Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Rysia, faktycznie troszkę utrudnione starania. Ale za to sobota niedziela bedzis tylko Wasza.
Rysia brak przeczuc. Choć dziś mi się snily dwie kreseczki. Po prostu blisko końca i się chyba nawet na sen mi udziela. Owu w 11 dc. Więc może 26 dc spróbuje test. Powinien być już wiarygodny. U Ciebie faktycznie po ovitrelle pewniw byłoby za wcześnie.
Ann to zapas masz. :D

Odnośnik do komentarza

Iwa może nie będzie tak źle z tymi staraniami, zobaczymy jak przyjdzie @ a narazie ten cykl...
Iwa to za 2 dni testujesz?daj znać;-) trzymam kciuki żeby ci się wyśniło!
Ja tylko zauważyłam wcześniej piekące sutki ale to może skutek uboczny po zastrzyku, kilka dni temu miałam uczucie mokro (mimo że po Luteinie wiadomo-kremowy) a dziś szyjka wysoko i otwarta, nie rozumiem już nic a wczoraj i przedwczoraj wysoko ale zamknięta więc myślałam że się nie udało a teraz sama nie wiem, dodatkowo czuje ból brzucha, jajników i macicy, trochę piersi, no chyba owulacji czy jakiś dni plodnych nie mam w 22dc.... dlatego wolę nic nie pisać bo pogubiłam się....

Odnośnik do komentarza

No wiecie co, naprawdę chyba mam owulację, dziś dużo płodnego śluzu, szyjka wysoko i otwarta, chyba przestaję brać tą Luteinę, chociaż teraz chyba się nie uda działać, tyle zamętu przed tym jego wyjazdem, jeszcze 3nocki miał, wczoraj był 6 a bałam się bo mnie bolał brzuch i wszystko a tu dziś takie coś....23dc

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, olśniło mnie!
Pamiętam jak w styczniu nie miałam @ przez ten progesteron (na torbiele) a tu wizyta u gin. mówił że to albo wczesna ciąża bo endomerium 8mm, śluz płodny i szyjka otwarta....albo jajeczkowanie bo pęcherzyk 21mm przecież Luteina to progesteron, może powtórka z rozrywki... chociaż liczę że to ciąża??? 20go mam mieć @ i chyba zatestujesz jak się nie pojawi?
Iwa jak u ciebie śluz?w tych dniach to zawsze suszę miałam

Odnośnik do komentarza

Rysia kiedyś też tak miałam. Zrobiłam nawet test owu wyszedł pozytywny.
U mnie sucho. Więc nie wiem. Czy to coś znaczy.
Rysia również liczę na to u Ciebie, u mnie i U Nas wszystkich.
Ja dziś 24 dc.
Rysia jak minie chyba 10 od zastrzyku to już chyba możesz testować.
Trzymam kciuki. Ja myślę o sobocie o teście. Mój ma w przyszłym tygodniu urodziny. Ale byłby prezent.
Heh..
Powodzenia Dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Pisałam do gin, ciekawe co odpisze, na dwoje babka wróżyła, też dziewczyny pisały na forum Clo że 10po zastrzyku można zrobić test i im wychodziła delikatna druga kreseczka o czułości 10, mam dziś 11dpo ale to dopiero 23dc mimo to chyba za wcześnie, jeden w domu chyba mam 10tke, ale rozsądek mówi żeby poczekać i poobseruje jeszcze ciało, kurde ja to zawsze pod górę z tymi staraniami....
Iwa to były najpiękniejszy prezent urodzinowy, trzymam kciuki w sobotę

Odnośnik do komentarza

Chyba w końcu znalazłam witaminy dla mnie :D
Yarrow pregna natal. I dla mnie z mutacją. Kurczę boję się, że nawet jak by się udało to za mało folianów brałam. Niby brałam tyle ile piszą wszędzie 0,4. I tak myślę, gin do którego chodzę niby jest ok. Ale chyba muszę poszukać w końcu hematologa, aby nie żałować kiedyś, przez te mutację. Będę spać spokojniej. Minimum 120 zl, ale za 180 tabletek. I Inozytol też jest jak w inofem.
Pozdrawiam mocno :)

Odnośnik do komentarza

Ooooo cześć Kokoo, no pamiętam że ty też podobnie zawsze cykl, to super że testujesz, czyli też w 26dc;-) daj znać koniecznie
ja na Luteinie i wyczytałam że w 11 dniu powinno się zatestować czy ja odstawić, też spróbuje chociaż będzie 26dc, chociaż mi testy nigdy wcześniej nie pokazywały, pamiętam bo zawsze w dniu @ mialam wesele i nie wiedziałam czy wypić drinka, dopiero 1 dzień po pokazały...
Ja czuję od 3 dni ból brzucha i piekące sutki, chociaż po Luteinie czytałam że normalne, ból piersi jakby większy, hmmmm....a ty jakie masz przeczucia?a Iwa co myślisz? mi jak na razie ból brzucha znany a reszta chyba normalne
Co u was dziewczyny?jak cykle? który dzień?

Odnośnik do komentarza

Rysia racja. Jeszcze pomyślę:)
Plan na jutro. Pomyślałam, aby zaczekać na Ciebie do niedzieli. Ale jednak chyba powinnam jutro bo dziś koniec luteiny. I jakby jakimś cudem to wtedy nie odstawie luteiny. Ale nie czuje tego, znaczy z jednej strony czuje piersi dalej większe. Ale to raczej efekt luteiny. Nie wiem sama.
Kokoo witaj. Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...