Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ciaza316
Dalam wczoraj Malej mandarynke. Dzis w kupce ja znalazlam ale tak dziwnie bo pojedyncze kawaleczki byly i poza kupka. Smiesznie

dlatego przestalam dawac cytrusy, bo kilka razy mialam zawartosc pieluchy wszedzie.
Pomarancze bleduje z jogurtem, lub same, plus jest taki ze nie trzeba obierac z blonek no i w kupie nie ma tych czastek, nie wiem jak je nazwac
Odnośnik do komentarza
Gość strrrunka

Alexan,
Jakbyś nie miała jutro co z młodym zrobić, to naparzaj na silesie :) ja się nim zajmę, a Ty posiedzisz i popatrzysz co Twój synuś wydziwia :)
Kolo południa sie spotykamy. Jesli będziesz chętna, to na priv dam namiary...

Odnośnik do komentarza
Gość studentka2017

Wiem, że nie na temat i przepraszam za "zaśmiecanie" ale potrzebuję pilnie 50 ankiet do pracy magisterskiej
https://www.survio.com/survey/d/M8J8Q1J2F3B5L3V5P
Piszę pracę magisterską na temat wpływu przedwczesnego pęknięcia błon płodowych na czas trwania ciąży. Ponieważ czas mnie niezmiernie goni będę bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety przez WSZYSTKIE kobiety, które rodziły w okresie ostatniego roku. Jeżeli nie stanowiłoby to problemu bardzo proszę o udostępnienie dalej :) Dziękuję, będę zobowiązan

Odnośnik do komentarza
Gość studentka2017

Wiem, że nie na temat i przepraszam za "zaśmiecanie" ale potrzebuję pilnie 50 ankiet do pracy magisterskiej
https://www.survio.com/survey/d/M8J8Q1J2F3B5L3V5P
Piszę pracę magisterską na temat wpływu przedwczesnego pęknięcia błon płodowych na czas trwania ciąży. Ponieważ czas mnie niezmiernie goni będę bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety przez WSZYSTKIE kobiety, które rodziły w okresie ostatniego roku. Jeżeli nie stanowiłoby to problemu bardzo proszę o udostępnienie dalej :) Dziękuję, będę zobowiązan

Odnośnik do komentarza

Spóźnione ale szczere życzenia dla Nelci :)

Ja jak dawałam młodemu kiwi to na drugi dzień zawsze były ziareczka w kupie. Muszę kupić kiwi bo już dawno mu nie dawałam, przeważnie jabłko albo banan albo te tubeczki z owocem.

Ja daję młodemu schaba z kurczaka, tylko ja lekko rozbijam żeby taki gruby był i smażę na blado i jak mu kroję schabika to ściągam większość panierki.

Michaś dziś też spał prawie całą noc bo wstał na cyca chyba koło 6 i jeszcze dał chwilę pospać, potem łaził po nas i się bawił a ja nie mogłam się docucić. Zawsze zostawiam na parapecie jakieś książeczki żeby miał zajęcie rano to chwilę dłużej da pospać.

Misia
Zdaj relacje z dziś jak wrócisz z robo

Odnośnik do komentarza
Gość Lili jka

Dziewczyny, a wiecie, że schab to świnia i nie może być kotlet schabowy z kurczaka? To tak przy okazji ;) musiałam ;)

Prawdopodobnie dojadę jutro, z tym, że Ania może spać o 12. Wszystko zależy od tego, o której rano wstanie. Bądźcie pod telefonem jakby co ;)

Upadku współczuję :( ostatnio Anka uderzyła w ścianę, połknęła się o kołdrę, chyba. Jaki był ryk! Ja za to wpadlam w panikę, że mi odlatuje, a to była pora drzemki, a dodatkowo płacz ją zmęczył. Straszne!

Nie zdążę z prezentem na urodziny Ani :(

Odnośnik do komentarza

~Lili jka
Dziewczyny, a wiecie, że schab to świnia i nie może być kotlet schabowy z kurczaka? To tak przy okazji ;) musiałam ;)

Prawdopodobnie dojadę jutro, z tym, że Ania może spać o 12. Wszystko zależy od tego, o której rano wstanie. Bądźcie pod telefonem jakby co ;)

Upadku współczuję :( ostatnio Anka uderzyła w ścianę, połknęła się o kołdrę, chyba. Jaki był ryk! Ja za to wpadlam w panikę, że mi odlatuje, a to była pora drzemki, a dodatkowo płacz ją zmęczył. Straszne!

Nie zdążę z prezentem na urodziny Ani :(

też mi się z tym schabem rzuciło na oczy ;) ale pomyślałam, że pewnie filet z kurczaka w panierce ;)

Tosia też ostatnio tak ma drzemkę, ja będę na 12 bo tak mam autobus, potem mam dopiero na 13. Może pośpi w wózku, aczkolwiek nie wiem jak tam jest z wózkiem tzn czy można gdzieś zostawić...
Może ją dam w nosidło i już.

Prezent dla Tosi jeszcze nie dotarł, ale ja się zorientowałam, ze nie mamy prezentu, 7 marca :(

Kasia - też współczuje upadku, ale dziś 13, u nas też dziś było 'ciekawie' Tosia uderzyła się o łóżko i rozcięła wargę krew poleciała, a płaczu tyle ...

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
Ciaza316
Dalam wczoraj Malej mandarynke. Dzis w kupce ja znalazlam ale tak dziwnie bo pojedyncze kawaleczki byly i poza kupka. Smiesznie

Szkoda,że Nikola nie lubi mandarynki, żółty ser jadła, plasterek tydzień temu, byłam jeszcze zdziwiona,że jej smakuje, całą kanapkę zjadła na kolację:)

Ciąża to ty masz elastyczne godziny pracy?


Mya lubi ale czasami jej sie smak zmienia
Nie, codziennie na 9:30 i 5h

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Dopiero czytalam o "wypadkach"maluszkow i Mati walnal na plecy na podlodze i glowka uderzyl achhh.
Wspolczuje Waszym szkrabkom :*
Chorowitkom zdrowenka duzo!!!!
Fiu fiu fiuuuu Hanula..To Madika corcia moze sedzina pilkarska zostanie :)
U nas ok.Ciezko bylo wstac o 3.50 ale dalam rade.Mati spal..wstal jak juz wyszlam a P wstal i babcia przyszla :)
Babcia dala rade..10 godzin byla z malym,zmeczona..po 15stej biegla do taksowki :D
Maly za nami nie plakal,ladnie jadl,wybawiony,zadowolona jestem.
przyniosla faworki ..P ka uczulal rano zeby maly nie jadl to chyba nie dawala..sama stwierdzila ze brzuszek by go bolal..
A ja..ok..doswiadczenie w tej branzy mam,takze fajnie:) duuuzo pracy,zapiernicz straszny od rana..potem troche lepiej..

Eeeeeeeejjjj a wiecie...mamy w sklepie maszyne do rozbijania kotletow!!!normalnie od gory kotleta sie wrzuca i ona ta maszyna tak szybko to rozbija...aleeeee!!!jutro kupie fileta i se rozbije a co :) wroce wrzuce w przyprawy i na patelnie hahaha
Ze schabem macie racje,ze to wieprzowina...ale w zyxiu spotkalam klientow co tak mowili..chodzi o rodzaj potrawy jak napisala Kalae :D
Male manko bylo..ale kurde jak na pierwszy raz na kasie fiskalnej,obsludze itp bylo super Kierowniczka zadowolona...aleee nogi w dupe za przeproszeniem mi wchodzily..jechalam po pracy autobusem do urzedu to ledwo zywa normalnie...i juz gardlo mnie boli ech..
Jutro znow pobudka..
Czytalam Was i usnelam na 10 min nie wiem kiedy hehe

Olija zdrowcia dla Nelusi :*
Fajnie,ze impra udana i wspolczuje stania przy garach..hm.dlatego ja na roczek podaje tylko ciacho i tort..a ibiady niech w domach goscie zjedza :D:D

Odnośnik do komentarza

A zjazlabym kotleta schabowego z ziemniakami mlodymi i mloda kapusta ;)

misiakowata no to dobrze ze wszyscyzadowoleni, jakby tylko nie ta zbujecka pora rozpoczecia pracy. A to zawsze na 4 masz miec, czy sie jakos zmieniacie? Wlasnie mialam pisac ze w miesnym to zawsze bedziesz miala pewnosc swiezego miesa. Szkoda ze tak daleko to bym sie pofatygowala po mieso ;)

mi to sie wydaje ze teraz tych wypadkow maluszkiw bedzie coraz wiecej, niestety.

Odnośnik do komentarza

~Lili jka
Dziewczyny, a wiecie, że schab to świnia i nie może być kotlet schabowy z kurczaka? To tak przy okazji ;) musiałam ;)

Prawdopodobnie dojadę jutro, z tym, że Ania może spać o 12. Wszystko zależy od tego, o której rano wstanie. Bądźcie pod telefonem jakby co ;)

Upadku współczuję :( ostatnio Anka uderzyła w ścianę, połknęła się o kołdrę, chyba. Jaki był ryk! Ja za to wpadlam w panikę, że mi odlatuje, a to była pora drzemki, a dodatkowo płacz ją zmęczył. Straszne!

Nie zdążę z prezentem na urodziny Ani :(

To ci suchar wyszedł :D

Pilnowała by te 2-3h nie spała,nic się nie dzieje,jest dobrze,ale i tak płakać się chce,eh

A co robisz za prezent Ani?

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Kalae na 5 poki co..choc w srode chyba jakas popoludniowka bo inwentaryzacja..musze wszystkiego nauczyc sie do swiat he he stad taki szal
Pozniej jak sie wprawie w pierwszej zmianie bede miala na 13 i czasem tzw srodki.
Co do miesa to prawda :)
Gdyby wszystkie marcoweczki sie do mnie zwalily hehe to bym utargowala od razu na premie hehe :) i wszystkim bym zmielila miesko na pulpeciki dla maluchow a mamom wyklepala w super maszynie "schabowe"z kuraka ha ha ha

Mati wykapany pije mlesio ;)
Siusiaczka ma odparzonego,P ma zwrocic mamie uwage ,bo moze nie dosmarowala dobrze mascia..
Choc on namietnie ostatnio targa siusiakiem..przebieranie pieluszki dla mnie to krepacja hehe bo on sie najzwyczajniej masturbuje hehe wiem ze to normqlne,bo dopiero siusiulka odkrył :D

Odnośnik do komentarza

Brawo Dominika !!! Pierwsze koty za płoty, teraz się zacznie :)))

Misia
A czym ty smarujesz tego siuraka ? Ja tylko chustką przemywam jak przebieram pampka.

Mamusie chłopaków, mam pytanie, zsuwają się już napletki waszym maluchom ? U nas jeszcze przyklejony ale podobno w tym wieku to normalne, Nie za bardzo pamiętam kiedy u starszaków się odklejały.

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Strunka !!!!super !! Gratulacje :D

Mati dzis usilnie cwiczyl robienie kroczkow bez trzymanki..wspolczuje babci jutro haha co przyjdzie to on cos nowego ha ha

Melisa z miodkiem aaach..co by na gardelko i sen dobrze zrobilo :* pa:*

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Renia74 ja od zawsze i siuraka i pupcie bepanthenem..odlad uzywamy zero odparzen..a tu raptem takie czerwone..na bank niedosmarowane albo sie tak lapie tam ciagle..
No i potniki..zgrzal sie pewnie przytulony do babci jak dosypiali do 8 :)

No wlasnie co z tym napleteczkiem?
Jak byl mniejszy to odciagalam tak do oporu minimalnie..teraz sie nie daje ape tez widze ze nic sie nie przesuwa..hm
Ktos cos?
Jutro poczytam :*

Odnośnik do komentarza

Renia małemu się zsuwa normalnie po kąpieli też mu przecieram czystym wacikiem.
Mój teraz rzadko się bawi siusiakiem miał taki etap ok 6 mz teraz czasami przy kąpieli.
Nelcia wiem że dość spóźniond ale szczere życzenia : dużo pozytywnej energi, zdrowia i abys z zaciekawieniem poznawała świat. Buziaki od Olisia::-) :-)
Ja też słyszałam że zwykle mleko jako do picia zastępujące modyfikowane czy to pięrs po 2 rz.
Wszystkim dziecia i rodzica chorym życze szybkiej poprawy:-) :-)
Ja właśnie ze względu na przygotowania robię roczek w lokalu. Bo chciałabym w tym dniu mieć czas dla małego. I jak na naszą okolice place naprawdę malutko. My zapraszamy tylko rodziców i rodzeństwo już w tym sa chrzestni. Więc mamy 16 osób z nami. Byliśmy małemu msze zamówić. Olis był głośniej niż ksiądz na mszy śpiewał po swojemu hahaha pochodził sobie po kościele także było ok. Mam na dzieje że na roczek też będzie ok

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...