Skocz do zawartości
Forum

dodatkowa funkcja??


monikouette

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie zastanawiam, moze tylko mnie jej brakuje, ale ja uwazam za wygodne, moc powrocic do gory kazdej strony, czesto na innych forach jest "poczatek strony" albo "powrot do gory"
czy jest mozliwosc dodania takiej funkcji? no chyba ze tylko mnie wydaje sie ona praktyczna to nie ma sprawy:Uśmiech::rofl:
no chyba ze juz calkiem osleplam i takie cos juz jest a ja nie widze:rofl::Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

monikouette
sylwiaczek to ja napisze zanim ktos tutaj poradzi...
nie wiem dlaczego jest tak u Ciebie ale ja logowalam sie tylko raz na samym poczatku (czyli trzy dni temu) a potem tylko zaznaczylam w okienku na gorze zeby mniee rozpoznawal za kazdym razem i tyle.
jak wchodze na kompa to od razu mnie rozpoznaje i nie musze nic robic...
:Uśmiech:

No właśnie, wystarczy wybrać tę opcję i nie powinno być problemów z koniecznością ponownego logowania.

Odnośnik do komentarza

sylwiaczek
Tyle że ja jestem w pracy i niestety nie mamy w zwyczaju aby strony do których się logujemy zapamiętywały nasze hasła , z wiadomych powodów :Spoko:

No tak, to może być pewien problem.

Domyślnie, jeżeli ktoś nie zaznaczy opcji, żeby forum go pamiętało, sesja wygasa po 15 minutach.

Wydłużyłem teraz testowo ten okres do 30 minut. Nie chciałbym jednak zwiększać go nadmiernie, ponieważ ta sama wartość decyduje o tym, czy ktoś jest pokazywany w części "Użytkownicy online". Gdyby czas był zbyt długi, prowadziłoby to do poważnych przekłamań - użytkownicy, którzy już dawno opuścili forum, wciąż byliby pokazywani jako aktywni w danej chwili.

Mam nadzieję, że wydłużenie czasu do 30 minut przynajmniej częściowo rozwiąże problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...