Skocz do zawartości
Forum

Karmi� butl� i mi nie wstyd :)


Rekomendowane odpowiedzi

Śliczne to ubranko. Szkoda, że tak daleko mieszkasz, bo bym je odkupiła od Ciebie.

Ale numer odwaliliśmy chwile temu z Emilem. Chciał siusiu i po ciemaku na nocnik go sadzałam, no i zobił, ale.........na dywan. Nie trafiliśmy. A teraz wylazł z pytaniem dlaczego go zostawiłam i śpi w fotelu za moimi plecami. Znaczy będzie chory bo maruda.

Odnośnik do komentarza

no, monia, to ubranko to wiesz, ja chetnie Ci odsprzedam :)
dlatego pisalam... kamizelka bez problemu by byla bo zdjecia Natanka ogladam i on w niej chodzil jeszcze jak mial 2.5roku, i koszulka tez, tylko ze nie wiem, skoro on taki duzy, ten "Twoj" to spodnie by byly za male. a jakbym poslala teraz to w przyszlym tyg bys dostala ;) a ile wazy tak mniej wiecej? bo z doswiadczenia i obserwacji wiem ze polskie dzieci sa ciezsze od mojego francuzika:)

Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia ile waży:Nieśmiały: Pytałam Weroniki jaki duży to mi powiedziała, że 86-92 dlatego wybrałam taki. Zawsze mogłabym skrocić i już. Chociaż mi się wydaje, że on knypek jest, bo teaz dostał od siostry ciucha na 2 lata i był ciut przyduży, więc sama nie wiem. A jak byśmy miały się liczyć? Napisz tu lub na priv jeśli takie tu mamy.

Odnośnik do komentarza

http://cdnll.img1.imagechef.com/w/071114/anm57c0602c63674050.gif

Wpadłam na chwilę napatrzeć się na Natanka-ślicznotę:Śmiech:

moniq mama zajmująca i żyjąca tylko domem to podobno miłe jak dzieci są małe ale jak dorastają nieciekawe i dla mamy, która traci kontrole nad dziećmi i dla dzieci, które mama ciągle chce kontrolować bo są jej całym światem.

Monia czemu Emilkowi źle w nocnik wycelowałaś:Oczko: Zdrówka dla niego, niech nie marudzi i do zdrówka wraca:Spoko:

Karinka
http://www.suwaczek.pl/cache/67afb09ad9.png
Rozalka
http://www.suwaczek.pl/cache/55ddad4cd7.png

www.edukatorek.com.pl

Odnośnik do komentarza

ja tez sie witam!!
no, gabi, ja Ci chetnie te chalupe posprzatam tylko ze Cie drogo wyjda koszta transportu! ;)

wczoraj juz nie zajrzalam bo wiedzialam ze jak sie tu zjawie to bede siedziec w nieskonczonosc
a jak wiadomo nieskonczonosc to dlugo...

monia, wlasnie wrocilam ze strychu :( no i zupelnie nie pamietalam ze jak mu te ubranka kupywalam to spodnie kupilam duze 18miesiecy a nie 2 latka, no wiec mysle ze za male... szkoda...
co do spodni to zmierzylam w kroku u jest 25cm a cale od gory do dolu 45cm
ten bezrekawnik to pewnie by i byl, moze nawet koszula bo one akurat na 2lata ale problem w tym ze jak jedno z tego jest za male to zeby potem kolor dopasowac to tragedia, juz ja mialam problem bo tez szukalam tego bezrekawnika zeby byl pod kolor...
no wiec nie wiem ale myslz e ze jednak za male. jak mozesz to sie zapytaj cory ile dlugosci w kroku dla spodni trzeba bo to wlasciwie najwazniejsze. :(
poza tym no to o dziecku nie zapomnialam, dalam mu jesc i przespal nocke bez problemu poza .....5 pobudkami bo sobie wyrwal smoka z buzi bo sie nauczyl a wcale nie chcial sie z nim rozstawac....

zolzik, fajne prezenty dostal Macius, bedzie sei czym bawic a poem bedzie dla brata, jak u nas :)

zubelek, masz racje z tym byv=ciem w domu z duzymi dziecmi, potem to sie tylko kura domowa baba robi bo dzieci same sie soba potrafia zajac... ;)

Odnośnik do komentarza

witam:Spoko:
to i ja sie dolaczam....tez karmie butelka choc chcialam inaczej, ale zadecydowal moj synk i chwala mu za to...przynajmniej w domku mozna porobic troszke...i noce po3-4 godziny przespane praktycznie:Śmiech:
choc dzis ciezka byla bo maly kupki caly dzien nie robil...dopiero teraz, ale wiem dlaczego, wczesniej bylam na bebilonie i mial rozwolnienie dostawal lakcid, a teraz na nanie nie odstawilam lakcidu i zafundowalam dziecku mega ciezka do zrobienia kupke....ale sie wyzalilam :Nieśmiały:
a mycie butelek...to na serio kropla w morzu...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...