Skocz do zawartości
Forum

Zmiana mleka modyfikowanego


Gość MartynaW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MartynaW

Witam,
moja córka jest karmiona mlekiem modyfikowanym. Ze względu na problemy brzuszkowe dostawała z zalecenia lekarza Bebilon Pepti. Jadała regularnie co 3 godziny. W nocy robiła sobie jedną przerwę 4-godzinną. Kiedy analizowaliśmy z mężem różne rodzaje mleka, zaproponowano nam Bebilon Comfort. Podajemy go córce od wczoraj. Brzuszek się uspokoił. Nie ma już nawet problemów z wzdęciami. Ogólnie rzecz biorąc jesteśmy zadowoleni. Dzisiaj jednak zauważyłam, że córka nie ma już potrzeby jadać co 3 godziny. Zwykle kiedy dochodziła 3 godzina po ostatnim jedzeniu była już bardzo niespokojna. Dzisiaj wcale się nie budzi po 3 godzinach. Mało tego, zjada trochę mniejsze porcje. Sen ma w końcu spokojny, bo wcześniej wybudzały ją wzdęcia. Czy to możliwe, że Bebilon Comfort jest bardziej syty i dlatego wystarczy jej mniejsza porcja i to rzadziej? I czy powinno mnie martwić, że do tej pory spała w ciągu dnia niewiele, a w tej chwili śpi już 4 godzinę z krótką przerwą na karmienie? Tym bardziej, że śpi twardo. Moja córka do tej pory była bardzo niespokojnym i nerwowym dzieckiem, dlatego w tej chwili jej spokój mnie niepokoi. Nie jestem do tego przyzwyczajona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...