Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lili jka

I szczepienia nie będzie. Anka ma gorączkę. Ibuprom i paracetamol na przemiennie jakby co, można co 4 h?

Jola, to ten: http://alaantkoweblw.pl/jaglane-placki-z-serem-i-szpinakiem/ z tym, że ja je upiekłam. 20 minut. 180 stopni.

Rany, rany, rany! Co tu się dzieje?! Alexann i Annie trzymam za was kciuki, bardzo mocno!

Tort Ani :)
http://www.fotosik.pl/zdjecie/a03e37c89c3de56f

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny! Jestem po wizycie. Nie jest za ciekawie. Mam sie przygotować, że może być różnie. Krwawie mocniej, zrobilam betaHCG w pt mam powtórzyć, jak bedzie niższa niż dziś to wiadomo. Poki co dostalam zmasowana dawke duphastonu mam leżeć, P. ma jutro sprawę w sadzie jako swiadek i musi isc ale w czw i pt bierze wolne. Jak zaczne mocniej krwawic to szpital i lyzeczkowanie. A jutro Dawid ma urodziny. A w nd mamy chrzest. Ja pierd*** niezły tajming. Wyc mi sie chce!

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Hej :* dzis mialam zly dzien w pracy,wzielam po obiedzie Matiego na spacer i do sklepu :) poprawilo mi to humor..bo to taka normalnosc moja :)
No i wieczorne pierdzioszki ktore mi na brzuchu robi i od nowa mam humorek :)
Dzieki dziewczyny :*
Szukam cos nowego..slyszalam ,ze w Castoramie spokojna praca..przed swietami zloze cv,moze po sie odezwa :) no i na 7 sie chodzi :) to by bylo super dla mnie :)

Ciaza zdrowka dla naszej Myeczki :*:*:*:*:*niech rosnie zdrowo :*Slowami sie nie przejmuj....dlatego tesciowa pilnuje Matiego u nas,bo u siebie w domu jest spokojny:)

Ann1ee trzymam kciuki za fasolke :*
Anna 13 mam na oku spacerowke lionelo..ale teraz patrze,ze ma dziwne opinie hmmm wiec szukam dalej ahha

Madika hahaa fajne te ochraniacze ;) i te uszka hhee...nie doczytalam Was do konca..moze jutro sie uda :*

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Liljko Mati umie juz schodzic tylem jak i wchodzic na naroznik.Tu czekal juz ubrany do spaceru,musial sie w bok wychylic i po prostu poleciec w bok :,(

Kalae nie martw sie..masz stale godz pracy..zawsze to jakis rytm..ja to szczerze,nie wiem kiedy wroce..dzis np.zamiast o 13..wyszlam o 14.15

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Ann1e mysl pozytywnie !!! Lez jak mozesz..urodzinami sie nie zamartwiaj teraz..dla synka i tak bedzie cudownie bo z Wami..nic sie nie spinaj i nie sprzataj :*
Nasze kochane dwupaczki :**** mocno i misiowo trzymam kciukalce za Was i fasolki :***
.

Gratuluje zabkow !!:*
Lilijka piekny torcik :)
Pozdrowionka :*

Odnośnik do komentarza

Alexan trzymam mocno kciuki!! Daj znać co i jak. Oby udało się ud nerki wyleczyć w dwupaku.
Ania mocno trzymam kciuki też za Was. Niekiedy jest zagrożenie a wszystko się dobrze układa. Tyle co moja siostra miała stracić ciążę a jest wszystko dobrze i jest już w 19tc. To przekładacie chrzciny i urodziny? Mały będzie się cieszył że jest z Wami myślę że wszyscy zrozumieją albo pomogą.

Odnośnik do komentarza

Alexann
Mamuśki kochane, u mnie panika i strach w oczach.

Robiłam dzisiaj morfologię i mocz, taka zwykła rutyna. No i mam koszmarne wyniki moczu, leukocyty, erytrocyty i hurtowa ilość glukozy :( W badaniu ilościowym glukozy norma do 1,1 a ja mam ponad 4.
Co najlepsze, glukozę we krwi mam cały czas w normie. I w badaniu w labie, i na dwóch glukometrach. Cały dzień się kłuję i jest ok, a w moczu kosmos. Chyba wysiadają mi nerki :(

Tak bardzo się boję, że jutro trafię do szpitala (jutro też mam wizytę). Najgorzej, że mąż ma w czwartek dniówkę i nie ma szans, żeby nie poszedł na dyżur. Ehh kto się zajmie Kacperkiem ;( ;( ;( Zabrzmię bardzo niewdzięcznie, ale poza mną i moim mężem to nikt nie da rady ;(

Ann1eee trzymaj się, u mnie z Kacprem były plamienia, teraz krwiaki, krwawienia i plamienia, a obie ciąże utrzymali :) Będzie dobrze!

Dasz radę!!! Masz straszną kumulację, ale teraz wszystko na raz, a potem już będzie tylko lepiej. Musisz zadbać o siebie i tym samym córeczkę! wytrzymaj, a za niedługo będziesz się cieszyć dwójką maluszków! A jeśliby nawet lekarze zdecydowali o wcześniejszym porodzie, to przecież już też raczej nie stanowi to żadnego zagrożenia dla malutkiej, na pewno jest silna po mamusi :-)

Odnośnik do komentarza

~Ann1eee
Dzieki dziewczyny! Jestem po wizycie. Nie jest za ciekawie. Mam sie przygotować, że może być różnie. Krwawie mocniej, zrobilam betaHCG w pt mam powtórzyć, jak bedzie niższa niż dziś to wiadomo. Poki co dostalam zmasowana dawke duphastonu mam leżeć, P. ma jutro sprawę w sadzie jako swiadek i musi isc ale w czw i pt bierze wolne. Jak zaczne mocniej krwawic to szpital i lyzeczkowanie. A jutro Dawid ma urodziny. A w nd mamy chrzest. Ja pierd*** niezły tajming. Wyc mi sie chce!

U Ciebie też wszystko się skumulowało na raz :(! Trzymaj się, bądź dobrej myśli, trzeba przyjąć na klatę wszystko co przyniesie los!

Odnośnik do komentarza

Jola88
Alexan trzymam mocno kciuki!! Daj znać co i jak. Oby udało się ud nerki wyleczyć w dwupaku.
Ania mocno trzymam kciuki też za Was. Niekiedy jest zagrożenie a wszystko się dobrze układa. Tyle co moja siostra miała stracić ciążę a jest wszystko dobrze i jest już w 19tc. To przekładacie chrzciny i urodziny? Mały będzie się cieszył że jest z Wami myślę że wszyscy zrozumieją albo pomogą.

Twoja siostra jest przykładem, ktory podrzymuje moja nadzieje :) nie wiem co zrobimy z chrzcinami, najwyżej gdyby bylo bardzo zle to w sb odwolamy. Ksiądz nie powinien robić problemów , najwyżej zaliczka w restauracji przepadnie, trudno sa rzeczy ważne i ważniejsze. A jutrzejsze urodziny to kameralne mialy być tylko nasza 3 wiec luz :)
Odnośnik do komentarza

A co do spania, to u nas też są ciągle pobudki znam w nocy, raz mniej, raz więcej. Jak są tylko dwie, to jest dobrze, jestem wtedy mega wyspana ; ) W ogóle z tym spaniem, to u nas jakieś to dziwne, bo Niko zasypia strasznie późno (21-23), rano śpi dość długo (czasem nawet do 9.30), za to w dzień czasem raz, czasem dwa ale tak po 15-20 minut najczęściej. Próbowałam go przestawiać ale bez skutku.

Odnośnik do komentarza

Ann a może zapytajcie księdza, czy w związku z nową sytuacją jesteś niezbędna przy chrzcie, bo może wystarczy tylko ojciec i chrzestni? Chyba, że chcesz być...
A ty leż i odpoczywaj,bierz leki, myśl tylko pozytywnie, trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Lilijka - lepiej jest dać ibuprofen, jeśli gorączka jest 39 i więcej. Tosi dawałam jak widziałam, że gorączka rośnie (po spadku) i ma wysoką, nie patrzyłam że minęlo 4 godz i trzeba podać. Myślę, że gdyby gorączka nie malała mimo leku zadzwoniłabym na IP, a w ciągu dnia do przychodni do lekarza. Ogólnie do godziny powinna zacząć spadać

Odnośnik do komentarza
Gość Lili jka

~kalae
Lilijka - lepiej jest dać ibuprofen, jeśli gorączka jest 39 i więcej. Tosi dawałam jak widziałam, że gorączka rośnie (po spadku) i ma wysoką, nie patrzyłam że minęlo 4 godz i trzeba podać. Myślę, że gdyby gorączka nie malała mimo leku zadzwoniłabym na IP, a w ciągu dnia do przychodni do lekarza. Ogólnie do godziny powinna zacząć spadać

Zawsze zaczynam od ibuprofenu. A że nie minęło jeszcze 8 h, a gorączka wróciła, to podałam paracetamol. Nie podałabym wcześniej tego samego leku p/gorączkowego z obawy przed przedawkowaniem.

Nati... Wow! Gratuluję nocy :) kolejne też są bez karmień? Ja noc zostawiam na koniec, teraz ograniczam w dzień. Jest jedno, dwa. Za niedługo i z dziennych zrezygnuję.

Odnośnik do komentarza

Jola ta strona sie nie wyswietla.

Lilijka ja az tak dokladnie sie nie trzymalam tych godzin, bo po 7 to juz mysle ze mozna dac. Chodzilo mi o to ze scisle nie pilnowalam tych godzin.

Wszystkiego co najlepsze dla Dawida z okazji pierwszych urodzin :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lili jka

Sto lat w zdrowiu, szczęściu, pomyślności dla Dawida!

Annie jak sytuacja?

Moje maleństwo wciąż gorączkuje :( serce mnie boli bo widzę, że cierpi. Prawdopodobnie to przez zęby, ta gorączka.
Waży 8,9 kg i ma 76,5 cm.

Odnośnik do komentarza

No niestety kiepsko jest.Krwawie mocno i mam wyniki bety 3170 a 6 marca bylo 1228. Ide znowu do gina na 17.15 zeby sprawdzic czy konieczne będzie lyzeczkowanie, czy wydali sie samoistnie. Ale juz po wizycie w pn podejrzewalam ze cos jest nie tak, bo to byl koniec 7tc wiec powinno być serduszko albo chociaż zarodek, a byl tylko pecherzyk. Tak wiec rok temu cała noc nie spalam bo mialam skurcze porodowe, a teraz też nie spalam niestety z innego powodu :( szkoda tylko ze to sie musi dziać akurat w 1 urodziny Dawidka.
Dawid dziekuje za życzenia. A ja Wam dziewczyny bardzo dziękuję za wsparcie jakiego mi udzielilyscie w tej ciezkiej sytuacji. Jestescie niezastapione!

Odnośnik do komentarza

Madika
~Olijaaa
Madika
Renia74
Byłam dziś na zakupach z małym i moją mamą i mama kupuje baranka z cukru i mówi;
m-potem dam go Michasiowi
ja- a po co?
m- do zabawy
ja-przecież to jest z cukru, nie dostanie tego
Chwilę później mały przy kasie chwycił marsa, ja mu zabrałam a mama; to babcia mu kupi ;/ Tłumaczę jej że jak chce mu coś kupić to jest masa zdrowszych rzeczy, owoc np w tubce, ewentualnie jogurt albo serek, przecież nie dam mu marsa !!!

Boze jak mnie wkurzaja takie osoby!!! Mowisz i jak grochem o sciane...

Ja doszlam do wniosku ze kakaa ani czekolady Hanula nie dostanie do puki nie wyjda jej wszystkie zeby. Bo przy nich wychodzi jej AZS a czekolada go wzmaga. Wiec po co robic jej krzywde...

Napisz troche woecej o tym azs przy zębach bo zastanawiam sie xzy u nas czegos podobnego nie bylo. Jakis cxas temu miała czwone poliki i plamki na brzuchu i nogach a teraz jak ręka odjął choc nic z zywieniowki soe nie zmienilo....

AZS to takie suche chropowate plamki i tez miga byc czerwone- wtedy jest najgorzej. One tez zaczynaja swedziec- u nas jeszcze tak nie bylo. Ostatnio miala tez takie poliki.
Ja za namowa starej dermatolog smaruje te wszystkie plamki Linomagiem. Moja bratowa mi to powiedziala bo tak leczyla miedzy innymi moja bratnice.
My jeszcze dostalysmy od lekarza taki lek ktory nazywa sie Ketotifen HASCO. I on jest tez dobry.

Jak masz jkies jeszcze pytania to dawaj :D

Dziekuje za inf. A dlaczego to azs moze się nasilac/ wychodzic przy zebach?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...