Skocz do zawartości
Forum

Pudełko pełne sentymentu


Rekomendowane odpowiedzi

To chyba dużo dziewczynek chce kolorowe paznokcie...u Darusi w przedszkolu kilka dziewczynek ma pomalowane, a ona nie. Jak pojadą do siostry, ona ma zawsze umalowane paznokcie, to 5 minut i mają obie...uwielbiają tam jeździć...ciocia pozwala, a mama nie..a potem zmywamy przed pójściem do szkoły.
Masz rację, Bettyy, jak dużo kobiet, to on się maluje...mój braciszek, jak był młodszy też czasami pomalował oczy, było nas 3, a on malutki.

Odnośnik do komentarza

Popieram, Margeritko, mój brat też początkowo tak mówił....a teraz nie widać z tego powodu jakiegoś uszczerbku na zdrowiu....raz było śmiechu, przebrałam go na bal do szkoły za...Czerwonego Kapturka..był w drugiej klasie; włosy - warkocze zrobiłyśmy z mamą z wełny...poszedł w czerwonej spódniczce, bluzeczce, rajstopach, włosach doczepionych i schowanych pod czerwonym kapeluszem..troszkę umalowałam mu rzęsy i policzki...wyszła fajniutka dziewczynka. Nikt go nie poznał....ale było zabawnie, nawet jego pani, jak siedział w sali na poczęstunku przez pół godziny, nie domyśliła się, że to on...pytała o niego kolegów, a ci też nie wiedzieli, czemu nie przyszedł do szkoły na bal karnawałowy..potem nie wytrzymał ze śmiechu i się przyznał...

Odnośnik do komentarza

JSmolarek, nie wiem, czy to ładnie, ale zaraz się posikam ze śmiechu. Nawet nauczycielka go nie rozpoznała? Buhahah, to musiał wyglądać bardzo przekonująco, jako Czerwony Kapturek, gratulacje :)
Mój synek teź mas zaskakuje. Ostatnio prosi, by go ubierać w koszule. Tzn. sam zakłada, ale musimy mu wyjąć z szafy, bo nie sięga. Przed pójściem spać mąż lub ja, szykujemy mu rzeczy, żeby rano było szybciej. Ostatnio zrobił awanturę tacie, bo chciał być ubrany na niebiesko, a tata mu czerwoną bluzkę z autkami wyjął. Ale przebojem chyba jest uwielbienie jednych majteczek. Bez przesady ma ich z 15 par, a on chciał wciąż chodzić w jednych. Przez kilka dni prała je codziennie, ale w końcu mu wyjaśniłam, że materiał osłabnie, i te ulubione się przedziurawią, jak im nie da odpocząć. Poskutkowało :p :)
Fajnie Wasi chłopcy musieli wyglądać w makijażu ;) mój syn mówi, że to dla kobiet. On tylko używa perfum taty :)

Odnośnik do komentarza

Nikawa, mam chyba gdzieś jeszcze to zdjęcie...on w ogóle nie był do siebie podobny...mi też się chciało śmiać z jego pani, poczęstunek miały młodsze klasy, on wszedł tam w przebraniu, nikt go nie widział bez...a pani...przyznała, że gdyby nie powiedział, nigdy by nie pomyślała, że to on....to było udane przebranie...jak sobie przypomnę jej minę...on naprawdę wyglądał jak dziewczynka, jeszcze w rajstopkach, niechętnie, ale założył, a potem był zadowolony, że tak mu się udał dowcip z przebraniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...