Skocz do zawartości
Forum

Blagam, czy w koncu sie udalo?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z mezem staramy sie o dzidziusia. Jak robilismy badania u mnie wyszlo ze owulacji nie mam co miesiac a maz ma slabe i mało plemników (lepsze wyniki po posiłku). Lekarz poradził nam zmiane diety i wspomaganie tabletkami. Kupilam nam fertil up. Od ok 2 miesiecy bierzemy i jakas roznice widac. Choc badan nie robilismy. I teraz tak. Cykl mam 30-sto dniowy. Okres powinnam dostac 10.12 czyli na dzien dzisiejszy spóźnia mi sie 5 dni. Testy wychodza neatywne, ale, wlasnie to ale. 5 dni przed okresem standardowo bol piersi, podbrzusza ale nie wiarygodna suchość pochwy. Na dzien przed spodziewanym okresem pojawil sie śluz. Najpierw bialy a teraz przezroczysty. Biust urósł mi z rozmiru C na D co nigdy nie mialo miejsca przed okresem i bola strasznie, mam straszne zawroty i bole glowy, czasem bole podbrzusza i okolic, mam chorobe lokomocyjna ale do tej pory do pracy moglam spokojnie dojechac a teraz czesto wystarczy 1 przystanek bym marzyła by wysiąść. Ciagle mam uczucie ze dostalam okres a to jednak ciagle śluz. Marze by to byla ciąża, ale czy jest to mozliwe? Blagam o pomoc i szybka odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Hej, nie wiem czy Ci pomogę, ale.u mnie dokładnie takie objawy były i przy cystach które powstawały z powodu niepeknietego pęcherzyka (za niski poziom progesteronu miałam), i zarówno gdy zaszłam w ciążę, byłam pewna ze to znów cysta a tymczasem na teście pojawiły się dwie kreski, było to jakieś 12 dni po braku okresu. Więc może zrób.test z krwi, kosztuje 25 zł i będzie w 100% wiarygodny, jeśli wyjdzie negatywny udaj się do gina po leki na wywołanie miesiączki, a może.tez.byc tak ze owulacja się przesunela i za wcześnie na pozytywny test domowy, jednak ten z krwi to już 7-10 dni od owulacji wychodzi i zawsze w 100% jest wiarygodny.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK83 to skad te powiększone piersi? Juz jestem tydzien po terminie miesiączki, piersi bola, spanie nawet na boku straciło przyjemnosc, i nie mam odpowiedniego stanika poza sportowym w tym momencie a mysle ze nie oplaca sie kupowac wiekszego jesli to minie to sie zmarnuje. Czy jest mozliwe ze sie pomylili w laboratorium lub jest cos nie tak? Czytalam ze bhcg z krwi tez nie zawsze jest w 100% bo są kobiety ktorym wskazywało brak ciazy a jednak w niej byly a wyszlo to dopiero w okolicy 6 tyg. Sama niewiem. A zeby nie bylo, nie nakręcam sie tylko mocno zastanawiam.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, beta podnosi sie już 7 dni od zapłodnienia, więc w 4 tc.nie ma mozliwosci żeby nie pokazała ciazy. Gdy mi się te cysty robiły bolał jajnik na którym była.cysta, piersi oraz podbrzusze było spuchniete. Dlatego gdy zaszłam w ciążę zorientowałam się dopiero w 6tc, ponieważ objawy były identyczne.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

"a maz ma slabe i mało plemników (lepsze wyniki po posiłku)"

Hej,

Odniosę się tylko do tego fragmentu wypowiedzi. Nie wiem czy jakąś farmakologię w tym kierunku stosujecie - nie znam się, ale z metod naturalnych to:

Cykl życia produkcji nowych plemników to około 72 dni (spermatogeneza). Ja wiem, że nie będzie łatwo, ale niech mąż przez większość tego okresu:

- 0 alkoholu (1 piwo to też alkohol)
- fajki ?! (niech przestanie)
- GORĄCE KĄPIELE / SAUNA (NO WAY!)
- zdrowe odżywianie. Jak nie "lubi brokułów" to do gęby na siłę ( ;-) )...

Jak bardzo chce mieć dzidziusia, to powyższe postanowienia będą tylko pierdołą. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...