Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ania125

Ubrania ciążowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Buziaczek121

Ech tych wydatków, ale była wyprzedaż w sinsay takie większe koszulki, ze względu na moje małe gabaryty, te Oversize świetnie się sprawdzają z getrami. Większą kasę wolę inwestować w inne rzeczy sprzęty,np. jeszcze przed ciążą kupiłam do sprawdzania owulacji Cyclotest MyWay komputer cyklu, z którego jestem bardzo zadowolona, a teraz zbieram na inne bajery już dla dziecka:) Dużo też nie ukrywam kupiłam w lumpkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam dział mam z H&M. To najlepsze z sieciówek.Można też fajne rzeczy upolować na zalando. Natomiast z polskich to tylko coolmama https://www.coolmama.pl/kategoria/ubrania-ciazowe służyła mi przy drugiej ciąży i karmieniu, bo mają od rzu opcję dokarmienia. Z Anulką 10 lat temu była nivena, ale już nie istnieje no i h&m. Używanych nie lubię. Czuję wstręt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grażyna212

Ja tam zaopatruje się w lumpeksach. Klara rośnie w moim brzuszku, robię się okrągła jak balonik, ale nie mam zamiaru tracić fortuny, zwiewne sukienki ładnie zakrywają mój olinek okrąglinek. Długo się staraliśmy z mężem [reklama usunięta].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pagane

No ja się ubierałam przede wszystkim wygodnie :) Wygodne bluzy, spodnie, legginsy plus buty na niskim obcasie. Czesto nosilam obuwie sportowe :)

Jeśli szukacie dobrej jakości bluz na jesień, tkóre potem będziecie mogły spokojnie nosic i po ciązy, zerknijcie sobie tutaj:

https://preorder.pl/ona/bluzy

W sklepie maja spory wybór bluz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...