Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki


Rekomendowane odpowiedzi

jak u mojej kolezanki zaczal sie porod w 32 tygodniu, walczyli żeby było 24 godziny od sterydów, ponoc nwet tak malo czasu robi kolosalna różnicę. Nawiasem mówiąc rożnicę rozwojową z powodu bycia wczesniakiem było po chłopcu widac tak do etapu 2 lat, potem sie zacierała i obecnie jest to kolega mojego syna z klasy, przystojniak i bystrzacha

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny my nadal w dwupaku :-) choć wieczorem nie było za ciekawie bo miałam skurcze co 10 minut regularnie po lekach jak ręką odjoł. W nocy tylko parę a os rana tylko dwa, jestem po obchodzie ja do poniedziałku tak będzie to wychodzimy do domu :-) w domu oczywiście bezwzględnie muszę leżeć prysznic i WC tylko. Jeśli jednak coś się będzie działo to muszę do porodu tu zostać. Ja hak to ja tylko optymistyczne opcje biorę pod uwagę
,dzięki dziewczyny za wsparcie buziaki dla was posyłam

http://www.suwaczek.pl/cache/88aa68158b.png

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy po drugiej dawce leków na płuca będą 4 co 12 godzin Tolka szaleje jak dzik nic sobie nie robi z mojego stresu, skurczy brak dostałam jeszcze jeden lek na rozluźnienie i wygląda na to w poniedziałek będę szła do domu, trzymajcie za nas kciuki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...