Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

arwena89
Aha, Kalae, ważne jest żeby to spojenie kontrolować jeśli boli, bo chodzi o to, żeby nie dopuścić do całkowitego rozejścia spojenia, bo wtedy czeka 6tyg. w szpitalu na ortopedii i dożywotni zakaz obciążania spojenia, czyli nie biegac, nie jeździć na rowerze, nie dźwigać i nie chodzic na szpilkach.

ja mam co wizytę usg spojenia, takze mam kontrolowane, dziwne, że przy usg przez powłoki nie robi ci gin dodatkowo usg spojenia, wtedy miałabyś wiedzę co się z tym spojeniem dzieje z wizyty na wizyte.

Odnośnik do komentarza

Witajcie super laski, wlasnie wróciłam ze szpitala - jezcze w dwupaku. tydzien temu w nocy dostała bardzo bolesnych skurczów i wyladowałam w szpitalu. A tam kroplówki ktg nospa i tak w kółko. Nie jestem w stanie nadrobic tego czasu ale mam nadzieje ze za duzo marcóweczek nie rozsypało sie w lutym. Moja gwiazda wazy 3200.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4gqdoxlcf.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
arwena89
Aha, Kalae, ważne jest żeby to spojenie kontrolować jeśli boli, bo chodzi o to, żeby nie dopuścić do całkowitego rozejścia spojenia, bo wtedy czeka 6tyg. w szpitalu na ortopedii i dożywotni zakaz obciążania spojenia, czyli nie biegac, nie jeździć na rowerze, nie dźwigać i nie chodzic na szpilkach.

ja mam co wizytę usg spojenia, takze mam kontrolowane, dziwne, że przy usg przez powłoki nie robi ci gin dodatkowo usg spojenia, wtedy miałabyś wiedzę co się z tym spojeniem dzieje z wizyty na wizyte.

No właśnie Kalae też się trochę dziwię, że nie zrobiła mi USG... Sama juz nie wiem o co chodzi, za 2tyg. wszystko się wyjaśni.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Nie no ja lubie sie nakrecac na nim wiecie lubie zdobywac..lubimy na lyzeczki i na pieska tez fajnie odkad brzuszek sztywniejszy..no ale wlasnie cialo mi nawala..sucha jestem jak wior no..a kiedy jestem na nim to caluski itd szybko mnie "mocza" a tu dupa bo krzyczy ze malego zgniatam..a idz pan w chusteczke z takim czyms :-) ech
Masaz krocza nie dla mnie bo ciagle mam jakies infekcje a to trzeba tam olejkiem wsmarowywac masujac...ja se bede masowac pilka hehe
Polozna kaze cwiczyc ale mi sie nie chce..wczoraj pomachalam pilka 10 razy jednoczesnie robia stopami step touch i finito..zmachana hehe

Wspolczuje wam tego spojenia..ja jestem na etapie pradow w kroku :)
Gabi witaj jeszcze w dwupaku

Odnośnik do komentarza

~kalae
arwena-staraj sie nie chodzic po schodach

Staram się jak najbardziej ograniczać chodzenie po schodach, mąż bardzo mnie z tym pilnuje i głównie on biega. Ale powiem Ci że moja gin bardzo się dzisiaj wystraszyła jak jej powiedziałam o tych dretwieniach i po minie widziałam że nie pozwoli mi na poród Sn, bo w razie czego mogłabym później ich pozwać do sądu bo zgłaszałam bóle już w listopadzie.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

~-misiakowata30
Nie no ja lubie sie nakrecac na nim wiecie lubie zdobywac..lubimy na lyzeczki i na pieska tez fajnie odkad brzuszek sztywniejszy..no ale wlasnie cialo mi nawala..sucha jestem jak wior no..a kiedy jestem na nim to caluski itd szybko mnie "mocza" a tu dupa bo krzyczy ze malego zgniatam..a idz pan w chusteczke z takim czyms :-) ech
Masaz krocza nie dla mnie bo ciagle mam jakies infekcje a to trzeba tam olejkiem wsmarowywac masujac...ja se bede masowac pilka hehe
Polozna kaze cwiczyc ale mi sie nie chce..wczoraj pomachalam pilka 10 razy jednoczesnie robia stopami step touch i finito..zmachana hehe

Wspolczuje wam tego spojenia..ja jestem na etapie pradow w kroku :)
Gabi witaj jeszcze w dwupaku

i tak dobrze ci szlo do tej pory, ja ani ciagoty ani mozliwosci nie mam juz od dawna, do tego moj tez sie boi, a jeszcze z tego co czytalam to w okresie laktacji też czesto jest sie suchą jak wiór...

Odnośnik do komentarza

oj mnie też suszy strasznie już od grudnia, zresztą długo mialam też włosy suche, buzie....
Współczuje wam tego bólu spojenia,mnie na szczęście nic nie boli.
W szpitalu kierują się terminem wpisanym w karcie, wpisane jest to z OM, ale jeżeli znacznie odbiega z usg (do 12 tc) to lekarz może zdecydować o wpisaniu tego z USG jako bardziej miarodajne. U mnie długość cykli (średnio 35) do tego będąc w 24 dc w którym zaszłam miałam wizytę i lekarz stwierdził owulacje. Tak więc usg w ciąży potwierdziło młodszą ciąże i lekarz wpisał termin z usg jako wiążący.
Ale w poprzedniej ciąży z synem mimo długich cykli lekarz ustalil termin zgodnie z 28 cyklem, mimo że z każdego usg ciąża wychodziła młodsza

Odnośnik do komentarza

arwena89
~kalae
arwena-staraj sie nie chodzic po schodach

Staram się jak najbardziej ograniczać chodzenie po schodach, mąż bardzo mnie z tym pilnuje i głównie on biega. Ale powiem Ci że moja gin bardzo się dzisiaj wystraszyła jak jej powiedziałam o tych dretwieniach i po minie widziałam że nie pozwoli mi na poród Sn, bo w razie czego mogłabym później ich pozwać do sądu bo zgłaszałam bóle już w listopadzie.

właśnie tym bardziej mnie dziwi, że tej konsultacji nie miałaś wcześniej, albo ona nie kontrolowała tego spojenia usg, bo mi właśnie od początku jak zgłosiłam że mnie boli to właśnie sprawdza. A w sumie to żadne dodatkowe badanie bo przy okazji usg przez powłoki.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

A kalae dziękuję radzę sobie z masażem :) dzięki filmikowi wiem, że robię to dobrze, choć krótko... z nudów chyba. Staram się co wieczór po prysznicu i chyba z trzy razy opuściłam masaż. Ciekawe czy mi to pomoże.

Co do spojenia to mój gin tylko pytał czy dam radę stanąć na jednej nodze. Jak stwierdziłam, że tak to powiedział, że nie ma powodu do zmartwień. Ale mnie to tylko w nocy boli.

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwieccc

~kalae
Madika
kamillla
a ja jestem strasznie ciekawa ile moj zakładnik waży i mierzy ;( i tak zaluje ze nie bede miala juz zadnego usg :( a co jak moj sen sie potwierdzi i bede musiala urodzic 5kg dziecko sn :D

Dlatego jeszcze jedno usg chyba powinni Ci zrobic. No chyba ze beda szacowac na podstawie tego 3 usg....

jak zaczniesz rodzić to na pewno ci zrobia usg no chyba ze z 10cm przyjedziesz

Albo 15 cm! Jak na 5-kg dziecko:)

Odnośnik do komentarza

ja dalej u mamy :D czuję się okropnie :( strasznie boli mnie kark już któryś dzień z kolei, każdy ruch przyprawia mnie o łzy :( ostatnio narzekałam na biegunkę a dziś mam takie zatwardzenie że siedzę pół godziny na tronie a tam nic a się chce ;(
Misiakowata my tam ze starym to teraz od tyłu :P czasem na pieska :P jak to mój mąż mówi mokra jesteś jak morze :D my tam się nie boimy że zrobimy coś małej źle :) teraz to się śmieje że nawet wskazane :P a ostatnio to nawet mnie obudził bzykankiem :P :P :P :P :P
Renia trzymam kciuki :)
jak ja już wam zazdroszczę tych maluszków :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87zbmhrylvm8oa.png
http://www.suwaczki.com/tickers/atdcx1hpk9yj3gom.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...