Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nadzieja 2018

Ja staram się już rok czasu :( zawsze te same objawy. Ból brzucha, kłócie jajników, ból piersi ... zawsze nadzieja I zawsze rozczarowanie. Mimo tabletek Clo i Dupka i Bromerganu brak efektów, tak bardzo zazdroszczę tym kobietom które od razu zaszły w ciążę, moja psychika już nie daje rady A kto tego nie przeżył nie zrozumie. Mimo wsZystko trzymam za Was kciuki kobietki.

Odnośnik do komentarza
Gość Aniaa944

Dziewczyny a jak to jest z seksem we wczesnej ciąży ? Odczuwałyście, że podczas stosunku jest jakoś hm ciasno? A może któraś tak ma zawsze przed okresem? Trzymam za nas kciuki! U nas zaraz rok jak się staramy

Odnośnik do komentarza

Czesc kobitki. Od 1,5roku staramy sie o dzidziusia. Mam 28 lat jeszcze nie bylam w ciazy. Przez ten czas moj organizm sprawial mi psikusy bo chyba 5 razy robilam testy mialam okres regularnie potem robil mi psikusa iopuznial sie o tydzien ale jednak niebylam w ciazy. Dzisiaj jest chyba inaczej poniewaz cala noc meczylam sie ostrym bolem brzucha myslalam ze cos zjadlam niestrawnego i dlatego mi dokucza ale juz sama nie wiem .miesiaczka ma byc prawidlowo za 4 dni a mnie ciagle dokucza bol wogole o 5 rano szybko lecialam do toalety bo mialam odruch wymiotny ale tylko woda sama byla. I jest ogolnie mi nie dobrze. Zmeczona jestem . W tym tygodniu to mialam taki dzien ze caly czas ziewalam ale wiecie obawiam sie ze to moze byc zwykly objaw niestrawnosci ten bol ale moj narzeczony jadl i nic. Piersi nie bola odziwo. Tylko tak dziwnie dzisiajbylo bol taki co jakis czas w nocy ze nie wiedzialam comam zrobic kulilam sie poduszke pod brzuch . A biegunki nie mam moze pare dnipredzej mialam taka delikatna.nie wiem co mam myslec na ten temat moze jakos mi pomozecie?? Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, pytanie dotyczy plamienia implantacyjnego, w pierwszej ciąży nie miałam, teraz staram się o 2 dziecko.
Jakie ono jest ale tak w praktyce a nie teorii, dziś 5dni przed miesiączką miałam plamienie, tylko chwilowe, bardzo niewielkie. było jasno czerwone, nie było różowe ale też nie krwisto czerwone, zapach był charakterystyczny dla śweżej krwi - lekko metaliczny. Czy spotkało was coś podobnego? Czy plamienie implatacyjne może mieć taki kolor i zapach? Czy plamienie/krwawienie implantacyjne oznacza wyciek krwi?

Odnośnik do komentarza
Gość KAROLINA 89

Słuchajcie jednak się udało ale na krótko:( zaszlam w ciążę po roku starań Poroniłam w 6 tygodniu:( moja radość trwała tydzień czasu :( objawy typowe jak na miesiączke, skurcze brzucha bardzo bolesne piersi i trochę inny śluz bardziej wodnisty... mój organizm teraz się oczyszcza mam nadzieję że wy będziecie miały więcej szczęścia niż ja :(

Odnośnik do komentarza

Hej...
Zastanawiam się, czy czasami nie jestem w ciąży. Od kilku dni Pobolewa mnie podbrzusze jak na okres, tylko mniej intensywnie. Wczoraj męczyła mnie cały dzień zgaga, ból głowy. I jeszcze ten śluz... Jest przezroczysty ale bardzo go dużo i piersi zrobiły się twarde. Do okresu zostało 11 dni i zastanawiam się czy to możliwe, żeby te objawy wskazywały na ciążę.
Jutro idę do lekarza... Może to infekcja

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Panie. Wraz z partnera staramy się juz jakiś czas o dziecko. Ostatnie dwa cykle byly monitorowane przez lekarza. Cykle mam 26-27dni, 05.04 pęcherzyk mial 22mm i lekarz kazał probowac tego dni i następnego. Dzis jest 30dc i nie ma @. Powinna byc w pon. 16.04. Pieka mnie sutki, bola piersi i cale plecy (nie tylko w odcinku lędźwiowym,jak większość przyszłych mam). Mam huśtawki nastrojów, dodam, ze przed, czy w trakcie @ nigdy tak sie nie zachowywalam. Czuje, jakbyś cos mi 'lecialo', ale nie ma ani @ ani śluzu żadnego. Nie chce zapeszać, dlatego nic partnerowi nie mowie, jednakże takze boje sie kolejnego rozczarowania po negatywnym wyniku. Co o tym myślicie? Mam świadomość, ze bez wyniku testu i krwi wszystko jest możliwe, ale czy jest szansa?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Postanowiłam tutaj napisać i doradzić się Was. Ogólnie to cykle mam książkowe, czyli @ co 28dni. Z narzeczonym zaczęliśmy starać się o dziecko i tak 15 i 16.04 były przytulanki, owu wypadała mi na 17.04 i tego dnia wieczorem zaczął pobolewać mnie jajnik. Na drugi dzień od rana straszne kłucie lewego jajnika, tak że nie dawał mi normalnie funkcjonować przez cały dzień, nawet No-spa nie pomagała- dało mi to do myślenia, ponieważ nigdy wczesniej nie miałam takiej sytuacji (wiadomo czasem jak miałam okres to kilka razy zabolało, ale NIGDY nie aż tak i NIGDY w połowie cyklu). Wczoraj było okej, kilka razy tylko poczułam ćmienie tego jajnika, ale w nocy dzisiaj obudziło mnie nagłe uderzenie gorąca i zalał pot- tak że odrazu musiałam otworzyc okno na szerz. Myślicie, że moge to zaliczać do objawów zapłodnienia??

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxs65gmleo1q8f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...