Skocz do zawartości
Forum

Pierwsze miesiace ciazy?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 20 lat. Współżyłam ze swoim chłopakiem na początku maja, w dni płodne. W połowie maja dostałam miesiączki, która standardowo przebiegała bardzo boleśnie. Tydzień przed spodziewanym krawieniem mam silne objawy, np koszmarny ból piersi.
Dziś 19.o6 więc powinnam dostać okres, ale nie mam ani krwawienia ani zadnych objawów, że miałby nadejść. Miesiączki mam regularne, sama bardzo dobrze potrafie wyliczyć dni płodne i okres więc pomyłka nie wchodzi w grę.
Mój chlopak, ktory aktualnie jest za granicą od razu powiedzial zebym poczekala jeszcze z tydzien i zrobila test. Ogolnie przyjal to spokojnie i bardzo pozytywnie.
Więc pytanie do Was, czy to mozliwe ze w czasie pierwszych dni ciazy moglam krwawic i pomylic to z miesiaczka? Dodam ze od poczatku maja nie wspolzylam bo chlopak wyjechal.
Prosze o jakies wskazowki i opis wlasnych doswiadczen w tej kwestii.
Z gory bardzo dziekuje za zainteresowanie moim problemem ;)

Odnośnik do komentarza

Skoro współżyłaś w dni płodne, to masz ogromne szanse, że udało Ci się zajść w ciąże. Jeżeli uprawiałaś seks bez zabezpieczenia, to rozumiem, że ciąża była planowana tak? W takim razie trzymam kciuki :) W pierwszych miesiącach zdarza się występowanie krwawienia podobnego, do miesiączki. Zrób test, albo idź do lekarza, wtedy będziesz miała pewność.

Odnośnik do komentarza
Gość Anetarara

A ile dni spoznia Ci sie miesiaczka moze to stres. Test ciazowy wykonuje sie z porannego moczu wtedy stezenie Hcg jest najwyzsze. Poczekaj kilka dni moze sie spoznia. Bo skoro mialas standardowa miesiaczke czyli trwala tak dlugo i obficie jak zawsze w maju to dla mnie watpliwe zebys zaszla w ciaze. W ciazy niektore dziewczyny plamia ale to skape krotkie krwawienie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...