Skocz do zawartości
Forum

Ciąża rok po roku?


Gość Aleksandraa93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandraa93

Witsm serdecznie wszystkie mamusię obecne i przyszłe:)
Poszukuję mam które urodziły rok po roku, bądź może tak jak ja niedawno urodziły i znów są w ciąży.. do mam które już tak rodziły, mam kilka pytań. Jak sobie radziły, czy bylo ciężko, jak roczny maluch reagował na niemowlaka ? :)

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Jestem mamą 4 dzieci - 6-letni Michał, Bartek 1 rok i 7 miesięcy i Bliźnięta Kasia i Ania 4,5 miesiąca.
Zaszłam w ciążę z dziewczynami kiedy Bartek miał 7 miesięcy. Różnica między nimi to 15 miesięcy. Nie powiem, że jest zawsze słodko. Dziękuję Bogu, że mam wsparcie w rodzinie, bo sama nie dałabym rady. Byłam w ciąży kiedy Bartek uczył się chodzić, pod koniec ciąży bardzo źle się czułam i często chorowałam. Po urodzeniu się dziewczyn (wiadomo - cesarka) w domu był cyrk. Od początku miałam podejście, że sobie poradzę, bo nie mam innego wyjścia i jakoś to poszło. Terez już jest coraz lepiej. Czas robi swoje i poprawia się organizacja życia rodzinnego. Bartek uwielbia siostrzyczki (czasem za bardzo) i nie może się doczekać kiedy będzie się mógł z Nimi bawić (już próbuje - wrzuca im zabawki do leżaczków i czyta książeczki o samochodach, jest przy tym przesłodki). Oczywiście trzeba mieć oczy dookoła głowy, żeby nie zrobił im krzywdy. Ja sobie radzę tak, że kiedy muszę coś zrobić, a dziewczyny są w zasięgu Bartka rączek, wołam Go do siebie i proszę, żeby mi w czymś pomógł (uwielbia to, a ja widzę co robi).
Nie martw się, na pewno sobie poradzisz - mam to robot wielofunkcyjny - potrafimy robić milion rzeczy jednym palcem;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...