Skocz do zawartości
Forum

ciąża czy paniczne urojenie?


Gość youstynka

Rekomendowane odpowiedzi

am może dość głupie pytanie ale trochę już zdurniałam i nie wiem czy nie panikuję więc wole się dopytać.
Ostatnią miesiączke miałam 18-23.09; 16.10 uprawiałam seks. 17 -18.10 powinnam dostać okresu. Moje cykle trwają 28-30 dni. Raz się zdarzyło że trwał 27 dni, ale są zdecydowanie regularne. Okresu nie dostałam ani 17 ani 18. Dzisiaj przed południem czyli 20.10 pojawiło się krwawienie, które przywitałam z wielką radością, ale z racji tego, ze już zdążyłam się zestresować, że okres mi się spóźnia widzę ze to krwawienie jest skąpe i krew jest jakby na początku brunatna (nic nowego na początku okresu) ale teraz jest jasna, wręcz różowa i bardzo skąpa. Stąd moje pytanie. Od stosunku minęło zaledwie 4 dni. To chyba zbyt wcześnie na krwawienie implantacyjne prawda? Wszelka logika mówi mi, ze to okres sie spóźnił i mój cykl trwał teraz 32 dni, ale ja już sama nie wiem i panikuję. Na ten moment nie jestesmy gotowi na małego szkraba chociaż oczywiście przyjęlibyśmy go z ogromną miłością.
Powiem szczerze, że dzień w którym uprawialiśmy seks był chwile przed planowaną miesiączką przy tak długich cyklach jak moje i ich regularności nie zakładałam komplikacji więc się nie zabezpieczaliśmy, wiem, że to zawsze ciągnie za sobą ryzyko, ale czy naprawdę jestem aż tak wyjątkowa w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...