Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

hej niedawno wstałam .... na śniadanko tradycyjnie śledz i sałatka ale już powoli jem kanapki z wędliną . Mojej dzidzi też jeszcze nie czuć ale w pierwszej ciąży ruchy są zwykle trochę pózniej niż w kolejnej tak mi mówił lekarz. więc nie ma się co martwić na zapas

Odnośnik do komentarza

KariKari jak narazie żadnego bulgotania nie czuje. U mnie jeszcze za wcześnie. Przed ciążą miałam comiesięczne mega migreny, które kończyły się leżeniem w łóżku i wymiotami. W ciąży mam migreny, ale da się przeżyć.
Poziomka mi pani dr nie mówiła o żadnych witaminkach. Na następnej wizycie zapytam się jej czy mam jakieś brać czy nie.
Megi1992 za 3 tyg będzie duża zmiana brzuszków.
W lipcu miałam mieć dwa wesela pod rząd. Tzn w piątek i sobotę, niezły maraton. Na szczęście dla mnie sobotnie zostało odwołane :)

Odnośnik do komentarza

O jeny, nie było mnie od piątku i tyle do nadrabiania. :)

Zdjęcie brzuszka wkleje dziś po południu, ale u mnie nic nie widać :(

W piątek miałam wizyte i jestem -4,5kg, więc brzucha mniej niz wiecej a ubrania nosze jeszcze swoje i to na pasku, bo spadają o tych wymiotów, które na szczęscie ustają !

Poziomka, co do witamin, ja teraz zmienilam witaminy i tez po nich wymiotowałam, takze organizm pewnie musi sie przyzwyczaic.

Vanessa, ciesze się ogromnie, ze jestes juz w domu dbaj o siebie !

Dziewczyny piekne macie te brzuszki, mam nadzieje, że mój niedługo tez wyskoczy.

Co do wizyty, z dzidzia wszystko ok! Jak wczesniej powiedzialam, ze sie nie rusza to zaczela takie fikolki wywijac,ze Pan doktor mial problemy z pomiarami, ale wszystko ok. Fasolka ma 6,7cm i tylko sie zdziwilam, bo Usg pierwszy raz pokazalo,ze ciaza jest starsza i to az o tydzien ale doktor powiedzial, ze musi byc roznica 1,5 tyg i wiecej i dopiero wtedy zmieniaja termin.
Dostalam znów skierowanie na mocz i morfologie, ale to na nastepna wizyte, ktora mam 16 lipca, do tego czasu pojde chyba prywatnie sprawdzic czy nie mam anemii, bo strasznie slaba jestem i ciagle bym mdlala.

Cisnienie tez niskie 100/60.

Zaraz znajde zdjecia USG i wrzuce moje maleństwo :) Płci nie było widac, ale pewnie na nastepnej wizycie bedzie już widać,będzie to juz chyba 18 tc.

Odnośnik do komentarza

Witajcie Kochane, jak cudownie jest obudzić się przed południem :)
Na dziś zaplanowałam upiec Pavlovą, zaraz lecę na ryneczek kupić borówki i truskawki :)
Jutro mamy usg prenatalne, już się nie mogę doczekać. Po cichu liczę, że będzie można poznać płeć. Chciałabym już zacząć Dzidziusiowe zakupy.
Zazdroszczę Wam bulgotania i pierwszych ruchów, z pewnością będę musiała na nie jeszcze poczekać, bo termin mam na sam koniec grudnia. Jestem cierpliwa, dam radę!
Jutro skończy mi się pierwsze opakowanie witaminek, muszę poradzić się lekarza, co mam teraz brać.
Dziewczyny, wszystkie macie cudowne brzusie, a ich zawartość jest najpiękniejsza :)
Pozdrawiam i życzę udanego wtorku.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Olusssia z pewnością Megi mieszka w Niemczech. Któraś dziewczyna również, ale nie pamiętam :( W ciąży pamięć i koncentracja szwankują hehe :P

Rozpowszechniam Twoją tabelkę u siebie pod/nad suwaczkiem by jak najwięcej dziewczyn sie dopisywało, nie masz nic przeciwko? :)
Swoją droga, zastanawiałaś się już nad szkoła rodzenia? Obie jesteśmy z Gdańska, możemy chodzić razem, będzie raźniej hehe ! :D

Odnośnik do komentarza

soqlka to masz dzidzie starszą od mojej o 2 dni :) hihi ja mam 26 usg prenatalne i moja pani doktor obiecała, że spróbujemy rozpoznać płeć :) liczę, że się dowiem a potem od razu na pierwsze zakupki :)

na temat witamin to wczoraj miałam dużo czasu i chciałam się dowiedzieć o te kwasy DHA i powiem wam, że żałuję, że wcześniej ich nie brałam... one taki ogromny pozytywny wpływ maja na dzidzię

Odnośnik do komentarza

ja mam pod oknem "treść" opcje dodaj zdjęcia ( nie ze strony, tylko z folderu na kompie) :)

Kari, ja też czytałam o tych kwasach DHA i zdecydowałam się na witaminy z nimi. Dostałam próbke od położnej 4 kapsułek i finalnie w aptece zdecydowałam się na pharmaton matruelle wszystko w jednej kapsułce :) Musze sie tylko do nich przyzwyczaic, bo kapsulka jest megasna i juz 3 razy ja zwrocilam :( Ale pocieszajace jest ot ze pachnie czekoladą :D

Odnośnik do komentarza

ja biorę Pregna plus i to właśnie z tymi DHA i na szczęście jest normalnych rozmiarów :)

Kati jaka buźka pięknie wyraźna :) śliczna :) już znasz płeć?

dziewczynki czy już poczyniłyście pierwsze zakupki dla dzidzi? pochwalcie się :)
mnie strasznie korci, ale mężuś każe się wstrzymać z szaleństwem jeszcze troszkę i mówi, że zdążę ;) a ja już by chciała mieć takie malusie ubranko w domku chociaż na razie popatrzeć

Odnośnik do komentarza

kati02 piekne zdjecie buźki ! :)) Jak malowane !

Karikari, ja jeszcze nic nie kupowałam, ale to tez pewnie dlatego, że nie miałam za dużo okazji do zakupów ze względu na kiepskie samopoczucie w 1 trymestrze. Teraz mam nadzieje wszystko nadrobić. :D Także ogarniam się i jade do mamy w odwiedziny i do pracy zawieźć L4, bo prawie 4 tyg. moich dziewczyn nie widziałam, przez ten mój spadek formy.

Odnośnik do komentarza

Olusssia7
Ja tez mieszkam w Niemczech a czemu pytasz? Piękny masz brzuszek pamietam twoje ostatnie zdjecie to wtedy mówiliśmy ze to nasze brzuszki z tluszczykiem iod jedzenia a teraz widac ze ciążowy :)

Lenson
Ale masz pamięć :) aż sie zdziwiłam jak przeczytałam ze wiesz gdzie mieszkam :)

Karikari
Ja juz jakieś 4 tygodnie temu kupiłam małe skarpetki i małe trampeczki . Wczoraj byłam w nowo otwartym sklepie i kupiłam dwie pary bodow z wozem strażackim dla mojego synusia i małe skarbeteczki z słoniem i jedne z napisem i <3 DAD ah i mały sweterek taki słodki ale to rozmiar 60 wiec jeszcze musi mały skarpetki poczekać. I moja mama juz szaleje kupiła w Polsce w biedronce taki milusi kocyk w kotki i pajacyk żółty :)<br />

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...