Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Askaa

Jak pozbyć się rozstępów po ciążach?

Rekomendowane odpowiedzi

z mężem uznaliśmy że nasze rodzina z 2 dzieci jest już kompletna, dlatego chcę doprowadzić swoje ciało do porządku po 2 ciążach. Najbardziej chodzi o brzuch, bo chciałabym pozbyć się rozstępów. Czy ktoś z Was ma sprawdzony sposób? Kosmetyczka mi radziła żeby znaleźć gabinet co usuwa je laserem Aton. Czy wiecie coś na ten temat? czy to pomoże? Doradźcie coś, bo wiem ze same kremy nie dadzą takiego efektu, jak oczekuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama_34

Ten laser działa - robiłam taki zabieg w J&T Krzemińscy w Warszawie (na Marszałkowskiej są jeśli jesteś z Wawy). łącznie 10 zabiegów to było i rozstępy są mniej widoczne. ja do tego zaczęłam regularnie ćwiczyć, więc wszystko nabiera kształtu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nyce

Aton powinien pomóc - kremy z mojego doświadczenia już mniej... Laser nie jest rozwiązaniem inwazyjnym, zabieg nei jest bolesny, a poza tym możesz normalnie funkcjonować po tym - co przy dzieciach w domu jest ogromnym plusem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość awena

Ja akurat miałam robiony zabieg PRX-T 33. Z efektów jestem bardzo zadowolona :) Sam zabieg jest prosty, bezbolesny no i bezinwazyjny, mi został polecony jako rozwiązanie lepsze niż laser.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość michella

Laser to dobry sposób - o Atonie można dużo dobrego poczytać jeśli chodzi o rozstępy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość soffia

ja jestem za laserem, zastanawiam się tylko gdzie w Poznaniu lepiej zrobić. Wg Was lepiej w Medicest czy w Estime? Ktoś się orientuje? Ewentualnie któryś z tych gabinetów: http://misjame.pl/znajdz-gabinet/ polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Preibisz skindoctors

Prezent z okazji Dnia Matki! Nie tylko dla Mamy, ale również dla Ciebie!

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki spraw prezent ukochanej Mamie, a Preibisz skindoctors zadba również o Ciebie. Wykup voucher na zabieg dla Mamy o wartości minimum 200 zł, a otrzymasz od nas w PREZENCIE zabieg wart 200 zł.

http://www.preibisz.com/oferty-specjalne/dzien-mamy/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tatiana39

Jak dziewczyny wcześniej wspominały, jest naprawdę dużo zabiegów kosmetycznych, które pomogą zminimalizować widoczność rozstępów. Tutaj znajdziesz jakiś zabieg, który najbardziej odpowiadałby Ci - http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi/kosmetologia. Zwróć uwagę na zabieg Fala Uderzeniowa Storz. Moim zdaniem byłby on najlepszy dla Ciebie! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość domi.nika
W dniu 1/3/2017 o 11:14 AM, Askaa napisał:

z mężem uznaliśmy że nasze rodzina z 2 dzieci jest już kompletna, dlatego chcę doprowadzić swoje ciało do porządku po 2 ciążach. Najbardziej chodzi o brzuch, bo chciałabym pozbyć się rozstępów. Czy ktoś z Was ma sprawdzony sposób? Kosmetyczka mi radziła żeby znaleźć gabinet co usuwa je laserem Aton. Czy wiecie coś na ten temat? czy to pomoże? Doradźcie coś, bo wiem ze same kremy nie dadzą takiego efektu, jak oczekuję.

Na rozstępy to dobrze udać się do kosmetolog - https://medycynaestetycznawarszawa.com.pl/cennik/  ja polecę tutaj bo mam sprawdzonych, może doradzą odpowiednio co zastosować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basiulka

Warto poradzić się kosmetologa i może dobrać odpowiedni zabieg w zależności od potrzeb i możliwości. Dodatkowo, od początku ciąży stosowałam przeróżne specyfiki ujędrniające - od olejków, po kremy i balsamy. Ciężko podać konkretny złoty środek, ale na pewno regularne nawilżanie i odżywianie skóry, do tego dieta! Ja bardzo polubiłam się z Mustelą i ich olejkiem na rozstępy. Moim zdaniem dał widoczny efekt naciągnięcia i mniej widocznych rozstępów :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...