Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Agaaa ślicznie wyszliacie ;) a Krzysiu jaki już duży i siedzi sam ??? ;)
Zosia też od kilku dni jest taka marudna , że już nie wiem o co jej chodzi. Wszedzie jej jest źle, najlepiej tylko na rękach. Przyzwyczaila się, że w szpitalu przez 10 dni non stop ktoś z nią był, nosił ją. Usypianie jej teraz to też jakiś koszmar. Wcześniej przed szpitalem pielucha, smok i sama zasypiala a teraz niby jest zmęczona a smoka to wcale nie chce, na rękach nie chce, sama nie wie co chce i tak po dwóch godzinach placzu usypia o 22:30 ;( w sumie w dzień też ma problem z zaśnięciem. Sama nie wiem czym to jest spowodowane.

Odnośnik do komentarza

Oj Magda wspolczuje ale moze do tego przyzwyczajenia doszedl skok rozwojowy, walcz i nie poddawaj sie.
Krzysiu sam nie siedzi musi miec poduchy dookola, a do zdjec chwile tak wytrzymywal ale w okolo bylo kilka osob z wyciagnietymi rekoma na wypadek gibniecia sie w ktoras ze stron. Jak siedzi w bujaczku to obowiazkowo musi byc zapiwty w pasach bo juz ciagnie tulow do przodu a jak jeszcze jest palak z zabawkami to sie zlapie i podciaga. Od kilku dni zrobila sie z tego mojego smyka straszna piszczalka, jak mu sie cos podoba to piszczy, jak mu sie nie podoba to tez piszczy czasami mysle ze gardlo sobie zedrze... Dzis rano powitalo nas nowe gaworzenie. Lezymy w lozku i sluchamy czy Krzys juz wstal a tu nagle takie 'dejdejdejdej' wybuchlismy smiechem. A no i jeszcze przeszkadza mu oslona na szczebelkach wiec wedruje w lozeczku i rano jak wstajemy to glowe ma tam gdzie nogi :-D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72893.png

Odnośnik do komentarza

Aga super zdjęcia a krzysiu jaki juz duży chłopiec i sliczne oczka ma!!

U nas święta nawet ok. Dawidzio nie marudzil za bardzo co do niego nie podobne nawet w gościnie ładnie się zachowal .
Magda doskonale cie rozumiem bo ten mój to z natury taki maruda i ciągle mu cos nie pasi na rekach źle leżeć źle z usypianiem tez różnie czasem jest taki śpiący a i tak musi najpierw się wyryczec dopiero potem się poddaje po czym śpi gora pol godziny.
My co dzień próbujemy cos szamac idzie to ku lepszemu bo juz wczoraj parę lyzeczek zjadł. A jak te obiadki brudzą dosłownie buzi domyc nie szło po ziemniaczkach z dynia.
Od dziś oficjalnie żegnany cyca bo mały juz nawet w nocy pić nie chce szkoda bo chciałam w nocy karmić dopuki mleko nie zniknie samo a tu masz zaczął robić sceny i pić nie będzie. No trudno byla wygoda ale się skończyła.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Sliczny Dawidek i Krzys. My w święta siedzieliśmy w domku, mały jest strasznie marudny. Jak go złapie szal to krzyczy, prezy się, a w święta troszkę się podelektowalam jedzonko em ( oczywiście nic wzdymajacego ) ale on ma tak wrażliwy brzuszek, że chyba powinnam odżywiać się powietrzem . Chodzimy na rehabilitacje bo ta asymetria spowodowała, że lewa srtona jest słabsza, a co za tym idzie nawet jak go noszę to lekko krzywi główkę w lewą stronę , trochę mnie to martwi. Do tego nie lubi leżeć na brzuszku, wytrzyma 2, 3 min i krzyk. U nas brzydko, zimno niby dziś słońce, ale straszny wiatr. Megs, podajesz juz Dawidkowi zupki? Mój w piątek kończy 4 Mce, ale tak myślę, że skoro jest wczesniakiem i ma problemy z brzuszkiem to chyba troszkę przesunę to rozszerzenie diety, jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny, szkoda ze juz po swietach bo znowu musimy siedziec i czekac az tatus wroci z pracy.

Aga piekna mama i synus :)))

Megs Dawid jak zawsze fajowy chlopczyk :)) i jaki usmiech

u nas w swieta super, mala bardzo grzeczna w gosciach takze mozemy chodzic bo tak naprawde to pierwszy raz bylismy tak dlugo poza domem. Nas tez mecza zeby bo czasami taka maruda ze tylko raczki pomagaja. Co do piskow to moja rano jest tka piszczalka ze normalnie w uszach dzwoni, a cieszy sie przy tym niesamowicie. jak sie odejdzie od wozka to tez alam przywolawczy.

Ang ja bym jeszcze poczekala skoro ma wrazliwy brzuszek. Ja czekam do skonczonego 6 msc, chyba ze bedzie niedojadala to powolutku cos jej zaczne dawac. Narazie mamy 4,5 msc i tylko na piersi jedzie.

od 5 dni nie mamy kupy, czy mam sie zaczac martwic???

od dzis promocja na pieluchy w lidlu i fajne body :))) polecam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Aga ale już duzy Twój Krzyś :) taki mały mężczyzna a nie bobasek :)
Mój to tak piszczy i gaworzy, że sąsiedzi zza ściany pytali mnie ostatnio co ja robię że on taki wygadany :D u nas póki co jest ciągle agu albo hału :) i uwielbia jak mu robię 'gdzie jest bobas? Tu jest' buzia się tak cieszy tylko brakuje śmiania się w głos na coczekam z utęsknieniem :)
My diety nie będziemy napewnorozszerzać wcześniej niż w 6 miesiącu :) mam nadzieję że cyca nie braknie bo się wspomagam jak mogę żeby nie stracić :)
Ja też miałam robić napad na lidla ale teściowa kupiła mi 4 paki pampersów i karton z dady, a siostra przywlokła w święta dwa kartony ciuchów po swoim synku :D chyba muszę dokupić jakąś szafę specjalnie dla Nikiego bo niedługo będzie miał więcej ciuchów niż ja :D

https://www.suwaczki.com/tickers/relgh371iwqyu1o3.png

Odnośnik do komentarza

ja wpadlam o 8 i zakupilam body, koszulki, spodenki i pieluchy. ubranka sa fajne jakosciowo bo ta faktura sie rozciaga i sa na dluzej. my rozmiar najmniejszy 50/56 nosimy teraz i jest idealny. cena super 7,5/szt to taniej niz w pepeco a tam jakosc slaba.
fajne body sa tez w smyku w wielopaku wychodzi 12/szt i tez bardzo dobre jakosciowo.

Kornelia czym sie wpomagasz przy karmieniu??? bo moze tez zaczne doddatkowo zeby malej nie braklo.

dzis nam zeby dokuczja i sa raczki, po zelu udalo sie zasnac.

Odnośnik do komentarza

Też.miałam taki plan ale jak zobaczyłam ile mi siostra nawiozła ciuchów to zaniemówiłam :D .
Maszkaron wspomagam się femaltikerem ale to wbrew pozorom drogi interes i efekt średni, a od tygodnia piję kawę inkę i dodaje do tego syrop ze słodu jęczmiennego, za pyszne to to nie jest bo nie mogę użyć mleka ale chyba działa bo już dawno moje cyce to były flaki a teraz potrafią się ładnie napompować aż czasem się synek dławi. Nie wiem czy to placebo ale efekt jakiś jest a wyszło mnie to groszę w stosunku do femaltikera :)

https://www.suwaczki.com/tickers/relgh371iwqyu1o3.png

Odnośnik do komentarza

Tez dziś zrobiliśmy napad na lidla body wyszukalam 2 różne zestawy z dlugim rekawem niestety ze spodenkami i body z krotkim rekawem był problem ledwo jeden zestaw znalazłam. Koszulki tez wygrzebalam. My bralismy rozmiar 62\68 Fajne są. O pampersach nie wiedziałam ale ostatnio w kauflandzie kupilam mega box pampersa na promocji.

Ang tak zaczynamy z Dawidem pomału smakowac różne rzeczy nie jako posiłek jeszcze tylko po troszeczku. Chce go pomału przyzwyczajac do łyżeczki.
Ale ty faktycznieepiej poczekaj skoro synus ma takie problemy z brzuszkiem.
U nas 30go trzasna 4 miesiące.
Dziś tez byłam córe do komunii obkupic i aż się za głowę zlapalam jakie wszystko drogie masakra...

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Tez zakupiłam w lidlu body na krótki, długi rękaw i spodenki ale rozm 74/80 , córka pojechała ok.9.00 i juz było tak przebrane, ale to nic będzie miał na lipiec, sierpień. Macie racje, poczekam z tym rozszerzeniem diety do 6m-ca. Dziewczyny ja karmie jedną piersią i raz w dzień i raz na noc bebilon pepti 90 ml. Mój mały nadal strasznie ulewa, śle myślę, że go przekarmiam bo czasami co 2 czasami co 1,5 jak marudzi, bo tylko cycus go uspokaja. Kornelia a Ty co ile karmisz małego, nie ulewa juz ?

Odnośnik do komentarza

Kornelia, myślisz, że nie toleruje nabiału? Ja też staram się go uniKac ale w święta jadłam sernik i kawę z mlekiem. Musze spróbować odstawić zupełnie. Rzeczywiście tak rozmiarówka w lidlu jest zawyżoną, no nic poczekają aż mały dorośnie

Odnośnik do komentarza

Maszkaron śliczna córeczka.
Ang jeśli mogę zapytać czemu tylko jedna piersią karmisz?
Fakt te ciuszki z lidla dość duże ja chciałam brać 74 ale na szczęście były po otwierane i zobaczylam ze będą dużo za duże i wzielam 62/68
Dawid marudzi jak szalony dziś od 17 ale uwaga uwaga sz.p. tatuś go nosi ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

MAKDALENGA
Tez znam babkę co jedna piersią trojke dzieci :D kurde ja bylaamm dzzos w peppo i tez chcialam do ludka po te body ale zapomnialm.. Ja kupuje mkedemu na 74/80 z reserved mam jeansy i koszule na 74/80 to powiem wam ze tylko rękawek zawinięty i pasuje.. Z lidla mam spodenki takie jak teraz byly cos ti 62/68 sa akurat kupowala bym już większe..:). Myślmy. Zaczęli powolutku. Kosztowaac roznosci:) chcialam zacząć od warzyw ale nigdzie nie mogę znalesc.. Musze jeszcze w rosmaanie zobaczyć. Plan bym ale wyszlo tak ze jak chcialam mu dać skosztować marchewki z jablkiem to wciagnal sloik uwiezcie mi ze plącz byl okropny jak przestawalmm mu dawać.. On już od dluzszego czasu parzy na nas jak jemy i ślinka m Uj cieknie.. Kurde moje corkka zadko kiedy zjadla caly sloik deserku czy obiadku nawet jak wieksza już byka a gdzie tam za trzecim razem hak dostal skosztować xd

Odnośnik do komentarza

Magdalenqa cały słoik na raz...to niezły ma apetyt :-) my ostatnio dwa dni ziemniak z dynia i z jednego sloika jeszcze pol do wywalenia zostalo...najlepsze jest to ze wrzucilam to psowi w jego karmę i nie ruszył hehe musialam wszystko wyrzucić i umyć miche.
Za to jak dalam mu od siebie ziemniaka z sosem to sam otwierał dziub do łyżeczki jak nigdy i parę łyżek zjadł nie za dużo bo to z sosem balam się o brzuszek. A jak mu dalam szynke pocyckac myslalam ze nie odda cwaniak jeden :-))

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...