bije.Z ostatniej @ wychodzi 7 tydz a z usg 6 tydz.Lekarz powiedział,że nie obiecuje czy będzie dobrze,bo bhcg ostatnia za dobrze jie urosła i jak on to powiedział pęcherzyk jest spłaszczony a powinien być owalny take kólko.I takie moje pytanie może ktoś miał podobnie na usg a zakończyło się dobrze..??

Odnośnik do komentarza

Roznica w tyg z om a usg moze byc i sie wyrowna. Pecherzyk nie koniecznie musi byc idealnie okrag i z reguly tak nie jest. Pytanie jak bardzo jest splaszczony. Beta przy wartosciach powyzej 3000 potrzebuje juz wiecej czasu na to aby sie podwoic i wg mojego i innych dr ginekologii z ktorymi mialam doczynienia juz nie jest tak wazna jak obraz z usg. Wazne ze jest przyrost a nie spadek. Chociaz ja w jednej ciazy mialam mega przyrosty i przestalam badac powyzej 25 000 to jednak nie urodzilam szczęśliwie. Trzeba poczekac i wierzyc ze bedzie dobrze. Nie stresuj sie to nie pomaga. 3mam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...