Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Madika, teściu mial duży wpływ i jego rodzice. Ona najmniejszy udział w wychowaniu miała - na szczęście.
Ropucha klamczucha powiedziała, ze chciałam jej wpier.... :) dobre! Jak zwykle przekreca fakty :) i ze gdyby nie bylo teścia to bym jej wpieprzyla :)
I news dnia! Nie przyjedzie do nas w ogóle :D oh yeah! Ja do niej, ona do mnie! Babsztyl z głowy!!!
Chic znając życie chyba nie wytrzyma :( bo przeciez malej samej nie wysle z TZ do jjego rodziców :( i tu tego nie chce, bo chciałabym aby dzieci miały kontakt z dziadkami, ale kontrolowany!
Ale mimo wszystko stawiam wszystkim lampkę... Piccolo! ;)

Odnośnik do komentarza

Madika
maddalena82
magdalenka85
maddalena82
~magdalenka851
Łódzkie dziewczęta a do Manu macie bliżej?

Bliżej zdecydowanie:)A może na łonie natury i w ogrodzie botanicznym?

Super a jutro przed południem Wam pasuje bo ja jutro albo za 10dni dopiero.

To może zgrajmy jakiś termin za 10 dni. A co do miejsca to ogród botaniczny może być?

Ja ostatni raz w ogrodzie botanicznym bylam chyba po maturze w 2007 roku :D Jak bedzie fajna pogoda to czemu nie :D


Do Botnika też mam kawał drogi ale już nie grymasze, bo w sumie to autem pojedziemy :P Chociaż jednak obstawiałabym jakąś kawiarnię na wypadek takiej pogody jak dzisiaj, że zaczęło znienacka lać. W ogrodzie nie byłoby gdzie się schować z dzieciaczkami. A może tu? https://www.facebook.com/Tubajka/ Kawiarnia dla mam z dzieciakami w parku? Połączenie 2w1 :DDD
Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Zasnela na 15 min i znowu pobudka bo smoka nie miala. Ten smok mnie zaczyna wnerwiac! Ale bez nie zasypia... oby to byl skok i skonczyl sie w niedziele!

Ciaza proponuje Ci kupic srebrna tasme i przykleic nia smoczek :D heheh

Ja tez mam nadzieje ze u nas to skok teraz... Choc wydawalo mi sie ze my juz po. Dzis pospalismy sobie :D do 5:45 wiec jest ok. Ja co prawda padnieta bylam i jeszcze z Hanula 1h pospalam :D

A ona dzis nie chce jesc.... Ani kleiku ani marchewki... A od rana mlrka zjadla 350 ml... No nie moglam jej wmusic... A i duzo spi dzisiaj... Nie wiem co sie dzieje...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Ciąża, a może Mya te jazdy ze spaniem ma po Tobie i taka wasza uroda? Bo z tego co piszesz to też jesteś oryginał :DDD :*

Madika, mój Bartuś wczoraj i dzis tez mało je i dużo śpi. Myślałam ze to może po szczepeiniu ale też pogoda dziwna.
Czy ktos jeszcze nie rozszerzał diety? Bo mam wrażenie, że tylko my..

Odnośnik do komentarza

Jola88
Ernesto mozna na 100% na macierzyńskim bo dowiadywalam sie w dwóch zusach jezeli to nie koliduje z opieka nad Twoim dzieckiem taka dostałam informacje. Bo ja raz w tyg pracuje.
Dziewczyny jakie mogą być konsekwencje wczesnego siadania i stania? Bo soe boje. Nakręciłam sie ze cos sie stanie. W ogóle mam wyrzuty sumienia dzis pierwszy raz maly mnie po prostu wkurzyl. Cala noc marudzil, poplakiwal, zloscil się i śmiał. I w środku nocy nie wytrzymałam i podniosła.glos ze mam dość zeby juz spal itp. A przeciez on niczemu winny. Ehh:(:(:(

pogadaj z lekarzem
wg mnie jeśli to sam robi to nie jest źle.

Odnośnik do komentarza

Madika
Ciaza316
Zasnela na 15 min i znowu pobudka bo smoka nie miala. Ten smok mnie zaczyna wnerwiac! Ale bez nie zasypia... oby to byl skok i skonczyl sie w niedziele!

Ciaza proponuje Ci kupic srebrna tasme i przykleic nia smoczek :D heheh

Ja tez mam nadzieje ze u nas to skok teraz... Choc wydawalo mi sie ze my juz po. Dzis pospalismy sobie :D do 5:45 wiec jest ok. Ja co prawda padnieta bylam i jeszcze z Hanula 1h pospalam :D

A ona dzis nie chce jesc.... Ani kleiku ani marchewki... A od rana mlrka zjadla 350 ml... No nie moglam jej wmusic... A i duzo spi dzisiaj... Nie wiem co sie dzieje...


U nas podobnie też obstawiam skok. Od rana zjadła 530 ale 2 podejścia wylądowały w zlewie bo zjadła może z 30 z butli.Co do spania to odwrotnie cały dzień marudzenie i szlochanie teraz śpi od 15 minut. A i miała koło południa tez 15 minutową drzemkę.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

strunka7777
Madika, teściu mial duży wpływ i jego rodzice. Ona najmniejszy udział w wychowaniu miała - na szczęście.
Ropucha klamczucha powiedziała, ze chciałam jej wpier.... :) dobre! Jak zwykle przekreca fakty :) i ze gdyby nie bylo teścia to bym jej wpieprzyla :)
I news dnia! Nie przyjedzie do nas w ogóle :D oh yeah! Ja do niej, ona do mnie! Babsztyl z głowy!!!
Chic znając życie chyba nie wytrzyma :( bo przeciez malej samej nie wysle z TZ do jjego rodziców :( i tu tego nie chce, bo chciałabym aby dzieci miały kontakt z dziadkami, ale kontrolowany!
Ale mimo wszystko stawiam wszystkim lampkę... Piccolo! ;)

Strunka wybacz, ale Twoja teściowa zdecydowanie ma nie teges z banią. I tym samym swój głos w naszym plebiscycie oddaję na strunkowego Skurcza
Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Mój pierwszy raz z wyboru-tata poszedł z Matim do babci :D
Nabombiony mlekiem,ładnie ubrany,tylko na dole pomogłam z wózkiem,bo chustowac P.nie zamierza :D
a ja co???
Szamię zrobiony na szybko makaron chiński,z filetem z warzywami i uwaga - nałożoną farba na wlosach jeeee :)
Muzyczka na powera Lady Waks..jejciu poczułam się jak kiedyś :D
Zobacze co tam zdązyłyście napisac :)

Nooo Misiakowata DUMNA jestem z Ciebie!!!:D Pelen relaks!!! A Hanula uspila sie na kanapie i nic nie moge tobic tylko siedze przy niej... Ale chyba ja obudze niedlugo bo chcialabym ja nakarmic... Boze a moze ona tak spi bo jest glodna i nie ma sily???
Wiem wkrecam sobie... No ale ona tak malo zjadla... :(

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Izabel82
Misia ja ci powiem ze teraz on maluszek jest bezbronny i inaczej się patrzy, za rok będzie już też inaczej. Napewno coś tam teściowa nie po twojej myśli poczyni ale to zawsze tak będzie komu by się nasz skarb nie oddało. Moja przyjaciółka powierzyła dwójkę swojej mamie choć psioczy mocno bo zawsze coś tam mama głupio powie czy zrobi ale krzywda się dzieciom nie dzieje (bicie łapka po rękach.... Wtf) poprostu takie inne podejście do wielu spraw. Druga przyjaciółka powierzyła mamie synka ale jak tylko dostał się do żłobka to zabrała bo mama strasznie rozpieszczala małego do granic możliwości że nie mogli sobie potem z nim w domu poradzić ale gdyby się nie dostał to mama by pilnowała. Do czego zmierzam z zasady nikt ze dla naszych maluchów nie chce (pomijam skrajne przypadki) jeżeli teściowa chce i da radę to korzystaj, dzieci kochają swoje babcie nad życie, napewno będą szczęśliwi oboje.

kurde i wzięło i mi skasowało :(

a to ja znam takie przypadki :)
Słuchaj mi chodzi tylko o to,żeby ta opieka będzie z miłości do dziecka,a nie dlatego ,że MUSI..rozumiesz?
Ona z góry założyła,że nie damy rady z kasą,stąd ta propozycja jeszcze przed porodem..
Ona całe życie cisnęła biedę,na tylko jej głowie był dom,praca,jedzenie,wynajem..kasa kasa kasa..wszystko kreci sie wokól kasy..
stąd jej reakcja,że chrzciny w lokalu...że to że tamto..
ona mysli,że dalej tak jest jak kiedyś,chce dla nas dobrze..ale no właśnie finansowo patrzy na wszystko..NA WSZYSTKO..stąd tez jej przekonanie,że po co mi papierek-ślub,bo jako samotna matka dostane grosza w mopsie czy coś...
a ja odbieram,że mnie nie akceptuje..
Muszę ją tak naprawdę poznać i po prostu zaufac..bo to,że pokochała Mateuszka to jestem pewna i nie da zrobic krzywdy..a jak coś bedzie nie tak od razu zwróce uwagę..tylko boję się,że czesto bede musiała to robic i się zepsuje..
zobaczymy jak to bedzie :)

jak widzicie zła nie jest,ale w*urwia to fakt :)

ona jest taka normalną teściową myślę że 80% takich jest, nie są złe ale wkurzyć potrafią
moja to samo.

Odnośnik do komentarza

strunka7777
Madika, teściu mial duży wpływ i jego rodzice. Ona najmniejszy udział w wychowaniu miała - na szczęście.
Ropucha klamczucha powiedziała, ze chciałam jej wpier.... :) dobre! Jak zwykle przekreca fakty :) i ze gdyby nie bylo teścia to bym jej wpieprzyla :)
I news dnia! Nie przyjedzie do nas w ogóle :D oh yeah! Ja do niej, ona do mnie! Babsztyl z głowy!!!
Chic znając życie chyba nie wytrzyma :( bo przeciez malej samej nie wysle z TZ do jjego rodziców :( i tu tego nie chce, bo chciałabym aby dzieci miały kontakt z dziadkami, ale kontrolowany!
Ale mimo wszystko stawiam wszystkim lampkę... Piccolo! ;)

Ale ja mysle ze ona nie klamala :D Jeszcze chwila jedna aokcja i byc jej wpi**dolila :D hehr Aaaaa po tem Mexyk welcom toooooo :D hehe Ale widac Skurcz naskarzyl Marcepanowi... Moj skurcz tez czesto opiwiada inne bajki... Nawet sie kiedys mezulka zapytalam czy mi wierzy... boooo juz grubo bylo...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Strunka mialam juz takie noce ze Mala nie spala po kilka godzin. Ale teraz jest z ta roznica ze budzi sie non stop. Dzis dodatkowo ta przerwa. A ja zasnac nie moge. Po prostu szybko nie zasypiam a tu dodatkowo Mala czasami marudzi, steka, wydaje dzwieki albo gada i mi to przeszkadza w zasypianiu. Kolezanka mnie pocieszyla... u niej te wstawanie co godzine skonczylo sie niedlugo po 4 mcu.
Dziewczyny gdybym nie patrzala na zegarek to bym i co 5 min ja wyciagala z lozeczka i karmila:-)
Misia, w dzien nie zasne, probowalam. Zanim zasnelam to Mala sie budzila. Spotkanie przeszlo mi przez glowe ale mi zawsze brakuje czasu jak jestem w Polsce, tyle miejsc i osob do odwiedzenia. Ostatnio niestety rzadko latam bo do nas latali i w ciazy tez nie chcialam latac.
A smoczek nas jednak ratowal i ratuje, tylko te czeste budzenie teraz powoduje ze musimy ciagle wstawac i Malej go podawac
Kalae, a Tosia z jaka waga sie urodzila i ktorego dokladnie?
Maz wrocil!!!! Jeeeaaaa. Bede pozniej:-)

8 marca, 3440 g

a ja też tak mam jak Tosia w nocy wstaje, potem ją nakarmie dam do łóżeczka, a ona się wierci śpiąc, ale sobie tłumacze że muszę iść spać bo ona jak się obudzi to da znać, a ja się tak będę męczyć.

Odnośnik do komentarza

Tangoya
Madika
maddalena82
magdalenka85
maddalena82
~magdalenka851
Łódzkie dziewczęta a do Manu macie bliżej?

Bliżej zdecydowanie:)A może na łonie natury i w ogrodzie botanicznym?

Super a jutro przed południem Wam pasuje bo ja jutro albo za 10dni dopiero.

To może zgrajmy jakiś termin za 10 dni. A co do miejsca to ogród botaniczny może być?

Ja ostatni raz w ogrodzie botanicznym bylam chyba po maturze w 2007 roku :D Jak bedzie fajna pogoda to czemu nie :D


Do Botnika też mam kawał drogi ale już nie grymasze, bo w sumie to autem pojedziemy :P Chociaż jednak obstawiałabym jakąś kawiarnię na wypadek takiej pogody jak dzisiaj, że zaczęło znienacka lać. W ogrodzie nie byłoby gdzie się schować z dzieciaczkami. A może tu? https://www.facebook.com/Tubajka/ Kawiarnia dla mam z dzieciakami w parku? Połączenie 2w1 :DDD

Ja jestem za :D Podoba mi sie ten pomysl :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

strunka7777
Madika, teściu mial duży wpływ i jego rodzice. Ona najmniejszy udział w wychowaniu miała - na szczęście.
Ropucha klamczucha powiedziała, ze chciałam jej wpier.... :) dobre! Jak zwykle przekreca fakty :) i ze gdyby nie bylo teścia to bym jej wpieprzyla :)
I news dnia! Nie przyjedzie do nas w ogóle :D oh yeah! Ja do niej, ona do mnie! Babsztyl z głowy!!!
Chic znając życie chyba nie wytrzyma :( bo przeciez malej samej nie wysle z TZ do jjego rodziców :( i tu tego nie chce, bo chciałabym aby dzieci miały kontakt z dziadkami, ale kontrolowany!
Ale mimo wszystko stawiam wszystkim lampkę... Piccolo! ;)

och biedna..Ty taka zła,niedobra synowa,wymyslasz..a ona święta Tereska..no nie mogę..wrrrr
odpoczywaj kochana..na jakis czas masz spokój :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ernesto
Madika
Ciaza316
Zasnela na 15 min i znowu pobudka bo smoka nie miala. Ten smok mnie zaczyna wnerwiac! Ale bez nie zasypia... oby to byl skok i skonczyl sie w niedziele!

Ciaza proponuje Ci kupic srebrna tasme i przykleic nia smoczek :D heheh

Ja tez mam nadzieje ze u nas to skok teraz... Choc wydawalo mi sie ze my juz po. Dzis pospalismy sobie :D do 5:45 wiec jest ok. Ja co prawda padnieta bylam i jeszcze z Hanula 1h pospalam :D

A ona dzis nie chce jesc.... Ani kleiku ani marchewki... A od rana mlrka zjadla 350 ml... No nie moglam jej wmusic... A i duzo spi dzisiaj... Nie wiem co sie dzieje...


U nas podobnie też obstawiam skok. Od rana zjadła 530 ale 2 podejścia wylądowały w zlewie bo zjadła może z 30 z butli.Co do spania to odwrotnie cały dzień marudzenie i szlochanie teraz śpi od 15 minut. A i miała koło południa tez 15 minutową drzemkę.

No Hanula zjadla 530 ml do tej pory... Jestem w szoku... zawsze tyle jadla... Marudna byla od rana a teraz odkad sie obudzila jest wmiare ok :D Ale jestem juz dzis zmeczona nia... Jeszcze mezulek nie wrocil a wsumie zaraz jak ja wykapiemy to on wychodzi... Dzis ogladam "jak zostac krolem" bedzie po 20 ale Hanula powiedziala ze nie bede go ogladac :D Moze ma racje :D hehe

Od 2 dni nie cwiczylam bo nie mialam jak :( Moze dzis na filmie pocwicze... bo nie mam kiedy indziej.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Jeju tak mnie zmrozil ten tekst Kalae..
W gotowych na wszystko Linette tak uczyła najmlodsza zasypiania ,a Susan ktora byla jej nianią sie z tym nie zgadzala..po kryjomu szla i tulila maluszka..
Masakra ja tam wole by synuś zasnal mi przy cycusiu gdzie odloze i spi..ale jak sie wybudza i placze to biore na rece..przeciez te male serduszko moze peknac...z rozpaczy..straszne :(

Dzieki Madika..no taka chwila babska dla siebie :)mierzenie ciuchow przed lustrem,tanczenie po kuchni..fajnie sie bawilam :)
Potem zachcialo mi sie Big Milkow i zrobilam Pa Pa Matiemu a ten w ryk..kurcze nie tylko cyca mu brak bylo. Hihi moj slodziak :)
Wspolczuje Ci..tak sie meczycie z Hanulka..mam nadzieje,ze da Ci odpoczac i obejrzeć tego Króla :D

Kalae eee to luzz damy rade z nie-skurczami :D

Odnośnik do komentarza

Misia szalejesz. Super!
Ja wkoncu na spacerze bo wczesniejszy byl z rykiem takze musialam wracac. Tym razem byl krzyk ale sie nie dalam;-) polazilam pod drzewami to od razu smiech i gadajaca sie wlaczyla. Potem krzyk i wkoncu smoka dalam bo widzialam ze walczy ze soba bidulka. Wszystko teraz jest bardziej interesujace.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

strunka7777
Tangoya, niektóre mamy będą rozszerzaly po 6 r.ż. :) takze spokojnie :-P :D ;)

Melduje się :D

Misiakowata, tak? A to skubane konusy :p

Anna żadna z nas nie wspominała o torbieli, więc wydaje mi się, że nie mają jej nasze córki. Rozumiem, że twoja jednak tak? Co mówią lekarze?

Odnośnik do komentarza

Jola88
Ernesto mozna na 100% na macierzyńskim bo dowiadywalam sie w dwóch zusach jezeli to nie koliduje z opieka nad Twoim dzieckiem taka dostałam informacje. Bo ja raz w tyg pracuje.
Dziewczyny jakie mogą być konsekwencje wczesnego siadania i stania? Bo soe boje. Nakręciłam sie ze cos sie stanie. W ogóle mam wyrzuty sumienia dzis pierwszy raz maly mnie po prostu wkurzyl. Cala noc marudzil, poplakiwal, zloscil się i śmiał. I w środku nocy nie wytrzymałam i podniosła.glos ze mam dość zeby juz spal itp. A przeciez on niczemu winny. Ehh:(:(:(

Jola, to witaj w klubie. U nas te, ciezka noc i te czeste budzenie ostatnio. Bycie wscieklym to normalna rzecz ale wiem nie powinnysmy. Mi też sie zdarza niestety. I myslisz ze tylko Ty tak masz ale to nieprawda. Byle tylko nie poszla zlosc dalej. Sprobuj jakos odpoczac.
Byl taki eksperyment. Wybudzali dziewczynę przez jakis tam czas zeby zobaczyc co sie stanie... czlowiek od zmyslow zaczyna odchodzic! Damy rade! Mi jest latwiej w weekend kiedy maz w domu:-) masz jakies ulgowe dni czasami?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...