Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

witam panie..
potrzebuje rady..9.11 mialam ostatnia miesiaczke zazwyczj trwa 4,5 dni i krwawiena sa bardzo mocne.22.11podczas stosunku maz zakaczyl we mnie,nastepnego dnia tez ,25.11 tez (trzy razy w tyg )od tego czasu pobolewalo mie podbrzusze,zmeczenie duzo stresu.wczoraj pojawilo sie lekie brazowe plamienie dzis zas miesiaczka slabsza nisz zwykle ale jest.czy mimo to moge byc w ciaze prosze o odp

Odnośnik do komentarza

Niestety, możesz, proponuję kupić test i sprawdzić albo udać się do ginekologa, choć to trochę za wcześnie. O ile dobrze pamiętam, po chyba 11 dniach już test może wyjść pozytywnie. Na pewno po 14. Polecam 'płytkowy'. Może być tak, że nawet przez 3 pierwsze miesiące ciąży jest mniej obfita miesiączka. Trzymaj się dzielnie, dopiero czas pokaże czy tak, czy nie. Nie wolno się smucić i denerwować. Trzeba poczekać.
A może to coś innego...nie ciąża.

Odnośnik do komentarza

Niestety organizm płata figle, zwłaszcza, gdy się o czymś intensywnie myśli. Trzymam kciuki, żeby się saybko udało. Ale negatywny test też o niczym nie musi świadczyć. Wiem, daję Ci nadzieję...ale mi też nie pokazała się druga krecha, a po dwóch tygodniach już była. Z tym, że ja nie miałam okresu. Tylko ze słyszenia wiem, że na początku ciąży słaby może się pojawić. Ale z tym nie mam doświadczenia.
NOGI do góry!

Odnośnik do komentarza

Nie martw się, od razu u mnie nie było kreseczki...czekałam i czekałam..a tu nic..pojawiła się dokładnie po 14 dniach, ale okresu nie było, natomiast moja ciocia miała przez pierwsze 3 miesiące okres pomimo ciąży..musisz poczekać, aż upłynie trochę czasu i powtórzyć test, ja czekając na pierwszą dzidzię zmarnowałam w ciągu dwóch tygodni 3...., nie mogłam się doczekać, życzę, żeby się spełniło Twoje pragnienie, a myślę, że szanse są ...duże...pozdrawiam cieplutko..

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 21 lat. Ostatnio rozpoczęłam współżycie z moim chłopakiem(obydwoje zrobiliśmy to pierwszy raz niecały miesiąc temu). Ostatni raz do stosunku doszło 30.11. Z zabezpieczeniem - prezerwatywą, mimo to chłopak wyszedł ze mnie przed wytryskiem i wszystko było prawidłowo, prezerwatywa ani się nie zsunęła ani nie pękła. Cykl mam dość regularny - ok.33/34 dni. Okres powinnam dostać 4.12 więc spóźnia się już 6 dni... 8.12 wykonałam test ciążowy, wyszedł ujemny... Jednak nie wiem, czy nie zrobiłam go za wcześnie(8dni po stosunku). Teraz się martwię... nigdy nie spóźniał mi się okres tyle czasu... BARDZO stresuje mnie ta sytuacja... do tego stres na uczelni.. czy to możliwe, że właśnie przez stres okres mi się spóźnia? Czy może być to związane z tym, że pierwszy raz współżyłam? Cykl się mógł przestawić?
Może najlepiej iść do ginekologa? Strasznie panikuję, proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...