Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze, jak ostatnie dni czytałam i nadrabiając zaległości to doszłam do wniosku że już Marcówki się ogarnęły, bo znowu coraz więcej stron każdego dnia stukacie, no i zaczynają się pojawiać inne tematy niż ile dziecko zjada i jaką kupę, wracamy do formy:)
A dzieciaki jak rosną:) śliczne te wszystkie zdjecia, aż trudno uwierzyć że te cudeńka śpiące czy uśmiechnięte na zdj tak nas wykańczają. naprawdę zaraz o 18 będziemy rozprawiać. Ja wczoraj się rozczuliłam jak wychodziliśmy na spacer, bo sobie zdałam sprawę że niedawno synek był taką dzidzią a teraz sam po schodach schodzi...
Ja też się pochwałę zdjęciem mojej kruszynki:)

monthly_2016_04/marcoweczki-2016_47025.jpg

monthly_2016_04/marcoweczki-2016_47026.jpg

monthly_2016_04/marcoweczki-2016_47027.jpg

monthly_2016_04/marcoweczki-2016_47028.jpg

monthly_2016_04/marcoweczki-2016_47029.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Przyjazna to rozumiesz mój ból. Potem jak wróci to z przyjaciółką się umówiła że będą u siebie spały, raz u jednej raz u drugiej - już tak robiły jak teściowej mama zmarła, moj mąż był na studiach a tesc wyjechał za granicę do pracy. Mowi że chociaż miesiac musi minąć, a potem się ogarnie.
A to wiązanie jest od trzech miesięcy polecane chyba ze względu na główkę. nie wiem o które dokładnie Ci chodzi bo w takiej pozycji w rożnych wiązaniach z przod można dziecko ułożyć. To co ja kiedyś opisywałam też jest "na żabkę". Trzeba tylko pilnować żeby główka nie latała na boki, usztywnić, w tym moim wiązaniu robi się taki grubszy rulonik z nadmiaru chustyna wysokości karku i on ładnie trzyma głowę. No i chusta musi być mocno dociśnięta.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam napisać, Kalae Twoja Tosienka ma mega włoski:)) btw to u mnie hormony powoli juz wracqaja do normy lub raczej do starych rozreguloiwan,bo włosy zaczynają wypadać i przetłuszczających się szybciej:( Przed ciąża mylam codziennie głowę,w ciuazy co 2 dni ale chyba dobre czasy się skończyły,bo od soboty wlkosy mam mocno "takie-sobie".bu
Co do komentarzy odnoisdnie rodzinki to miu też często krew się zagotowuje. Np. Jak w weekend mówiłam o tym że Bartek nie kupkal to od razu było pytanie " a może coś zjadlas...?" Noz ku..wa za którymś razem Niue wytrzymalam i powiedziałam siostrze,że tak, nazarlam się kitu i korków od szampana i pewnie dlatego się Bartus przypchal.
Ja dokarmiam Maluszka Nań Pro,bo takie dawali w szpitalu.

Odnośnik do komentarza

Ja uwazam ze kazdy niech robi co chce z wlasnym dzieckiem. Nic nikomu do tego:-)
Moja Mala pieknie dzis spala, az nie moge uwierzyc. Wieczorem troche poplakala ale dalo rade ja wyciszyc:-)
Czy temperatura 37,5 jest ok? Moja ma od kilku dni jak zaczelam mierzyc bo cos z nosem zatkanym miala problem ale nic nie bylo w tym nosie...
Pozniej nadrobie:-)
Milego dzionka

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Monimoni później zerknę na Twoje wiązania.
Moja T.to ten sam typ ..ładuje we wnuki cukierki i napoje słodzone tonami i myśli ze jest ekstra. A jak miałam cukrzyce ciążowa to podała mi rozgotowaną marchewkę ! I mówi przecież to warzywo , nie cukierki .. :D ogólnie to ostatnio mnie tak wqrwila swoją głupotą ze aż synuś tez sie zdenerwował na mamusię..

A co do cukrzycy..bylam dzis na krzywej cukrowej. I taki oto dziwny wynik : 107 na czczo, 78 po dwóch godzinach ..spalanie ok ale ten na czczo dalej podwyższony..zna sie ktoś na tym?

Odnośnik do komentarza

~kamilllaa
Aaaaa Monimoni wspolczuje:D i podziwiam, ze jeszcze tam jestes i sie na to zgodzilas ;D

Dziewczyny a jak wy robicie mm w nocy, macie przygotowana ciepla wode w termosie czy jak??;D

Ja mam w pokoju pogrzewacz. Jak mały się budzi to wstawiam butle z odmierzoną wodą, a Mikiego biorę na zmianę pieluchy. Jak kończymy to woda już ma 37 stopni :) na dłuższe wyjścia będziemy brać termosik

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Monimoni później zerknę na Twoje wiązania.
Moja T.to ten sam typ ..ładuje we wnuki cukierki i napoje słodzone tonami i myśli ze jest ekstra. A jak miałam cukrzyce ciążowa to podała mi rozgotowaną marchewkę ! I mówi przecież to warzywo , nie cukierki .. :D ogólnie to ostatnio mnie tak wqrwila swoją głupotą ze aż synuś tez sie zdenerwował na mamusię..

A co do cukrzycy..bylam dzis na krzywej cukrowej. I taki oto dziwny wynik : 107 na czczo, 78 po dwóch godzinach ..spalanie ok ale ten na czczo dalej podwyższony..zna sie ktoś na tym?

Przyjazna a zachowałaś odstęp 10-12 godzin od kolacji?

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Monimoni później zerknę na Twoje wiązania.
Moja T.to ten sam typ ..ładuje we wnuki cukierki i napoje słodzone tonami i myśli ze jest ekstra. A jak miałam cukrzyce ciążowa to podała mi rozgotowaną marchewkę ! I mówi przecież to warzywo , nie cukierki .. :D ogólnie to ostatnio mnie tak wqrwila swoją głupotą ze aż synuś tez sie zdenerwował na mamusię..

A co do cukrzycy..bylam dzis na krzywej cukrowej. I taki oto dziwny wynik : 107 na czczo, 78 po dwóch godzinach ..spalanie ok ale ten na czczo dalej podwyższony..zna sie ktoś na tym?

a mylas zeby przed badaniem?
powtórzylabym sama glukoze naczczo

Odnośnik do komentarza

Zu2ia
~kamilllaa
Aaaaa Monimoni wspolczuje:D i podziwiam, ze jeszcze tam jestes i sie na to zgodzilas ;D

Dziewczyny a jak wy robicie mm w nocy, macie przygotowana ciepla wode w termosie czy jak??;D

Ja mam czajnik z ustawieniami temperatury :)

A dlugo trzyma temperaturę?? W ogole to sorki ze zapytam ale ile miesiecznie mm mniej wieceb wychodzi?

Ten krups monimoni co odeslalas to jest napisane ze pól godziny?

Odnośnik do komentarza

Napychanie dzieci cuksami i czekoladą przez dziadków i babcie to w ogóle temat rzeka.My już swoich wychoiwalusmy że Ali nie daja ale drugiego wnuczka faszeruja bez opamiętania A potem te pieprzenie,że "taki niejadek,obiadu tknąć nie chce" :d n e ni normalnie ręce i cycki opadasja:ddd Moi tesciowie mnie to mają za maxdziwolaga,bo dziecko od małego tylko wodę pije.Biedne takie....:p

Odnośnik do komentarza

Kamilla nigdy tej funkcji podtrzymywania temp nie używałam, ale przydatne jest to że możesz sobie przegotowaną wczesniej wodę podgrzać do np 50 st.

Przepraszam że wywołałam temat teściowych;) ale już ledwo wytrzymuje. Też się sobie dziwie, ale robię to dla mojego męża. On się bardzo ucieszył jak to zaproponowałam. No i wie jaką ma matkę i wiem że mu czasami głupio i przykro, sam powiedział kiedys że on ma lepszą tesciową... Jeszcze kilka dni i koniec! A też wiem że teściowej trochę zawdzięczamy i jeszcze pewnie będziemy (w lipcu jedzie z nami na wesele mojego brata żeby dzieci pilnować, mieszkanie na syna przepisuje, ubezpieczenie, itd) więc nie chcę się z nią kłócić, ale kosztuje mnie to dużo nerwów.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Siemka dziewczynki:)
Obiecane foto lodowki :) Wczoraj był shoping sukienka corce kupiona mnie jeszcze nie bo nie zdarzyłam przed spotkaniem rodziców komunijnych swoja droga 2 godz w kosciele masakra;p
Wkurzyłam sie dzis bo nie mowiłam Wam ale w sklepie internetowym kupiłam uzywany ale z gwarancja wozek i okazał sie popsuty sciaga go w jedna strone po prostu rama jest skrzywiona. Zareklamowałam a koles w połowie czasu na mojego maila z pytaniem co ma zamiar zrobic z ta sprawa odpisał "mam na to 14 dni" mineło wczoraj 14 a do dzis cisza... i co teraz batalia z rzecznikiem konsumenta czy co...500 zł droga nie chodzi.. Na szczescie koło siebie znalazłam niedogo Bebetto Solaris (ktoras chyba pisała ze kupuje Bebetto? jak sie sprawdza?) pojade dzis sprawdze i kupie bo kregosłup noszenia mi nie zniesie .
Kamilla ja tez musiałabym byc zła mama bo karmie mm nie mam wyjscia bo nadal antybiotyk i nie zapowiada sie ze rana sie zagoi nadal ropieje . Robie co moge ale KP nie moge zapewnic mojemu dziecku.
Macie racje wracamy do normy dzis 1,5 dnia nadrabiałam 1,5 godziny :)
Moja dzis grzeczna i spi duzo chyba mineły te dni skoku bo była tragedia tylko przy mnie chciała byc.
Co do ogladania przez dzieci tv tez jestem przeciwna nie powiem ze moi nie ogladaja baa nawet mała jak jest za cicho nie chce spac bo u nas ciagle cos sie dzieje:) Ale maja wyznaczony czas kiedy i co wolno dzieki temu czytaja od 4 roku zycia sami a teraz to juz sami całe serie np synek Giganta kaczora donalda a corka kotke Tosie :)

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...