Skocz do zawartości
Forum

Stosunek w dniu spodziewanej miesiączki


ma99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Czy mogło dojść do zapłodnienia, skoro miałam stosunek teoretycznie w moje dni niepłodne? Cykle mam dość regularne [27-28], we wrześniu pierwszy dzień miesiączki to 21. Stosunek nastąpił 19 .10 . Jedyne co mogło opóźnić moją miesiączkę, to jesienne przeziebienie, dość mocny katar, kaszel[ choć w większym stopniu to nigdy nie wpływało]. Dwa dni po stosunku miałam mocne rwanie w brzuchu, ale często tak miałam przed pojawieniem się miesiączki [choć nie tak mocne]. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam tez zdarzylo mi sie miec stosunek w dniu miesiaczki i szczerze tylko dlatego by ja opoznic :) zawsze pomagalo a miesiaczki zle znosilam. ale tak jak piszesz moze byc to przez przeziebienie itp.
nie liczylabym na ciaze poniewaz objawow nie ma sie kilka dni po stosunku a kilka tygodni ja mialam pierwsze objawy 3 tygodnie po stosunku..ale czekalam do konca wresnia na miesiaczke nie przyszla zrobilam test okazalo sie ze jestem w ciazy choc byl on zbyteczny bo juz wiedzialam co sie kroi.
nie martw sie na zapas.zawsze mozesz zrobic test ale tak jak wspominalam na ciaze mi to nie wyglada.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

Odnośnik do komentarza

Jestem aktualnie w ciąży gdzie zaszłam w dniu spodziewanej miesiączki- stąd rozbieżność 2 tygodniowa między terminem z miesiączki a tym z USG więc jestem przykładem na to, że jak najbardziej można zajść w ciążę. Objawy zwykle pojawiają się 2-3 tygodnie od zapłodnienia więc jak masz wątpliwości zrób test z krwi beta HCG

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b82c3h0lgfyq6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...