Skocz do zawartości
Forum

czy to na pewno ciaza?


Gość nastepnawkolejce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nastepnawkolejce

Witam.
Wiem, że takich tematów przewijają się setki i nigdy bym nie pomyślała, że też będę o to pytać na forum internetowym ale liczę na Wasze doświadczenie i opinie :)

Sytuacja ma się tak: Mam dość nieregularne cykle miesiączkowe. W kolejności od ostatniego trwały:
43 dni
31 dni
31 dni
33 dni
34 dni
37 dni
28 dni... itd.

Pierwszy dzień mojej ostatniej miesiączki to 2 września i do tej pory kolejna nie pojawiła się.
Seks z mężem; 25 i 26 września. (czy to były dni płodne nie jestem w stanie oszacować).

Od ponad tygodnia objawy jak na okres, poczynając oczywiście od ochoty na słodycze, ból podbrzusza no i ostatnie i najbardziej dziwne to utrzymujące się wzdęcie brzucha i ból jajników... Zawsze występowały ale głównie na maksymalnie 3 dni przed okresem i dość szybko ustępowały. Tym razem trwają do tej pory ( w sumie już 43 dzien cyklu).
Wczoraj zrobiłam dwa testy ciążowe i dwa wyszły pozytywnie. pokazał 2-3 tydzień ciąży.

Czy to faktycznie mozliwe, że trafiliśmy w dni płodne? I wzdęty brzuch to pierwszy objaw przy tak wczesnej ciąży?
Bardzo bym chciała, żeby to byla prawda :) ale aż nie chce mi się wierzyć, bo mój brzuch wygląda jak na 12 tc a nie sam poczatek. Dodatkowo stresuje sie faktem, czy obecność hormonu hcg w moczu moze być spowodowany torbielami jajnikow? (stąd powiekszone jajniki? są wyczuwalne pod skórą)
Rozpisałam się... :) mam nadzieje, ze moze jakkolwiek rozwiejecie moje watpliwosci i obawy. Jutro robie termin do ginekologa a ciekawośc mnie zżera.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...