Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~Antonowa
Mam pytanie do mam po cc czy wy macie czasem taki ból jak by prąd przeszedł? Ja mam od jakiegoś miesiąca w prawej nodze. Nie zdarza się to często ale jest dokuczliwe:/ może to być od narkozy?

Witam serdecznie wszystkich

Ja w lewej nodze odczuwam ból normalnie,najgorzej przy zmianie pogody,mnie się zdaje że znieczulenie miało u mnie wpływ bo jak zastrzyk mi dawali to mnie noga drygła i teraz raz po raz odczuwam skutki,moj się lęka ale chyba aż tak źle nie będzie,chyba

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Hej Antonowa :) jestem w szoku, ze jeszcze ktos po cichu nas czytał :) myslalam, ze juz wszytkie mamusie sie ujawniły :)
Mnie po cc nic nie boli tylko poniżej pepka mam tak jak po znieczuleniu u dentysty. Nie czuje jak nacisne czy uszczypie ( pisalam juz kiedyś o tym ) :)

A jak swędzi i człowiek chce podrapać to kuźwa nie idzie:( bo to martwe pole...

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Hej Antonowa :) jestem w szoku, ze jeszcze ktos po cichu nas czytał :) myslalam, ze juz wszytkie mamusie sie ujawniły :)
Mnie po cc nic nie boli tylko poniżej pepka mam tak jak po znieczuleniu u dentysty. Nie czuje jak nacisne czy uszczypie ( pisalam juz kiedyś o tym ) :)

oj zaloze sie ze mnóstwo osób czyta, jak wpiszesz w google swoj nick to sie wszystko wyswietli :) wiec nawet nie zainteresowani tematem mogą wpaść na marcówki

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Ciąża jak tam na angielskim froncie?

Ania zaczyna marudzić także w chuście :/ jeśli i ją odrzuci to chyba zostanie już tylko rozkładanie maty na balkonie by zażyć świeżego powietrza.
No i próbuje siadać. Dziś jej się prawie udało bez podciągania się, gdy skończyła jeść, a była na boku. A gdy siedzi w pozycji półleżącej to jeśli ma się czego złapać to siada.
W wanience, gdy trzymam ją na brzuchu to też kuli nogi pod siebie i siada. A dziś to chwyciła brzegu wanienki i jakby dźwigała się do wstania!
Jola komsultowałaś podciągania Oliwiera?

I co ze spotkaniem, jakie godziny wam pasują?


Czesc nadrabiam Was bo nie mam jak czytać bo Olis po szczepieniu mi gorączkuje i jest bardzo noe spokojny. Wczoraj nocka straszna byl gorący, niespokojny itp, w dzień to samo. Teraz zasnal o 21 i do teraz śpi. Alleluja- zaaplikowalam czopek co mnie mega stresowalo.
Co do spotkania to sie dostosuje co do godz byle po 12 bo musze moec auta a różnie moj M zjeżdża.
Oliwiera konsultowalam bylam chyba ponad pól godz, prosiłam zeby wszystko zbadala poobserwowala. I powiedziała ze nie ma nic co by wskazywalo na wzmożone napięcie i asymetrie. Chwycila go za paluszki pokazał to o co mi chodziło jak sie dzwignal do siedzenia a potem jak go chwycila to wstal. Powiedziała ze on jest 2msc do przodu fizycznie i po prostu na to jest gotowy. Bardzo stabilnie stoi i chce robic kroki. Taki jego urok. Mam go nie hamować ale starać sie zabawiać zeby dlugo za jednym razem nie chcial stać aby bioderka byly ok. Smiala sie tylko ze ciekawa jest kiedy zacznie chodzić. Jedyna rzecz ze dosc Malo przybrał w 7 tyg 500g ale powiedziała ze jest szczuply ale nie chudy i to przez jego duza aktywność. Profilaktycznie mocz i krew do badania mamy oddać. Ale powiem Wam ze mi soe wydaje jakby sie Olis zatrzymal oprócz tego ze pozycja lezaca ciągle parzy to nie chce mu sie przewracać, na brzuchu bee, bujak zly, wózek zazwyczaj parzy, mata na 2min. Tylko na rękach albo jak staje. Noe da soe go posadzic zazwyczaj bo nogi ma tak sztywne od razu ze po prostu nie ma możliwości wybija sie i koniec.
Ale ma dni zazwyczaj w towarzystwie sa dwie opcje albo jest aniolek albo wszystko ku nie odpowiada. Zdarza sie dzoen ze i poleży troche sam i nie ciągnie go do wstawania. Ja musze przyznać ze sie uspokoiłam bonstrasznie sie martwiłam. Wazy 6100 i ma 68cm. Jedyne co jeszcze oczko mu czasami ucieka. Waszym tez?
Witaj nowa/stara mamo:) hmm ja zawsze chcialam mala różnice wieku miedzy dziecmi, dalej chciałabym zajsc w ciążę na roczek ale boje sie ze drugie będzie tez tk żywiołowe jak maly. Ale mamy dwa pokoje to duza roznica wieku bylaby większym problemem.
Aga, Kamila jak milo ze zaglądacie. Oby częściej :)
Ok czytam dalej
A i gratulacje udanych imprez:):)
Odnośnik do komentarza

Cieszymy się z ujawnionych marcowek i witamy w zacnym gronie;-)

Ernesto a gdzie można ubranka z KIKa dostać? Chętnie wyprobuje.

Ile pampersy zuzywacie na tydz, miesiąc? Ostatnio się zdziwiłem jak pampersami promo dal zapas miesięczny 104szt! U mnie to na pół miesiąca tyle idzie...

RedNails pamiętaj, że na nas możesz liczyć i jak tylko będziesz miała już konto dla Wawrzka to pomożemy :-)

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Misiakowata, ja nie wiem czemu ludzie np Skurcz wtraca sie w diete Matiego. Ja bym nigdy nie smiala zaproponowac a juz napewno nie podac czego do jedzenia ... dzidziusiowi!
Ja na urlopie musze na Moja uwazac bo kto wie czy komus nie odwali

Cześć dziewczyny ! :D

Widzisz Ciąża,chyba juz taka mentalność..
Mam przyjaciółkę która pytała czemu nie wprowadzam niczego,bo potem bede miała problem,bo Mati nie bedzie umiał jeść..taaaa..mówiła mi to 2 miesiace sporo temu..a Mati i butle i łyżeczkę umie..wrr No ale jak ona mamy sie słucha,która dała Matiemu kinder czekoladki i mówiła żeby dała polizać :O ! Ma dwie córeczki :)
Ja rozumiem jakby Mati wychudzony był czy coś,a tu kuźwa każdy zmartwiony,że ja nic nie daje..no ja pierd..

Ciąza miej oczy wokół głowy,bo w Polsce zawsze znajdzie się Skurcz,mama,ciocia która nakarmiła by dziecko takie ziemniakami z koprem hehe

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Magdalena82 to super masz te Tesco :)
Czasem cos tam upolować można..ja mam za daleko i nie ma pogody :)Jakoś zraziłam się po ostatnim jak promocyjne bodziaki po 14 kupiłam,a tam pod naklejką 11 zł :/
Mówisz wychowywać skurcza..kuźwa stara babę..masakra..
ech nie wiem co to bedzie jak sie zajmie małym..poki co mi ulzylo ,bo postanowilam ,ze ide na wesele z synkiem,nie dam rady sie bawić wiedzac ,ze on tam płacza za cycusiem,usnac nie może..to nie dla mnie..a tańcowac bedziemy krótko,ale za to jak :D:D:D

Antonowa to Antosiowi spadło tętno jak mojemu Matiemu..ach dobrze,że jest ta cc,nie wiadomo co by było :/
a mnie czasem w środku boli,czasem prąd w kręgosłupie przejdzie..bardzo mozliwe,że od narkozy,albo może byc tez rwa kulszowa..

Strunka tarantule???bleeeeeeeeee

Cześć Natalia 89 :)
ja Cieeeee...ile mam sie ujawnia :) Forum nowe życie dostaje :)Świeży powiew :)

Kamilla ma rację z tym Nickiem..nawet w google grafika sie niektore dodane zdjęcia wyswietlaja..no cóż..internety..

Magdalenka u nas idzie ok 8 pamperów dziennie,teraz mniej bo kupy nadal nie ma mimo soczku jabłkowego...

gratuluje drugiego ząbka :)

Jola masz siłacza kochanego :) Co Ty w ciazy jadłaś ,że on taki silny :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

kto ta jeszcze podgląda niech się ujawnia :)

u nas pieluch około 6, wszystko zależy czy kupa pójdzie w nowego pampersa czy w tego zasikanego :D

Jola - to najważniejsze że wszystko ok, skoro takie tempo wybrał :). Przynajmniej po konsultacji masz jasność sytuacji.

Odnośnik do komentarza

~kalae
~kamilllaa
Dlatego ja wole fb, jest to grupa tajna. Wiem ze tak czy owak jest to w ich bazie jakby, ale przynajmniej nikt obcy tego nie czyta

dlatego ja nie dodaje :)

I ja właśnie dlatego nie dodaje tutaj :) a dzięki temu ze grupa na fb jest tajna i zamknięta, to od czasu do czasu można pochwalić się córcia:)

A w ogóle to hurrra :D bo od jutra wraca lato :D trzeci dzień juz siedzimy w domu ..

Kasia mamusia dzięki za odp dałam 1 mm :)

Odnośnik do komentarza

KotkaB
Rzeczywiście w Google pokazuje Nasze i maluszków zdjęcia... Też mi się wydaje że fb jest trochę bardziej prywatnie (nie widzą naszych postów osoby postronne)

posty to pal sześć nie jesteśmy tu z imienia i z nazwiska, a to musiałby być nadzwyczajny przypadek, że akurat ktoś z otoczenia przeczyta i skojarzy fakty, ale zdjęcia to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza

~kalae
ciekawe czy to od tych zastrzyków się taki silny zrobił, bo tak się martwiłaś o tą jego wagę pod koniec ciąży

Clexane chyba nie ma tu nic do rzeczy, ja robiłam calutką ciążę i moja taka silna nie jest ..
On raczej miał za zadanie nie dopuścić do zakrzepów w macicy między innymi ..

Odnośnik do komentarza

~kalae
KotkaB
Rzeczywiście w Google pokazuje Nasze i maluszków zdjęcia... Też mi się wydaje że fb jest trochę bardziej prywatnie (nie widzą naszych postów osoby postronne)

posty to pal sześć nie jesteśmy tu z imienia i z nazwiska, a to musiałby być nadzwyczajny przypadek, że akurat ktoś z otoczenia przeczyta i skojarzy fakty, ale zdjęcia to już inna sprawa.

Dokładnie chodziło mi o zdjęcia :-D bo posty to niech sobie czytają :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...