Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe 2015! :)


bella09

Rekomendowane odpowiedzi

A co do wózków my wybraliśmy x-landera xa. Zdałam się na opinie znajomych. Kolor będziemy wybierać jak poznamy płeć chociaż chyba i tak weźmiemy uniwersalny żeby był dla kolejnego;-) mi się podobają beżowe tylko boje się ze to niepraktyczny kolor.
Na początku też chciałam 3 w 1 ale doradztwo mi to bo z reguły foteliki są średniej jakości. Stąd wybraliśmy 2 w 1 plus fotelik maxi cosi cabrio fix czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza

nala
Rene_87 też słyszałam dużo pozytywów na temat tego wózka a w tym to się normalnie zakochałam, jak będzie dziewczynka to rozważę czy takiego przypadkiem nie kupić, tylko nie widzę na ich stronie w komplecie fotelika :(

Mnie tez sie bardzo podoba. A w opisie nie ma ktory fotelik pasuje? Maja kilka...
Dla mnie brakuje tylko jednej rzeczy. Przekladanej raczki, zeby szybko można bylo zmienic kierunek jazdy dzieciatka, np gdy swieci slonce. W większości trzeba przekladac stelaż

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15q03p2bpy.png

Odnośnik do komentarza

mamasitka ja o swoich napadach na słodkie aż gince powiedziałam z obawy przed cukrzycą- też jem niemal codziennie coś słodkiego a przed ciążą cukier dla mnie mógł nie istnieć.
Ginka kazała mi mierzyć sobie poziom cukru na wszelki wielki- wczoraj dwie godziny po posiłku (obiad i tort) wyszło mi 85... ja tam się trochę boję że mam jakieś spadki cukru i wtedy tak sięgam po słodkie. Zresztą ja zawsze miałam tak, że jak byłam już bardzo głodna to i bardzo zła. A mam rodzinne obciążenie cukrzycą.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwhdge6o0nafep.png

Odnośnik do komentarza

Mamuśki miałam Wam mówić - ja generalnie jestem alergigiem w tym też pokarmowka.Ostatnio byłam u mojej alergolog na kontroli,chodzę do niej od dziecka i zna się na rzeczy. Słuchajcie powiedziała żebym nie jadła teraz serkow typu grani czy wiejski.Jak mam ochotę to zwykły twaróg, są jakieś badania które wykazują że te serki jedzone w ciąży mogą spowodować alergie na mleko u dziecka.

Odnośnik do komentarza

happymum94 może córeczkę nosisz co? ; *
Ja nie mam jakiś takich zachcianek szczególnych na słodkie czy kwaśne, raz to zjem, raz tamto, równoważy się przed chwilką jadłam ogórasa bo znowu mnie naszło, a teraz robię sobie kisielek ;p
Nie martw się ja przy kichaniu odczuwam nieraz straszny ból, ale ponoć to normalne, są to rozciągające się więzadła ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9krhm0yj8b9b8.png

Odnośnik do komentarza

Witam.... Jestem po 2 juz wizycie.
7 tyg i 4 dzien. Pęcherzyk tylko urósł trochę....teraz ma 99 mm.
Gin kazała leżeć i brać duphaston i luteine.
Mam isc jutro na bete i zobaczyc jak urosło od 20 stycznia...
Ja się już nie chce łudzić że bedzie dobrze...;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...