Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

madziaas
zana27
Madzias uwierz mi że nie tylko Ty masz nerwa. Ja już wysiadam....... T mnie wkończy psychicznie i fizycznie, bo ja za wszystkim nie dam rady....................

Zana co sie dzieje??

Madzia dzisiaj juz nie chce mi sie o tym pisac....Sorki. Jutro na offei napisze. Moj T jest strasznym palantem. Miał dzisiaj wolny dzień, to zamiast mi pomóc i zając sie dzieckiem to ....pił....... Spadam kobitki. Jutro opowiem co i jak. Dobrej nocki :)

http://www.suwaczek.pl/cache/d6f3579dec.png http://s2.pierwszezabki.pl/023/023253980.png?8442
http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=5155514d62e137f5a.png

Odnośnik do komentarza

madziaas

A my byliśmy na grillu,bo T dziadek miał urodziny
Przeżyłam,było fajnie a bałam sie że sie wk... bo tak czasami było
Ale było ok,no na koniec wujek mnie wk... bo T mówi,że ma nocki cały czas bo tak woli. Bo w dzień pośpi i potem jest z nami a on mówi - no jest takie przysłowie "chciałeś panią to zapierd..aj na nią " ale sie zjeżyłam ale nie chciałam sie kłócić bo on był po paru drinkach już;/

Madziaas aż sie poplułam ze śmiechu, no proszę Cię :hahaha: ja swojego tak wkurzam, jak coś mi powie, że mogłabym zrobić to ja mu zawsze "chciałes panią to rób za nią" :sofunny: :sofunny: nie przejmuj sie wujaszkiem, tylko T szkoda, bo pewnei nie wiedział co powiedzieć...

zana27
Madzias uwierz mi że nie tylko Ty masz nerwa. Ja już wysiadam....... T mnie wkończy psychicznie i fizycznie, bo ja za wszystkim nie dam rady....................

Zana a co wykombinował?

Odnośnik do komentarza

zana27

Madzia dzisiaj juz nie chce mi sie o tym pisac....Sorki. Jutro na offei napisze. Moj T jest strasznym palantem. Miał dzisiaj wolny dzień, to zamiast mi pomóc i zając sie dzieckiem to ....pił....... Spadam kobitki. Jutro opowiem co i jak. Dobrej nocki :)

Pewnie pic mu sie chciało, tak gorąco dzisiaj :oczko: Sorki, mam nadzieje że się uśmiechniesz, a nie że dolałam oliwy..........

Odnośnik do komentarza

zana27
madziaas
zana27
Madzias uwierz mi że nie tylko Ty masz nerwa. Ja już wysiadam....... T mnie wkończy psychicznie i fizycznie, bo ja za wszystkim nie dam rady....................

Zana co sie dzieje??

Madzia dzisiaj juz nie chce mi sie o tym pisac....Sorki. Jutro na offei napisze. Moj T jest strasznym palantem. Miał dzisiaj wolny dzień, to zamiast mi pomóc i zając sie dzieckiem to ....pił....... Spadam kobitki. Jutro opowiem co i jak. Dobrej nocki :)
Ojj brak słów.....
Odpoczywaj i trzymaj sie kochana::):

qlczak
madziaas

A my byliśmy na grillu,bo T dziadek miał urodziny
Przeżyłam,było fajnie a bałam sie że sie wk... bo tak czasami było
Ale było ok,no na koniec wujek mnie wk... bo T mówi,że ma nocki cały czas bo tak woli. Bo w dzień pośpi i potem jest z nami a on mówi - no jest takie przysłowie "chciałeś panią to zapierd..aj na nią " ale sie zjeżyłam ale nie chciałam sie kłócić bo on był po paru drinkach już;/

Madziaas aż sie poplułam ze śmiechu, no proszę Cię :hahaha: ja swojego tak wkurzam, jak coś mi powie, że mogłabym zrobić to ja mu zawsze "chciałes panią to rób za nią" :sofunny: :sofunny: nie przejmuj sie wujaszkiem, tylko T szkoda, bo pewnei nie wiedział co powiedzieć...

zana27
Madzias uwierz mi że nie tylko Ty masz nerwa. Ja już wysiadam....... T mnie wkończy psychicznie i fizycznie, bo ja za wszystkim nie dam rady....................

Zana a co wykombinował?

:hahaha: :hahaha:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

hej
my już na nóżkach
mała w chodaku zapiernicza aż miło ... ehhe

qlczak
Jestem i ja,
widzę 3 na posterunku :D
u mnie piekny dzień sie zapowiada, słoneczko, ciepełko, smrodek....... oj.... to Rumcajsa sprawka.... takze mam nadzieję na dłłłłłuuuuuugi pobyt na dworze :smile:
Aganiecha ciężkie są takie chwile jak sie nie wie o co chodzi, miejmy nadzieję, że już sie nie powtórzy
Madziaas ja tez dzisiaj jakas połamana się obudziłam, ale już sie rozruszałam :oczko:
A torty pięęękne, mnie się strasznei podoba kangurek i chyba jest krówka, która ma królować na urodzinach u Nikuli chyba.
Madziaaaaas o kurczę własnie spojrzałam na punkty!!!!!!!! Przyda mi się link :yuppi: :yuppi:

:sofunny::sofunny::sofunny:

madziaas
To popisze sama::):
Aniu jak noga?
Kasiu super,że Maksiu będzie miał swój pokój::):
A my byliśmy na grillu,bo T dziadek miał urodziny
Przeżyłam,było fajnie a bałam sie że sie wk... bo tak czasami było
Ale było ok,no na koniec wujek mnie wk... bo T mówi,że ma nocki cały czas bo tak woli. Bo w dzień pośpi i potem jest z nami a on mówi - no jest takie przysłowie "chciałeś panią to zapierd..aj na nią " ale sie zjeżyłam ale nie chciałam sie kłócić bo on był po paru drinkach już;/

:Zakręcony:
olej go ...

zana27
madziaas
zana27
Madzias uwierz mi że nie tylko Ty masz nerwa. Ja już wysiadam....... T mnie wkończy psychicznie i fizycznie, bo ja za wszystkim nie dam rady....................

Zana co sie dzieje??

Madzia dzisiaj juz nie chce mi sie o tym pisac....Sorki. Jutro na offei napisze. Moj T jest strasznym palantem. Miał dzisiaj wolny dzień, to zamiast mi pomóc i zając sie dzieckiem to ....pił....... Spadam kobitki. Jutro opowiem co i jak. Dobrej nocki :)
ehh chłopy :ehhhhhh: wytrwałości życzę ...

zana27
hej kobietki. U nas nocka ok. Mały wstał przed 6 na mleczko i koło 8 zasnął znowu. Wstaliśmy niedawno a teraz je bananka i bawi się w łóżeczku, w miedzyczasie zerka na Gumisie. A T śpi sobie w najlepsze. Napisze na Offie. Miłego dnia :)

heeh odsypia wczorajsze , mój też śpi cały tydzień o 4 wstawał, a dziś na noc ma a niech sobie śpi ... ja tam kawe mam i na pudlu siedzę :sofunny:

Wirtualna Polska

http://wp.pl

Odnośnik do komentarza

Usypiam wczoraj Dawida, ale nie chce Łobuz usnąć. Wyszłam w końcu z pokoju i włączyłam niańkę elektroniczną. W którymś momencie słyszę "dede, dedek, dede", idę do góry a mój Maleńki Rozbójnik pokazuje mi smoczka na podłodze:gasp:. Zawsze mówię na smoczka dydek i musiał załapać. Oczywiście później zrobił sobie z tego zabawę i co chwila wyrzucał smoka i wołał "dedek". Strasznie dumna z niego jestem jak uczy się nowych rzeczy. Mógłby jeszcze oduczyć się tego ssania, ale nie, po wieczornej flaszce dydek musi być i koniec.:grin:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Usypiam wczoraj Dawida, ale nie chce Łobuz usnąć. Wyszłam w końcu z pokoju i włączyłam niańkę elektroniczną. W którymś momencie słyszę "dede, dedek, dede", idę do góry a mój Maleńki Rozbójnik pokazuje mi smoczka na podłodze:gasp:. Zawsze mówię na smoczka dydek i musiał załapać. Oczywiście później zrobił sobie z tego zabawę i co chwila wyrzucał smoka i wołał "dedek". Strasznie dumna z niego jestem jak uczy się nowych rzeczy. Mógłby jeszcze oduczyć się tego ssania, ale nie, po wieczornej flaszce dydek musi być i koniec.:grin:

:brawo:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
qlczak
aganiecha

Spać!!!!!!??????

spać :hahaha: ale juz wstałam :hahaha: teraz bedziemy szamać sniadanko i na spacerek bo piękne słoneczko jest

:hahaha:
Mój właśnie usnął::):

łoooo, to sobie nie pogadają :hahaha:
a wczoraj na spacerze jakiś facet bezceremonialnie podszedł do nas, stanął wózek w wózek i stoi. Postał chwilę i poszedł ani be, ani me, ani ....... Rumcajs tylko złapał tamtego za rączkę (mało mu jej nie wyrwał) a ja jak jakaś przymulona nie przegoniłam, bo zaskoczona byłam że maly tamtego złapał. Ludzie to maja jazdy, wkurzona na siebie bylam :36_2_12:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...