Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim przyszlym mamkm gratuluje:) Spragniona zycia juz nie dlugo na pewno zostaniesz mama:) Ja bylam u gin wczoraj(kazal mi przyjsc) i widzielismy mala fasolke juz:) oczywiscie musze caly czas lezec. A dzis obudzilam sie z okropnym bolem krzyzy. . . DIewczyny czy ktoras z Was tak ma? Znowu trzese sie ze strachu:(

Odnośnik do komentarza

Anelwi ja wlasnie marze zeby miec juz dzidziusia:) Jakie mialas objawy na samym poczatku? Podziel sie doswiadczeniami:) Jestem w pierwszej ciazy i wiele rzeczy mnie martwi:/ np. Moje piersi nie sa juz tak nabrzmiale i bolace i bola mnie krzyze:/ w srode ide znowu do gin. Moze to powod tylozgiecia macicy. . . Jestem pelna obaw. Tez tak macie czy tylko ja tak swiruje?

Odnośnik do komentarza

Niestety mnie nie mdliło na zapach kawy i nie mdli nadal. Na drugi dzień jak się dowiedziałam o ciąży nie wypiłam ani łyka kawy i czułam się fatalnie. Teraz tą poranną wypijam z pół porcji i sporo mleka, a popołudniową wcale lub kilka łyków. Chyba nie jest tak źle ? Może z czasem się odzwyczaje.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywi09k297tmlkh.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja bylam uzalezniona od kawy. Pilam 2-3 bardzo mocne, a teraz z nikad kawa przestala dla mnie istniec. Wczesniej czulam ogrmna potrzebe jej wypicia, a teraz w ogole jej nie potrzebuje. Nie zeby mnie obrzydzala, ale tak po prostu:) Czytalam ze jedna mala filizanka kawy jest dozwolona, szczwgolnie u kobiet z niskim cisnienidm:) Zaputaj gin przy wizycie o tym czy mozesz pic:)

Odnośnik do komentarza

Hej,
Być może do was dołączę :) Staramy się już 2gi rok o drugie dziecko. Tydzień przed @ zaczęłam plamić, zrobiłam test są 2 kreski. BetaHCG 480, ginekolog każe czekać. Trochę się boję bo jestem po pozamacicznej w list'2013. Plamiła któraś z was na początku ciąży?
W środę wizyta u gina i oby fasolka zagnieździła się w macicy.
Jeśli będzie wszystko Ok, to termin z ostatniej @ będę miała na przełomie stycznia i lutego :]

Odnośnik do komentarza

~malutka20
Witajcie,
Trochę się boję, bo bede młodą mamą, ale najważniejsze że mam wsparcie w tatusiu maleństwa ;)

Malutka ja synka urodziłam na swoje 20ste urodziny i moim zdaniem to świetny wiek na urodzenie dziecka, jeśli ma się wsparcie w rodzinie :) Mam 27 lat i kawalera który idzie we wrześniu do pierwszej klasy :)

Odnośnik do komentarza

Witaj Pepita. Trzymam mocno kciuki:) Daj znac co tam w srode gin powiedzial. Ja nie plamilam jak narazie ale jedna moja kolezanka plamila do 3 miesiaca w terminach miesiaczki. Tak wiec glowa do gory:) Ja w srode tez ide do gin juz po raz 3 a bedzie to moj 5 tc . . . Najpierw nic nie bylo widac, pozniej widac bylo nasza kropeczke i mam nadzieje ze w srode zobacze duza fasolke ktora rozepchala sie wsrod miesniakow:) ha i im pokaze gdzie ich miejsce:P

Odnośnik do komentarza
Gość HaniaZosia

Cześć Kobietki! Bardzo miło mi do Was dołączyć.
Byłam dziś na pierwszej wizycie u ginekologa, ostatnią miesiączkę miałam 15 kwietnia i właśnie wpatruję się w małą kropeczkę na zdjęciu. Też mam przepisany Duphaston, bo boli mnie podbrzusze z lewej strony..2xdziennie 1 tabletka, mam go brać aż nie skończę opakowania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...