Skocz do zawartości
Forum

Ciąża a test negatywny


Gość PełnaNadzieji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PełnaNadzieji

Witam, otóż od roku staramy się z chłopakiem o dziecko bez rezultatu smutas.gif
Współżyliśmy w dniach płodnych bez zabezpieczenia, i otóż dziś powinnam dostać @ która jest u mnie zawsze regularna i mocno obfita, wczoraj wieczorem podczas wieczornej toalety zauważyłam że jest jakieś niewielkie plamienie lekko różowiutkie i oczywiście pomyślałam że to niestety ta cholerna @, położyłam się spać z myślą że rano czeka mnie okropny ból brzucha i "czerwony strumień", jednak wstając dziś rano nie ma nic, biegam co chwilę do łazienki żeby sprawdzić ponieważ brzuch pobolewa mnie nieco lżej niż zazwyczaj... a nadal te plamienie delikatne.Nigdy czegoś takiego nie miałam od niepamiętnych czasów @ są tak obfite że szału dostać można.
Co mogę powiedzieć więcej...oczywiście może być to efekt mojej wyobraźni i chęci posiadania maleństwa, jednak od jakiegoś tygodnia jestem w jakiejś strasznej depresji, zdążają mi się jakieś zawroty głowy, jakiś niesmak w ustach, i ten ból pleców i brzucha towarzyszył mi przez cały tydzień oraz ból piersi zaraz przy pachach...odrzuca mnie zapach zmywacza do paznokci nigdy wcześniej jednak nie przeszkadzał mi.
Ból głowy od tygodnia utrzymuje się z taką samą siłą...sikam co pięć minut.
Dziś kiedy miała pojawić się owa @ robiłam test ciążowy który okazał się negatywny , co prawda nie robiłam go rano jako poranny mocz bo do jutra bym chyba nie wytrzymała...
Czy ja już wariuje i przez to mi się wszystko przestawia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...