Skocz do zawartości
Forum

Wypróbuj nosidełka i wózki firmy Valcoobaby


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, jak sami wiecie, wózek wchodzi w skład niezbędnego wyposażenia każdego maluszka. Dobrze mieć pojazd na spacery, na dłuższe wyprawy, a jeśli rodzice są pasjonatami biegania, także i do aktywnego spędzania czasu z dzieckiem. Firma Valcoobaby proponuje wózki, które są wygodne w obsłudze i bezpieczne. Wózki i nosidełka są dostępne w różnych kolorach i wzorach.

Zapraszamy do zapoznania się z nosidełkami oraz wózkami, które znajdziecie w Parentingowym Katalogu produktów i usług. Wybierajcie najlepsze dla Was wózki bądź nosidełka i zostawiajcie swoje opinie.

Odnośnik do komentarza

Zgłaszam się jako pierwsza do opinii. Valcoobaby jest the best. Bez przekonania (mam uprzedzenie do sklepów internetowych) zamówiłam wstępnie drobne akcesoria dla dwuletniego synka (kask i okularki do rowerka biegowego). Sprzedawca szybko oddzwonił uzgadniając rozmiar kasku, co mocno mnie zaskoczyło, pozytywnie oczywiście. Później kupowałam wózek dla córki konsultując model z tym samym sprzedawcą. Doradził bez żadnej nachalności dokupienie dostawki czyli serfera do wózka. Synek jest nim zachwycony. Czułam się dosłownie jak w sklepie dla Vipów. Moja opinia o sklepie jest więcej niż fantastyczna.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie wystawiałam opinii żadnemu ze sklepów. Ot, zakupy jak każde inne. W Valcoobaby kupiłam wózek Baby Jogger. Też odebrałam telefon i dowiedziałam się, że wybranego koloru nie ma w magazynie. Uprzejmie poinformowano (i przeproszono) mnie, że dostawa nastąpi bezpośrednio od dystrybutora z jednodniowym opóźnieniem. Wózek dotarł do mnie po dwóch dniach od zamówienia i gdyby nie telefon, nawet nie zauważyłabym tej zwłoki i innego adresu nadawcy. Uważam tak poważne traktowanie klienta poprzez dobrą komunikację za ogromny plus i stąd moja opinia o sklepie jest jak najlepsza. Polecam.
Odnośnie serfera u Extramamy, można wiedzieć jaki model kupiłaś?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że odbiegamy od tematu testów, do czego przeznaczone jest to miejsce. Ja osobiście mogę polecić zakupiony przeze mnie wózek Baby Jogger. Spodziewałam się wielkiego ,,łał". Po zakupie nie było wielkich rewelacji. Dopiero po kilku spacerach zrozumiałam w czym jest rzecz. Wózeczek sprawuje się super i dzisiaj rozumiem ideę opisów w sklepie. Warto czytać te opisy ze zrozumieniem. Wybór wózka zajął mi prawie dwa tygodnie. Dzisiaj nie żałuję jednak swojej decyzji i wystawiam dobrą opinię dla sklepu.
P.S. Kupiłam taki wózeczek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...