Skocz do zawartości
Forum

Mamuski 81! zgłaszać się!


majeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agula7777

Nikula
agula7777 gratuluje kolejnej dzidziusia i życzę bezproblemowej ciąży:)

Mam nadzieję,że tak będzie,bo jak byłam w pierwszej ciąży to od 5 miesiąca musiłam leżeć i urodziłam troszkę wcześniej.Teraz choćbym chciała poleżeć,to córa za bardzo mi nie daje.No ale jakoś to będzie:-).W poniedziałek mam wizytę u lekarza i wszystko się okaże.

Odnośnik do komentarza

agula7777
Nikula
agula7777 gratuluje kolejnej dzidziusia i życzę bezproblemowej ciąży:)

Mam nadzieję,że tak będzie,bo jak byłam w pierwszej ciąży to od 5 miesiąca musiłam leżeć i urodziłam troszkę wcześniej.Teraz choćbym chciała poleżeć,to córa za bardzo mi nie daje.No ale jakoś to będzie:-).W poniedziałek mam wizytę u lekarza i wszystko się okaże.

Trzymam kciuki:)

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Moja gwiazdeczka usnęła,wię mam jakieś dwie godzinki tylko i wyłącznie dla siebie:-).tak troszkę nudno,ani do kogo się odezwać...mąż w pracy do 22-chyba woli pracować niż spędzać czas z nami-przynajmniej takie odnosze wrażenie od kilku dni:-(

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

tinka_20

Marzycielko a ja skurcze takie pojedyncze mialam wczesniej, ale jak przyjdzie ten WLASCIWY to sie ucieszysz,z e sie zaczelo.:)))

ja mialam w poniedzialek te tzw przepowiadajace,a w czwartek urodzilam
ciekawe jak to bedzie z Marzycielka:)


Nikula

Mam nadzieję,że tak będzie,bo jak byłam w pierwszej ciąży to od 5 miesiąca musiłam leżeć i urodziłam troszkę wcześniej.Teraz choćbym chciała poleżeć,to córa za bardzo mi nie daje.No ale jakoś to będzie:-).W poniedziałek mam wizytę u lekarza i wszystko się okaże.


Trzymam kciuki:)

i ja rowniez:usmiech:



a my wrocilismy ze spaceru,przemoczeni az do majcioch-tylko Emilka suchusienka
noi mi sie klapek rozwalil:(
ale bylo fajnie:D

a basen mamy jeszcze jeden:)

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Nikula
agula7777
Nikula
agula7777 gratuluje kolejnej dzidziusia i życzę bezproblemowej ciąży:)


Mam nadzieję,że tak będzie,bo jak byłam w pierwszej ciąży to od 5 miesiąca musiłam leżeć i urodziłam troszkę wcześniej.Teraz choćbym chciała poleżeć,to córa za bardzo mi nie daje.No ale jakoś to będzie:-).W poniedziałek mam wizytę u lekarza i wszystko się okaże.


Trzymam kciuki:)


i ja tez trzymam kciukole:usmiech:


a my nie tak dawno wrocilismy ze spacerku-przemoczeni do majcioch(no oprocz Emili bo ona byla w wozeczku szczelnie zapakowana w przeciw deszczowa oslone)
klapek mi sie rozwalil,wiatr popsul parasolke-ale bylo smiesznie-pustki na ulicach,ludzie pochowani gdzie sie tylko dalo,zeby tylko jakis daszek/dach nad glowa-a my ostro szlismy do samochodu-a kawalek bylo:D
ale nei chcielismy sie nigdzie chowac,bo i tak bylismy mokrzy to bezsensu
a na koniec jka dotarlismy do auta,to wisial mandat-sie wku....y bo parkomet nie dzialal i nam zezarlo kase,a bilet nie wyskoczyl-mezu napisal na kartce co i jak-a te debile i tak wyspisali mandata,a niezle sobie licza za brak biletu-kretynstwo! ma dzwonic-mam nadzieje ze nie bedzie musial placic!

juz mam dosc mandatow-ostattnio mielsimy jak poslzismy na pierwsza wizyte do poloznej-ale jaki byl powod nikt nie wie-teraz czekam az dnia pewnego pzryjdze upomnienie
ile ja bym miala bluzeczek:D :sofunny:


a basen mamy jeszcze raz:)

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

tinka_20

Marzycielko a ja skurcze takie pojedyncze mialam wczesniej, ale jak przyjdzie ten WLASCIWY to sie ucieszysz,z e sie zaczelo.:)))


ja mialam skurcze przepowiadajace w poniedzialek,a w czwartek urodzilam

Ciekawe jak bedzie u Marzycielki:oczko:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

a jeszcze musze sie Wam pochwalic,ze Emilia sie calowala z chlopakiem na basenie:sofunny:
on byl na kolanach u taty,ale jak zobaczyl Emilie to chcial stanac sam na nozki
Emilia szla ze swoim tata za raczke-podeszly dzieci do siebie i sie calowaly-ale mielismy ubaw,az mi lzy ze smiechu polecialy:hahaha:

a we wtorek sie z innym chlopcem calowala:D

juz niedlugo,i trzeba bedzie gonic kawalerow:lol:

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
a jeszcze musze sie Wam pochwalic,ze Emilia sie calowala z chlopakiem na basenie:sofunny:
on byl na kolanach u taty,ale jak zobaczyl Emilie to chcial stanac sam na nozki
Emilia szla ze swoim tata za raczke-podeszly dzieci do siebie i sie calowaly-ale mielismy ubaw,az mi lzy ze smiechu polecialy:hahaha:

a we wtorek sie z innym chlopcem calowala:D

juz niedlugo,i trzeba bedzie gonic kawalerow:lol:


no, no, no jaka nam calusnica rosnie.

a ja wlasnie zawizlam meza na kawalerskie, a zaraz z hania jedziemy zawiezc babcie na dworzec bo ma autobus do Władka i zostajemy same....

Patrycjo mam nadzieje, ze uda Wam sie zalatwic z mandatem - czekam na dalsze relacje.

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

Skoro tak wspominacie to ja też się przyłączę :D rok temu to ja jeszcze nie wiedziałam, że w ciąży jesem-dowiedzialam się 7 lipca-czyli za 3 dni jako taka rocznica :Oczko:

Patrycja to Ci córa rośnie!!!! Już wyrywa wszystkich chłopców na basenie to co będzie za parę lat..... :Śmiech: no ale Emilka jest tak urocza, że trudno jej się oprzeć :D

Agula mam nadzieję, że mimo ciężkiej podróży samochodem wypoczynek się udał. A córcię masz super-świetne te kucyczki-ja już nie mogę doczekać się kiedy będę mogła Weruśce robić to i owo na włosach :D

Marzycielka trzymaj się kochana!!!! Poród tuż, tuż.... ale fajnie0będziemy miały nowego faceta na forum :Śmiech:

Tinka ja też nie lubię takich niesłownych ludzi i spóźnialskich również!!!!! A co do dzisiejszego samotnego wieczoru to jestem z Tobą bo mąż już od godziny śpi, Wercia również no i Damianek padł jakieś 20 minut temu więc to tak jakbym sama była.... napijemy się czegoś? :Oczko:

Maka kochana nie denerwuj się-tak to juz bywa z facetami-a z mamą jak to z mamą-z własnego doświadczenia wiem, że takie sprzeczki nie należą do najprzyjemniejszych-zresztą jakie należą..... ale kiedyś odpłacisz się-w końcu spotykamy się u mnie na bibie :Oczko:

Jagusia skarbie gdzie jesteś i co porabiasz? :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

no ja też uwielbiam różnego rodzaju drinki :D oczywiście teraz nie bardzo moge sobie na to pozwolić ale wirtualnie zawsze :Śmiech:

widzę, że na allegro to jakiś większy interes? :Oczko:
ja też kiedyś kilka rzeczy sprzedałam ale teraz jakoś nie mam do tego głowy :nie_mam_pojecia:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anya nie pojechalismy dzis po bylo strasznie goraco i nie chcielismy Hani ze soba zabierac, amam nie mogla sie nia zajac bo sie pakowala. Moze pojedziemy w poniedzialek.
ale juz mam termin 6 wrzesnia. Bo potem moja babcia wyjezdza do sanatorium, no i nie wyobrazma sobie imprezy bez niej.

Hania delikatnie obudzona, nawet bez placzu. Pieluszka zmieniona, ubrana do spanai tylko jesc nie chciala. ale ok, dam jej potem.

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

no my jeszcze też nic nie załatwilismy; bylismy dzisiaj na spacerze ale było tak gorąco, że tylko godzinkę pospacerowalismy i do domu bo nie mieliśmy siły chodzić przy takim skwarze-co innego Damian-biegal, bawil się z dzieciakami... ja nie wiem skąd u dzieci tyle energii.... :whoot:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

widze nocne pogaduszki przy wirtualnym drineczku:D

wkoncu maz zapodal film ktory moglam ogladnac
"czlowiek w ogniu"
Człowiek w ogniu / Man on Fire (2004) - Film - FILMWEB.pl
-co prawda kilka razy chowalam sie za poduszke,jak np gosc ostrezliwal paluchy-ale film wciagajacy-polecam:)

a po filmie wspolnymi silami,zrobilismy salatke jarzynowa-tak chodzila za mna ze wkoncu zrobiona-
tak sobie nakladamy salatke na talerzyki i maz:
"zona w ciazy,zaczyna sie" :hahaha: dawno nie mialam nocnego apetytu-ostatnio jakis czas po porodzie:sofunny:

teraz moj maz (z zapedami terrorystycznymi:lol: )wygania mnie do spania-bo mowi ze pozno jutro znow wstane
ja mam spac,a ten se oglada film-i zwala,ze od dlugo spi w weekendy,bo ja spie:hahaha: jakbym nie znala mojego meza to bym to lykla:D

ale zaraz i tak ide do spania,bo juz oczy sie kleja:D


ja mam nadzieje,ze nam sie uda ochrzcic Emilie jak bedziemy w Pl-Mama ma sie udac "na dniach" i zapytac co ksiezulo na to

kolorowych snow:usmiech:

Odnośnik do komentarza

Ja to ostatnio nie mam ochoty na żadne wypady a kiedyś.... chyba się starzeje :Oczko:

a teraz pędzę już do łóżka bo nie wiem kiedy moja królewna się obudzi a niestety potrzebuję choć trochę snu bo dzisiejszy dzień jakos mnie zmęczył.
Miłej nocki Tinka!!!!

a wszystkim '81 miłej niedzieli bo nie wiem czy jutro zasiądę przy kompie.

pa :36_2_53:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...