Skocz do zawartości
Forum

Letnia opalenizna


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny jak jest u was z letnią opalenizną czy lubicie wystawiać sie na słońce czy raczej tego unikacie? a może stosujecie jakieś preparaty które przyspieszają opalanie? Ja osobiście uwielbiam się opalać nie koniecznie leżąc na leżaku ale np robiąc coś w ogrodzie, natomiast jestem wrogiem solarium a wy?

Odnośnik do komentarza
Gość dzieciol

Ja nie lubię się opalać, wolę siedzieć w cieniu niż na słońcu a na opaleniźnie w ogóle mi nie zależy. Żadnych preparatów przyspieszających opalanie nigdy nie używałam i podobnie jak ty jestem wrogiem solarium :)

Odnośnik do komentarza
Gość joanna 19

W solarium nigdy nie byłam i nie będę. Na plażę jeździmy najwyżej 2 razy w wakacje. Opalam się szybko i ładnie ,kiedyś nie zwracałam uwagi ale od trzech lat zaczęłam bardziej smarować siebie i dzieci ochronnymi kremami. celowo nie opalamy sie

Odnośnik do komentarza

Bettyy
NATKA08
ja też lubię opaleniznę ale taką letnią słoneczną i wkurza mnie strasznie jak sie opale i zostają na plecach np ramiączka od biustonosza takie blade nie opalone nie lubię tego

Albo na stopach ślad po japonkach zostaje :)))

oj tak ja właśnie takie ślady posiadam po japonkach
domi no nie mogę ależ opalenizna masakra tak sie opalić nawet dziurki od klapek widać opalone :D

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak siedziałam z sąsiadką na murku przed domem (to było w Irl gdzie na słońce czeka się z utęsknieniem) i szczęśliwe że się opalimy tak sobie siedziałyśmy A mnie tak wzieło że opaliłam się na TWARZY ! pod oczami takie czerwone ... Na drugi dzień do pracy Oczy łzawiły ,takie przyćmione Wyglądałam jak jakaś narkomanka...
A chciałam zażyć słońca ...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...