Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobryyyy!! :*

Sorry dziewczyny za wywolany slinotok moim ciastem wczoraj :p hehh

Wiosna wam odleciala do cieplych krajòw z bocianami... Ona skubańce się u nas chowają. Ja ucieklam z tarasu bo za gorąco w slońcu... :p

Kamila kuruj sie tym czosnkiem , ja po 2-3 dniach wcinania na sniadanie i kolacje kanapek z maselkiem i czosnkiem wyzdrowialam :)

Bola tak jak nati pisala dziewczyny ci juz udzielily sporo dobrych rad. Ja tylko się z nimi zgodze. Jezeli lekarz kazal wròcic za 2tyg. to znaczy ze nie widzi zagrozenia dla Malucha i wierzy ze przez ten czas moze przybrac masy. A jak sie martwisz (to oczywiste ja pewnie tez bym szalala i plakala ze zmartwienia) to faktycznie po tygodniu jedz na ip pod pretekstem ze alabó czujesz ruchy i niech ci pooglądają maluszka. Chociaz fakt ze się rusza zdrowo chyba swiadczy o tym ze choc chudzinka to zdrowy! :) Nie marta się napewno wszystko będzie dobrze :*

Misiakowata wez ty zròb sobie w końcu ta kompiel blotną na to swędzenie biedaku :* ;)

MamaMi1 super artykul. Ja tak sobie myslalam ze fajnie by bylo jakby moja sie zdecydowala urodzic tak choć z tydzień wczesniej ze względu na to ze będzie wazyla prawdopodobnie blisko 4kg jezeli doczekamy término ale w sumie to niech se siedzi ile chce jak jej dobrze :) byle bula zdrowiutka a ja juz sie postaram ja urodzic najlepiej jak bede mogla chocby i 5kg (tfu tfu) wazyla :) :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

hmm ja tak sobie myślę, żeby pod pretekstem, że mało się czuje ruchy (czując je dobrze) nie jechać na ip, tylko jak już zadzwonić do lekarza powiedzieć że się denerwuje, że czuje ruchy dobrze, ale wolałaby skontrolować, przez ten stres.

Asik - no własnie też tak pomyślałam, że może lepiej wezmę, a ulotka w sumie nie zabrania przy tej mojej mikro dawce.

Odnośnik do komentarza

~kalae
hmm ja tak sobie myślę, żeby pod pretekstem, że mało się czuje ruchy (czując je dobrze) nie jechać na ip, tylko jak już zadzwonić do lekarza powiedzieć że się denerwuje, że czuje ruchy dobrze, ale wolałaby skontrolować, przez ten stres.

Asik - no własnie też tak pomyślałam, że może lepiej wezmę, a ulotka w sumie nie zabrania przy tej mojej mikro dawce.

Kalae masz racje! Bo w sumir jak powie ze czuje alabó ruchy to mogą zdecydowac się na niepotrzebne kroki ktòrych nie podjęliby wiedząc ze ruchy są w porządku...

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

czarna.ana
~Ernestoo
~kalae
ale ja mam sklerozę nie wiem czy wzięłam tabletki, eh i co brać czy nie brać, o to jest pytanie

Mi sie to tez zdarzalo, wiec mama dala mi taki "emerycki" organizer na leki :) korzystam juz od miesiaca :D

Ja sobie na każdym blistrze napisałam markerem na jaki dzień tygodnia jest dana tabletka :D

Dziewczyny gratuluje 39 tygodnia! ;)

akurat ten na ciśnienie jest w butelce :( bo też bym napisała,

Odnośnik do komentarza

~kamilllaaa
ja w nocy wstalam mialam taki skurcz ze myslalam ze cos sie dzieje. poszlam do lazienki ledwo sie wysikalam. kurwa to przeziebienie mnie dobija, nienawidze takiego stanu... laskocza mnie drogi oddechowe gardlo drapie, szlag by to trafil :/

współczuję i łącze się w bólu. mnie juz chyba 4 raz w tej ciazy zatoki atakują a na drapanie w gardle pomaga mi isla lub zwykle cukierki do ssania. a już najbardziej mi dokucza jak się kładę spać to wtedy to drapanie, eh!
http://www.suwaczek.pl/cache/4f099f4183.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
Barcelona - jak się czasem czyta to co piszesz albo raczej to co ci słownik podmienia to śmiesznie wychodzi:D

Ernesto - no chyba trzeba będzie takie skonstruować,

Uff kalae no wlasnie pròbuje zapanowac nad tym slownikiem ale nie wszystko zauwazam , ze mi pozmienialo i juz naciskam "odpowiedz " i wtedy zauwazam... Mam nadzieje ze się jakos domyslacie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

O Ernesto tez by mi się przydal ten babciowy organizar na tabletki! Rano rutynka zaczynam od zelaza z szklanką swiezego soku z pomarańczy, ale juz pozniej jak mam wziąc kwas foliowy, jod z witaminami to jest cięzej. Juz sobie nawet ustawilam spejalny budzik z nazwą "kwas foliowy" zeby brac zawsze o tej samej porze ale wystarczy ze w tym czadie robie cos innego , wylącze budzik i pomysle "zaraz wezmę" ... I pozamiatane.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

~kamilllaaa
mnie dopiero 2raz zlapalo w ciazy, tak silne.. temperatury nie mam ani nic. ale lekkie oslabienie... teraz to sie modle zeby nie urodzic przez weekend i w ogole dopoki sie nie wykuruje ;(

Kamila zaciskaj nòzki. Duzo odpoczywaj, nie wysilaj sie (zostaw sprzątanie do czasu az sie lepiej poczujesz) , nie jedz ostrego i unikaj seksu. Jedz czosnek garsciami. Pij duzo wody z cytryną i miodem:* zyczę ci zebys zaczęla rodzic jak się będziesz czula silna i zdrowa ! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

~kalae
hmm podobno nie wolno popijać tabletek sokiem z cytrusów, najlepiej wodą

Żelazo najlepiej się przyswaja w obecności wit. C. Fakt, że przy moim Tardyferonie jest napisane żeby popijać wodą, ale za to potem też strzelam sobie szklaneczkę soku :)

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Zuzia wszystkiego najlepszego!

Leniwiec, Kamilla jakieś objawy weekendowego rozwiązania? :)

Raczej nie :D czuje czasem bol bardzo nisko, jak mala Glowa rusza. Może juz się szykuje ale pewności nie mam. Dzis w nocy mega silny surcz, nie bolesny ale pierwszy raz sie obudziłam przez skurcz. No i nie chcial puścić. To by bylo na tyle :D

Odnośnik do komentarza
Gość Ernestoo

No wlasnie to jest najgorsze ze jednego leku nie mozna przyjmowac z drugim, a inny znowu na czczo a kolejny koniecznie po posilku i takie tam.
Ja zelazo pije w nocy, tzn. jak wstaje na pierwszy sik i mam pewnosc ze jest conajmniej 1h przed posilkiem i 2h po. Ten babcine pudelko ulatwia mi zycie, bo nie mieszam tabletek i wiem kiedy dopadla mnie skleroza :D
Zelazo lubi sie z wit. C mozna popijac sokiem, najlepiej takim samemu wyciskanym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...