Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny, widzę, że lecicie po kolejnych stronach forum z prędkością światła :D Jak ja dzisiaj dobrze spałam, mimo jednej pobudki po 2 w nocy, udało mi się szybko zasnąć, dospałam prawie do 8 rano :D nie pamiętam kiedy tyle pospałam :D od razu samopoczucie lepsze :D

Przedstawiam Wam moją małą / młodego, bo niestety dalej nie wiadomo. Lekarz mówił, że chyba są dwie kreseczki, które mogłyby być cipką, ale , ze się nie podejmie osądu bo za wcześnie. Ale powiedział też, że chłopaków szybciej widać, Grześka widzieliśmy na prenatalnych więc skoro teraz nie widzimy mimo, że nóżki były rozwarte to łudzę się cholernie, że będzie Hanka :) Tak czy siak, muszę poczekać do 30 na kolejną wizytę, wtedy już powinniśmy wiedzieć :)

https://lh3.googleusercontent.com/-ib5Ln5baT9Q/U2n9yt3TnMI/AAAAAAAAUEg/honiF5SKPa8/s640/DSC04093.JPG

CO do ciśnienia, zalecił mi lekarz słabą kawę. Bardzo sceptycznie podchodzę do kaw w ciąży, ale w sumie niskie ciśnienie jest chyba gorsze od jednej słabej kawy z mlekiem.... tak więc zaraz idę zrobić jak tylko młody zaśnie, bo mam 92/50 :/ i w końcu się poopierniczam :) Finalnie zakończyłam dzisiaj pracę, ostatnia wizyta na poczcie mnie czeka i koniec koniec koniec :D będę się mogła w końcu trochę poopierdzielać :))) W sumie to czekam na weekend, jeśli będzie ładnie pojedziemy sobie w Beskidy ...

Jak wasze dzisiejsze samopoczucie?

a jeszcze jedna kwestia - tej naszej listy. Jako , ze ciągle dochodzą nowe osoby, mam propozycję, by może każda z nas wrzuciła ją pod suwaczek bo tak to ginie w tych postach, nowe dziewczyny nawet pewnie nie wiedzą o jej istnieniu jeśli nie przeczytały forum od deski do deski...
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AoC_JJU6jJEvdGNlbFNldjkyczBhdEhKbFpLSjdKOUE&usp=sharing#gid=0

Odnośnik do komentarza

no z pampersami jest masakra. My teraz używamy maxi, w Lidlu była w poniedziałek promocja, po 29,99, 10 minut po otwarciu już nie było ani jednej paczki! R. z moim tatą zjeździli pół Krakowa, Wieliczkę nawet i nigdzie nie było. Znaleźliśmy też promocję w Auchanie - okazało się, ze też ani jednej paczki już nie było. Dopiero wczoraj udało się nam upolować promocję w Tesco, ale tam są bardzo drogie pieluchy więc tylko na promocji warto brać. Już się zarzekłam, że następnym razem jak będzie gdzieś promocja wyślę R. przed otwarciem sklepu i "każę" mu kupić wszystkie paczki w rozmiarze Grześka. AKurat maxi ponosi spokojnie jeszcze z pół roku albo lepiej bo w jego wieku już tak dziecko nie przybiera, poza tym planuję jak tylko sam zacznie już ładnie chodzić wysadzać go na nocnik. Z resztą, nawet jak kupi za dużo, zostaną dla Hanki/Bartka :)

Odnośnik do komentarza

hej !
no teraz trzeba bedzie czatowac na promocje :P bo pojdzie tego hhah :) a ja slyszalam ze w biedronce sa fajne pampersy ?? ja nie wiem jakie bede uzywac :( bede czytac wasze opinie to napewno cos znajde :P
a ja mam w glowie imienia Oliwier kacper Naomi Oliwia :) ale jeszcze nie wiem na 100 co dam hahh wszystkie imiona sa piekne :) i nasze dzieciaczki tez beda najladniejsze :) nastepne usg zdjecia sa fajniutkie :) sliczne babelki

Odnośnik do komentarza

OlciaZK mówisz dzis nas czeka ciezki dzien hehe ;p mnie ten zoladek cały czas coś kreci;/

Biri ja ci powiem ze dzis pierwsza taka zla nockę miałam od 2 miesiecy a sny co noc mi sie snia hehe ciesz sie ze nie wiesz co to wymioty i mdłości:))

Wycieczki na siku to mam od 2 do 5 w nocy he he

Malyna jaka odrazu szczęściem tryskach:))mowisz kruszynka nie chciala pokazac kim dokladnie jest hehe:))

Oosaa jejku jakie śliczności:))tez do końca nie chcialo pokazać oh uparte te dziecioki:)) NO co do cisnienia to nie moze byc za niskie a ni za wysokie jaskolei mam 139/81 i doktor moja juz krecila nosem ;p Na liste sie wpisalam:)
Ha w lidlu to ja pracuje wiec zawsze moge kierownika prosic o odłożenie ale te pampersy powinni dowieść .

Ja dopiero od 6 miesiaca zaczne kupowac cokolwiek.

Odnośnik do komentarza

u nas na szczęście córa jest głównym sędzią w sprawie imion mąż ugodowy jest choć na imię rywala z dzieciństwa się nie zgodził haha ja to mam rewolucje w domu haha muszę sypialnie z poddasza na piętro przenieść w właściwie to pokój bliźniaków hehe nie sypialnie bo Tona wszystkiego będzie :D :D i remont łazienki przed rozwiązaniem ehhh niech już pogoda będzie właduje sie w basen i muszę męża poprosić o dźwig na urodziny z windą żeby do basenu wchodzić i wychodzić hahah
http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4kw7ispah6jsc.png

Odnośnik do komentarza

my już jak byłam w ciąży z Grzesiem byliśmy zgodni, że jak będzie córka to będzie Hania :D

Co do pieluch z Biedronki - DADA , nie polecam. Są tańsze, ale nie utrzymują "zapachu" moczu przez co trzeba je zmieniać częściej niż Pampersy - suma sumarum wychodzą drożej bo trzeba je częściej kupować. Wiem, bo testowaliśmy.
Jeśli chodzi o chusteczki mokre - szczerze polecam te z Lidla z aloesem. Są mocno nasączone, nie powodują podrażnień no i dużo tańsze od Pampersów. Dady z Biedronki są mało nasączone, przez co przy kupie też ich więcej schodzi więc znowu DADA nie jest ekonomiczna :)

Odnośnik do komentarza

mokre chusteczki też są bardzo fajne z Kauflandu :) do tej pory je w torebce nosze jak gdzieś jedziemy odpowiednio mokre ładnie delikatnie pachnące i miękkie :) też jestem za oryginałem pampersów używałam też huggies ale to już jak Ami starsza była a do szpitala zabrałam bella happy i jednak najbardziej zadowolona byłam z oryginału :) biedronka faktycznie sa mniej wydajne i mniej chłonne :)
http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4kw7ispah6jsc.png

Odnośnik do komentarza

emiii z przesądami na szczęście mam spokój hehe to mnie nie tyczy ale uwielbiam wróżyć sobie z obrączki na razie wszystko się sprawdza :D :D :D jak sobie zrobiłam na początku ciąży w którym tyg urodzę to już poryczana bo wyszło ze miedzy 36- 37 tydz a parę dni potem wyszło dlaczego :) :) :)
http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4kw7ispah6jsc.png

Odnośnik do komentarza

Emiii osobiście nie wierzę w kompletnie żadne przesądy, nie ważne czy dotyczą dzieci, piątku 13tego czy czarnego kota. Wiązałam przez chwilę czerwoną kokardkę do wózka bo mama z teściową żyć nie dawały, ale szybko się zepsuła i zginęła :D tak, troszkę pomogłam :D

Odnośnik do komentarza

Kasia0503 tez tego przesadu sie trzymam :)) no i tego ze do 6 miesiaca nic sie nie kupuje aby nie zapeszyc jedynie te 2 hehe ale babki juz mi wymyslaly cos z paskiem cos z myciem garow;p
Ja co do pampersow nie mam zielonego pojęcia jedynie wiem ze na początku to tylko kupić jedna paczke najmniejszych potem juz większe noo i tez nie szalec z pampersami bo dzidzi moze jednak nie tolerować ich;p tak moi znajomi mieli nakupowali pełno pampersow a potem okazalo sie ze na te ma wysypkę po tych ma odparzany tylek wiec na ten wydatek wole odkładać kase i później kombinować;p co i jakie;p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...