Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość -misiakowata30

Olcia oprocz tego co napisala Kamilla to jeszcze jakies picie.pobudzajace-cola,energetyk:)
Uuuuuu czop,to juz niedlugo :)
Ja myslalam ze mi odchodzi ale to jakies geste uplawy mam,chyba normalne bo nic nie swedzi :-)

Izabel zaje*isty tekst :-D

Odnośnik do komentarza

kamillla
~kalae
~mama77777
~Leniwiecccc
Czop odchodzi :)))

No leniwiec to już tuż tuż :-)

2 tygodnie od odejścia można rodzić dopiero

pierwsze slysze??

to już trudno, ze pierwsze.
odejście czopa nie mówi, że poród dziś, może być też za 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

~kalae
kamillla
~kalae
~mama77777
~Leniwiecccc
Czop odchodzi :)))

No leniwiec to już tuż tuż :-)

2 tygodnie od odejścia można rodzić dopiero

pierwsze slysze??

to już trudno, ze pierwsze.
odejście czopa nie mówi, że poród dziś, może być też za 2 tygodnie.

najwyrazniej zle sformułowałaś zdanie, bo z tego co napissałaś to można zrozumieć że DOPIERO 2tyg od odejscia czopu można rodzić

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Ja dzis podpisałam zgodę na zabieg cc, byl mok doktor u mnie,wpisal mnie jako pierwsza w planie na poniedzialek :) takze ok.9:00 będę mamą:)
Dzis w końcu widzialam sie z mężem, wytesknieni :) strasznie juz przeżywamy, mój mąż jutro jeszcze będzie malowal pokój,sprzątal i ogarniał wszystko :)
Ahh powiem Wam,że stres mnie powoli zaczyna łapać, ale już nie mogę się doczekać.
Mała waży niecałe 3kg wg usg.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccc

Aniia, superrrrr:)
No z tym czopem to wiem, ze roznie jest. Tym bardziej, ze nie wyszedl caly tylko na raty wylatuje. A gdzie tu jeszcze do 1/2 szklanki ;)
Wiec mysle, ze poczekam min.na Lilijke, a kto wie- moze jeszcze zostane marcowka ;)
Ale najwazniejsze, ze cos ruszylo!

Odnośnik do komentarza

~Leniwieccc
Aniia, superrrrr:)
No z tym czopem to wiem, ze roznie jest. Tym bardziej, ze nie wyszedl caly tylko na raty wylatuje. A gdzie tu jeszcze do 1/2 szklanki ;)
Wiec mysle, ze poczekam min.na Lilijke, a kto wie- moze jeszcze zostane marcowka ;)
Ale najwazniejsze, ze cos ruszylo!

tą szklanka tez sie nie sugeruj- to odpowiedzi były z grupy fb :)

Odnośnik do komentarza

~Leniwieccc
Aniia, superrrrr:)
No z tym czopem to wiem, ze roznie jest. Tym bardziej, ze nie wyszedl caly tylko na raty wylatuje. A gdzie tu jeszcze do 1/2 szklanki ;)
Wiec mysle, ze poczekam min.na Lilijke, a kto wie- moze jeszcze zostane marcowka ;)
Ale najwazniejsze, ze cos ruszylo!

się zobaczy
a wiesz, Lilijka chyba 10 ma termin to nawet do 17 możesz czekać ;)
(bo 7 dni od terminy trzeba się zgłosić do szpitala u nas)

Odnośnik do komentarza

Hej.
Aniołek świetne wieści!
Zu2ia Trzymam kciuki za dobre wyniki jutro.
Renia ja jak wyszlam 5 lutego to 5 dni później był pierwszy spacer.

Dziewczyny czy ja naprawdę jestem taka zła?
Przez to że urodziłam przez cc to czuje się gorsza... Jakbym tym jakaś krzywdę zrobiła mojej córce :'(
Tak bardzo chciałam naturalnie, wiem, że ta cesarka uratowała życie majce ale czuje się przez to winna i jakas wybrakowana :'( !

Mam też ostatnio wrażenie że jestem do niczego. Tylko potrzebna do wstawiania do Mai w nocy, tyle.. Że Michał byłby szczęśliwszy beze mnie.. :(

Ciągle chodze i płacze... Ciągle mi coś nie odpowiada :(
To chyba nie ta 'słynna' depresja?! nie
Nie no chyba raczej napewno nie..

Przepraszam musiałam się wyzalic :'(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Bad.Woman
Jeeeesuuuuuu, ale jestem objedzona! Gabi w środku odprawia wszystkie figury i każdą stronę brzucha! Łooo...

Ale było warto :-D pewnie to ostatnie wyjście na takie żarełko, więc nie żałuję obżarstwa :-)
Ciąża316 - no powiem Ci, że ja tak dawno sphinxa nie jadłam, że aż uszy się trzęsły kiedy pochłaniałam mięsko :-P
Teraz leżę i odpoczywamy.
Aleeeee bym się piwka teraz napiła!


Jeszcze trzeba bylo fotke pstryknac:P piwka tez bym sie napila, albo winka. Nie pilam duzo ani czesto ale po tylu mcach czlowiek ma zachcianki:-)
Misiakowata kupilas ten Alantan? Pomaga Ci?
Chyba jutro Was nadrobie bo zaraz do filmu siadamy
Po wczorajszym wieczorze dzis odpukac czuje sie nawet pelna energii. Nawet jak poszlam na spacer to szlam, nic mi nie przeszkadzalo, nie uwieralo. Normalnie inna ja

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Któraś się radziła czy Ma się zgłosić do szpitala po terminie jak zalecila lekarka. Więc skoro zalecila ja bym się zgłosiła. Wiem że są różne praktyki i czasem każą dopiero po tyg od terminu się zgłosić. Wiem ze rodzi się po terminie. Ale mam w tym temacie bardzo przykre doświadczenie w najbliższej rodzinie jeżeli chodzi o przenoszona ciąże. Nie będę tu pisać bo to tylko niepotrzebny stres dla nikogo. Jak jest możliwość lepiej być pod kontrolą, albo poloza albo zleca np ktg co 2 dzień.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...