Skocz do zawartości
Forum

Krostki i zaparcia u niemowlaka


Rekomendowane odpowiedzi

Na początku dziękuje za szybka odp na pytanie, dla przypomnienia powtórzę sytuacje: Moja 7 tyg. córka, od dłuższego czasu zmaga się z zaparciami robi kupkę raz na kilka dni a jak juz zrobi to wszystko od razu, do tego dochodzi wysypka na czole buzi i dekoldzie oraz nadmiernie ulewa, jednego dnia wylewa wszystko co zjada a na drugi dzień jest dobrze i tak na zmianę. jesteśmy aktualnie na etapie diagnozowania problemu, alergolog na wygląd jej kupek zółte, luźne, z dodatkiem jasnych kuleczek stwierdziła, że to wygląda jakby nie trawiła tłuszczu. Dodam że przybiera regularnie na wadze, jest głównie na mleku bebilon pepti po którym krostki zmniejszyły się, dzis odebrałam wyniki i na białko mleka i białko jaja kurzego nie jest uczulona, natomiast morfologia wskazuje (po szybkiej konsultacji z pediatra) jakby mała miała stan zapalny, a nic jak na razie widocznego jej nie dolega, oprócz chrypki która dostała po płaczu podczas wczorajszego pobierania krwi. Dodam ze nie licząc szczepień w szpitalu nie była jeszcze szczepiona, ponieważ boje się ją teraz zaszczepić, gdy nie wiem co jej dolega. Co to wszystko moze oznaczać? jaka powinna byc dalsza diagnostyka?

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za szybkie odpowiedzi, mam jeszcze pytanie, ponieważ zbliża się termin szczepień i uważam, że powinnam się jeszcze wstrzymać, chociażby ze względu na wyniki morfologii, dołączam wyniki morfologii oraz badań pod kontem alergii czy sa one niepokojące?
Jeszcze mam pytanie odnośnie nadmiernego ulewania, jak sobie z nim poradzić, bo dziecko dostaje bebilon pepti a pomimo tego wciąż ulewa, często pod ciśnieniem.

monthly_2017_03/krostki-i-zaparcia-u-niemowlaka_56036.jpg

monthly_2017_03/krostki-i-zaparcia-u-niemowlaka_56037.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...