Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Użytkownik23

Jaką szczoteczkę soniczną wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aga543

dla mnie szczoteczka soniczna o wiele lepiej, dokładniej czyści zęby. Ja kupowałam Philips Sonicare Healthy White w aptece internetowej [reklama usunięta]. Jest też delikatna dla dziąseł. Ma wbudowany zegar, który odmierza czas mycia. Można też zastosować 30-to sekundowy tryb wybielania, dzięki któremu uśmiech jest ładniejszy; ja zdecydowanie polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to dla Ciebie szczoteczka, czy dla dziecka? Ja używam i polecam Oclean Air: https://oclean.pl/sklep/szczoteczki-soniczne/szczoteczka-soniczna-oclean-air/ dla dziecka w sumie też się świetnie nada poprzez swoje gabaryty - nie jest taka duża. Do tego dedykowana aplikacja, w której możesz śledzić, czy zęby są dobrze umyte, ustawić indywidualny plan i takie tam :) Ja mam i jestem zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Polkanamalcie

Ja postawiłam na tańszą szczoteczkę soniczną od haxe, ale nie gorszą, bo z tego co sprawdzałam to ilość ruchów sonicznych jest taka sama jak w philipsie. Działa, zęby czyste jak nigdy 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria

Wiecie, że druk UV ma fotograficzną jakość i idealnie odwzorowuje kolory, a do tego można go wykorzystać w ozdobnictwie, jak i w reklamie. Gdyby ktoś potrzebował zrealizować projekt używając druk UV to polecam Printing House drukarnia cyfrowa druk UV https://printinghouse.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anita

Ja dla córci kupiłam soniczną z InnoGio i w końcu widzę, że z chęcią po nią sięga i myje zęby:) Szczoteczka dokładnie czyści a przy tym jest delikatna dla szkliwa i dziąseł. Przy pracy jest cicha, wygodnie leży w ręce i ma wytrzymałą baterię:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...