Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

witam! kinga juz spi, a ja albo leze albo siedze z noga na krzesle, dzis juz tylko plasterek mam na paluchu i moj mi zmienia co jakis czas na nowy. Chirurg mowil ze ok 2 tyg i bedzie zagojone:) jeszcze jutro oszczedzac noge a pojutrze delikatnie pomalu troche zaczac chodzic. Jak J zmienia mi plaster to nawet nie patrze na palucha, nie wiem boje sie, a mowi ze bardzo ladnie mi zrobil, nie porozrywal itd. Szkoda mi tylko ze z Niunia na spacerki nie moge wyjsc tylko inni chodza... Wiecie co moj mowil ze kapiewl dziecka to kobiece zajecie a nie dla faceta a teraz jak leze to on mala kapie szykuje po kapieli itd... i niezle sobie radzi:)) wkurza tylko mnie to ze nic nie robie... obiad ugotuja, pozmywaja, posprzataja... a cos bym sobie popichcila w kuchni....

http://www.suwaczek.pl/cache/f441d20d35.png

http://s8.suwaczek.com/20110910310214.png

http://s2.pierwszezabki.pl/027/0272739b0.png?7925

Odnośnik do komentarza

ronia
madziaas
ronia

wkurzyła mnie i popamięta :)

::):
ronia

masz coś do baranów ?

Właśnie właśnie :smiech:
pozatym ja owca :D
Q uciekła::):

agaa875
witam! kinga juz spi, a ja albo leze albo siedze z noga na krzesle, dzis juz tylko plasterek mam na paluchu i moj mi zmienia co jakis czas na nowy. Chirurg mowil ze ok 2 tyg i bedzie zagojone:) jeszcze jutro oszczedzac noge a pojutrze delikatnie pomalu troche zaczac chodzic. Jak J zmienia mi plaster to nawet nie patrze na palucha, nie wiem boje sie, a mowi ze bardzo ladnie mi zrobil, nie porozrywal itd. Szkoda mi tylko ze z Niunia na spacerki nie moge wyjsc tylko inni chodza... Wiecie co moj mowil ze kapiewl dziecka to kobiece zajecie a nie dla faceta a teraz jak leze to on mala kapie szykuje po kapieli itd... i niezle sobie radzi:)) wkurza tylko mnie to ze nic nie robie... obiad ugotuja, pozmywaja, posprzataja... a cos bym sobie popichcila w kuchni....

Ojj to fajnie nic nie musisz robić tylko pewnie z drugiej strony to nie dziwie sie że zaczynasz sie wkurzać
Ale jeszcze troszke i będziesz wychodzić z malutką na spacerki i pichcić w kuchni::):

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
ronia
madziaas

::):

Właśnie właśnie :smiech:
pozatym ja owca :D
Q uciekła::):

ronia

Q combekaj do nas

nie uciekła, tylko sprawdzałam oferte tesco bo wlaśnie jadę i patrzyłam czy mam po co, a teraz cycocha dawałam, bo się opóźniło spanie Rumcajsa

madziaas
qlczak
ronia

pozatym ja owca :D

:36_2_12: a ja własnie chciałam owcę baranowi :(

Madziaas Ty tez baran?

Zodiakalny tak::):

ło matko to trzy barany na tapecie........ czy tam owce jak która woli :hahaha:

Odnośnik do komentarza

qlczak
madziaas
ronia

pozatym ja owca :D

Q uciekła::):

nie uciekła, tylko sprawdzałam oferte tesco bo wlaśnie jadę i patrzyłam czy mam po co, a teraz cycocha dawałam, bo się opóźniło spanie Rumcajsa

madziaas
qlczak

:36_2_12: a ja własnie chciałam owcę baranowi :(

Madziaas Ty tez baran?

Zodiakalny tak::):

ło matko to trzy barany na tapecie........ czy tam owce jak która woli :hahaha:

:hahaha:
Teraz jedziesz do tesco?

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...