Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

EfelinaAa gratuluję ! Do profesora chodzisz w Białymstoku?

Wiórka88 na nadciśnienie też dobry jest granat. Dobrze jest pić 50ml soku z granata (takiego wyciskanego) rano nacczo pół godziny przed posiłkiem. Wielu moich znajomych tak się uchroniło przed dozgonnym praniem tabletek.

Odnośnik do komentarza

~Ernesto
EfelinaAa gratuluję ! Do profesora chodzisz w Białymstoku?

Wiórka88 na nadciśnienie też dobry jest granat. Dobrze jest pić 50ml soku z granata (takiego wyciskanego) rano nacczo pół godziny przed posiłkiem. Wielu moich znajomych tak się uchroniło przed dozgonnym praniem tabletek.

Tak, dojeżdżam ok. 70 km do Profesora, prowadzi mnie od początku naszej walki i zamierzam też rodzić przez cc w Białymstoku :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6ydmpbaj4io.png

Odnośnik do komentarza

Te co nie pierwszy raz w ciazy sa to przynajmniej juz wiedza co jak boli, bo ja sie tylko domyslam.
A tak ostatnio mnie naszlo, ze ciaza to w sumie nic przyjemnego, ciagle cos boli, mdli zachcianki, do obikacji na okraglo. Nie wiem ja zawsze slyszalam ze to taki swietny stan, a ja tego nie dostrzegam.
Dzis np w brzuchu cos kluje, pachwiny jakby ciagna, glowa boli, zgage mam i jeszcze zatwardzenie. I tak codzien cos. Mi to sie nawet seksu nie chce. A pidobno sie chce.

Wiorka - mi to by zaraz to cisnienie do tych 160 skoczylo po takim takscie.

A z ta salatka to sie nam udalo, wszystkie chca salatke, ja akurat mam w lodowce to na kolacje zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...