Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Aga_Krk

Jak wybrać porodówkę?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, jak wybierałyście porodówkę to na co zwróciłyście uwagę? [reklama usunięta] przeczytałam, że najlepiej o szpitalu świadczy, jeśli podczas odwiedzin dojrzy się takie gadżety jak – drabinki, worki sako, piłki, wanny... hm. Od tych wszystkich szpitali mam mętlik w głowie, a w co drugim wydaje mi się, że bardziej liczy się skuteczna reklama niż dobro pacjentki. Wychodząc z dni otwartych zamiast spokojnego umysłu dostaję reklamówkę ulotek wszystkiego, co z porodem związane. Ratunku?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie w sprawie porodu musi zostać spełniony jeden jedyny warunek: odseparowanie od innych rodzących, innymi słowy cisza, spokój, ja i moje krzyki, niczyje inne, które by mnie dodatkowo stresowały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tatti

Zgadzam się z uwagami, ja osobiście najbardziej boję się bólu więc zorientowałabym się jakie opcje jego uśmierzenia oferuje szpital. Ewentualnie na własną rękę zaopatrzyłabym się np. w akcesoria do elektrostymulacji, podobno dają dobry efekt [reklama usunięta]. Słyszałam, że można takie maszyny wypożyczyć w szkole rodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...