Skocz do zawartości
Forum

Dzieci z rocznika 2007


Rekomendowane odpowiedzi

poszło ok :) dziecię zadowolone a to najważniejsze :)\

szkoda, że nieuczciwymi pracodawcami się nie zajmą

ja ostatnio wysyłałam cv odp. na ofertę pracę w sklepie odzieżowym i przyszła mi zwrotka z linkiem niby do jakiegoś kwestionariusza z jakimiś pytaniami... kliknęłam a tam przekierowanie na stronę że aby pobrać ten niby plik trzeba wpisać nr telefonu ... terefere .. nie ma głupich ..ciekawe czy idzie to gdzieś zgłosić

Odnośnik do komentarza

Mieliście już wywiadówki na zakończenie półrocza?
jak tam się spisały dzieciaczki? u nas chyba na poziomie przeciętnym opinia.. ani nie jest z tyłu ani się nie wybija raczej.
A jutro ma panna bal .. od tygodnia wykreśla dni w kalendarzu a dziś to już mega podekscytowana chodzi..tym bardziej, że udało się w pełni skompletować kostium..znaczy dodatki poszyłam cosik sama.. ale mam wrażenia, że one największe znaczenie mają ;)

Odnośnik do komentarza

hoho toście mieli pobudkę :D .. nasza też wyjątkowo wstała gdy tylko weszłam do pokoju by ją obudzić :) ... wróciła bardzo podekscytowana więc dobrze się bawiła co bardzo mnie cieszy :).
Ferii ciąg dalszy .. w weekend planujemy łyżwy i może zahaczyć o górkę o ile męża przekonam bo mu się średnio chce no i o ile śnieg będzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...