Skocz do zawartości
Forum

Mamuski 81! zgłaszać się!


majeczka

Rekomendowane odpowiedzi

tinka_20
Jaga to faktycznie bylas odwazna. Ja mialam termin na sobote i jeszcze poszlan na urodizny do meza chrzesniaka, wzielam ze soba tylko dokumenty bo to jest najwazniejsze, a reszte ktos by dowiozl jakby cos sie zaczelo dziac. W koncu to tez nie jest tak, ze jest skurcz i za 5 minut rodzisz....

Tinka jak później o tym pomyslałam to stwierdziłam że byłam głupia nie odważna.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46308.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-46307.png

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
w miedzy czasie wstawialam zdjecie z dzis do galei.a zdjecie z basenu przedstawia nurkowanie Emili z Taty pomoca-zdjecia pokazuje przed,w trakcie i po nurkowaniu:oczko:
o to ono:
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/2009_06_27.jpg



jesli o ten alkohol chodzi,to ja w pierwszej kolejnosci to bym sie napila zimnego piwa,az mi teraz slina cieknie,bo nie ma jak zimne piwo w taki upal:smile_jump:
pomarzyc moge:(

I jak wrażenia Emilki? Podoba się jej nurkowanie?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46308.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-46307.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Jaga

I jak wrażenia Emilki? Podoba się jej nurkowanie?


coraz bardziej sie podoba:)



a u nas kolejny letni dzien:)Emilia z golym pupskiem od samego rana:D
jakies sniadanko i pewno ucieczka z domu-jeszcze nie wiadomo gdzie co i jak

a Wam jak sie zaczela,zapowiada niedziela?
::):

Odnośnik do komentarza

Patrycja super zdjęcia z Emilkowego nurkowania:) Odważna dziewczynka, nie ma co!! Ja też się zastanawiam nad zapisaniem Antka na basen, zwłaszcza że nasza pani rehabilitantka uczy maluszki pływać i chyba muszę się z nią rozmówić, co i jak i gdzie. Ehhh, zazdroszczę Ci tej letniej pogody. U nas kolejny pochmurny dzień. Teraz przynajmniej nie leje. Ludzi znowu pozalewało - tragedia. Właśnie wczoraj pokazywali zdjęcia, bodajże z Kłodzka, gdzie ludzie, dzieci nawet, ładowali piasek do worków, a jakiś pan kręcił sobie filmik komóreczką, zamiast chwycić za łopatę i pomóc ludziom. Porażka:/

Odnośnik do komentarza

w takim razie za dwa lata umawiamy się na bibę :Śmiech: w piwnicy lub w mieszkaniu-w zależności od zachowania :Oczko:

Maka
ja tam dysponuję wszelkiego rodzaju % więc na pewno znajdziesz coś dla siebie :Oczko: ja to w ogóle lubię wszystkie % :Oczko: tylko, że to winko własnej roboty i smakuje o wiele lepiej niż kupne no i jest mocniejsze-po jednym kieliszku niektórym już wiruje w głowie :o_noo:

no ale oczywiście jeśli któraś z Was chciałaby wcześniej skosztować ze mną tych % to zapraszam. Dla Was kochane '81 mój dom stoi otworem także nie krępujcie się :D

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

anya
w takim razie za dwa lata umawiamy się na bibę :Śmiech: w piwnicy lub w mieszkaniu-w zależności od zachowania :Oczko:

Maka
ja tam dysponuję wszelkiego rodzaju % więc na pewno znajdziesz coś dla siebie :Oczko: ja to w ogóle lubię wszystkie % :Oczko: tylko, że to winko własnej roboty i smakuje o wiele lepiej niż kupne no i jest mocniejsze-po jednym kieliszku niektórym już wiruje w głowie :o_noo:

no ale oczywiście jeśli któraś z Was chciałaby wcześniej skosztować ze mną tych % to zapraszam. Dla Was kochane '81 mój dom stoi otworem także nie krępujcie się :D

Suuuper:) Anya obgadamy przy kielichu zaślubiny naszych pociech:D

Odnośnik do komentarza

Maka
anya
w takim razie za dwa lata umawiamy się na bibę :Śmiech: w piwnicy lub w mieszkaniu-w zależności od zachowania :Oczko:

Maka
ja tam dysponuję wszelkiego rodzaju % więc na pewno znajdziesz coś dla siebie :Oczko: ja to w ogóle lubię wszystkie % :Oczko: tylko, że to winko własnej roboty i smakuje o wiele lepiej niż kupne no i jest mocniejsze-po jednym kieliszku niektórym już wiruje w głowie :o_noo:

no ale oczywiście jeśli któraś z Was chciałaby wcześniej skosztować ze mną tych % to zapraszam. Dla Was kochane '81 mój dom stoi otworem także nie krępujcie się :D

Suuuper:) Anya obgadamy przy kielichu zaślubiny naszych pociech:D

ciekawe ile kielichów będziemy musiały wypić-a potem nasze dzieci :Oczko:

tinka_20

Ja w Warszawi jestem czesto tak wiec czuje sie zaproszona:)))))

no właśnie Tinka-i nie wiem czemu do tej pory mnie nie odwiedziłaś.......(?)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Cześć:)
Byłam dziś z Antkiem do kontroli i niestety mamy wciąż brać antybiotyk i to w wyższej dawce. I wraca ten paskudny Eurespal :wymiotuje: Lekarka zostawiła go na antybiotyku, bo jeszcze mu trochę rzęzi w klacie. Wg mnie jest lepiej, ko kaszle go zdecydowanie mniej i przeważnie już bez flegmy, ale to musi zejść całkowicie. Zmartwiłam się tylko trochę, bo zapytała, ile razy był szczepiony na krztusiec, bo trochę się jej nie podoba jego kaszel, ale potem stwierdziła, że jednak to nie to, ale mam go bacznie obserwować. No i mam go jak najwięcej trzymać w pionie, żeby gluty nie zalegały i się nie przyklejały. Masakra, bo mnie już więdną ręce, a jestem sama w tym cholernym Krakowie. Poza tym już wariuję od niewychodzenia z domu i braku kontaktów z dorosłymi. Ale wszystko zniosę, byle dzidziuś był zdrowy.
Pa:)

Odnośnik do komentarza

Tinka oklepuję go. Kładę go sobie na kolanach, głowa nieco w dół i klepię po pleckach z dołu do góry po obu stronach kręgosłupa. Tak mi kazała lekarka. Dobrze?? I muszę go nosić, bo w pionie lepiej się oddycha. Mnie już ręce więdną. Antek nie był nigdy dzieckiem noszonym czy nieustannie huśtanym, natomiast teraz kiedy go tylko odkładam, to jest taki wrzask, jakby go ze skóry obdzierali. A nie chcę, żeby płakał, bo i tak ma już pokiereszowane gardło od kaszlu. Jedna wielka masakra. Popłakałam się dzisiaj, jak go odłożyłam, bo chciałam skoczyć do kibelka, a on w taki płacz, że dramat. Nie mam już siły. Chłop przyjdzie z roboty, to pomoże:)

Odnośnik do komentarza

Maka ja już nie raz oklepywałam Damianka bo był taki okres, że często nam chorował-zwłaszcza na oskrzela. Trzeba to robić kilka razy dziennie: zawsze rano, po przebudzeniu się, gdyż w nocy gromadzi się dużo wydzieliny, oraz pół godziny po każdym podaniu syropu mukolitycznego. Oklepuj min.10 minut. Złóż dłoń w łódkę, powinien pracować sam nadgarstek a nie ręka. Trzymaj sztywno rękę i spróbuj klepać samą dłonią. Klep nie tylko plecki ale także klatkę piersiową i boczki. Antoś powinien leżeć pod kątem, głową w dół-czyli dobrze robisz. Zdrówka życzę :Całus:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Czesc Kobiety:)
Zdrowka dla Antosia:Kiss of love:



znow dalo mi slonce po tylku,gorac,jak nie wiem,
bylysmy z Emilia na odkrytym basenie,ale nie za bardzo jej sie spodobalo-bo albo mamuska za szybko zamoczyla jej nozki,albo przez to,ze mamusce przy smarowaniu kremem Emilkowej buzinki kremem owy krem dostal sie do oczka(bo jej pozniej lzawilo) ,albo tez nie podobalo jej sie ze tak duzo dzieci i glosno
ale troszke cos sie popluskala,i mamuska zamoczyla tylek w basenie dla dzieci:D

Odnośnik do komentarza

patrycja`81

znow dalo mi slonce po tylku,gorac,jak nie wiem,
bylysmy z Emilia na odkrytym basenie,ale nie za bardzo jej sie spodobalo-bo albo mamuska za szybko zamoczyla jej nozki,albo przez to,ze mamusce przy smarowaniu kremem Emilkowej buzinki kremem owy krem dostal sie do oczka(bo jej pozniej lzawilo) ,albo tez nie podobalo jej sie ze tak duzo dzieci i glosno
ale troszke cos sie popluskala,i mamuska zamoczyla tylek w basenie dla dzieci:D

zazdroszczę tego słońca i basenu przede wszystkim:):):):)mnie zostaje tylko prysznic:(

maka dużo, dużo zdrówka dla Antosia:):)

u nas słońce w pełni, w cieniu 30 stopni, masakra!!!dobrze że nie mam tendencji puchnięcia!!:)tylko sie pocę jak szczur, nie ważne czy siedzę, czy stoję czy chodzę!!!
a nas wczoraj odwiedziła tesciowa:)dzis byliśmy na zakupach, wreszcie kupiłam stanik do karmienia:):):yuppi: byliśmy na lodach, potem wtrążoliłam kilo czereśni iiiiiiiiiiiiiiiiiii,......................kibel non stop zaliczam:(:(chyba przesadziłam z tą ilością:(:(:o_noo::o_noo::o_noo: ale takie pyszne były, że nie mogłam się podtrzymać!!!
buziaczki

http://s6.suwaczek.com/20070811310120.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6pss6x5u0emvf.png

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidp07wmom6gh5c.png

Odnośnik do komentarza

Oj MArzycielka, ale sobie poużywałaś:) Ale dobrze, dobrze, tak trzymaj i pojedz sobie, co lubisz, bo po porodzie będziesz musiała sobie odmówić tego czy tamtego. Albo po prostu braknie Ci czasu i siły, żeby sobie dobrze zjeść. Eeee, żartuję :D nie jest tak źle:D Właśnie popatrzyłam na Twój ciążowy suwaczek - bardzo niewiele czasu zostało do narodzin maleństwa. Mam nadzieję, że nas ktoś poinformuje, że maluch już na świecie:)

Odnośnik do komentarza

Marzycielko po wypowiedzi widze, ze juz lepiej.....bardzo sie ciesze.

Patrycjo zazdrosze Wam basenow U mnie w okolicy tylko brudne jeziora.

U nas tez straszny upal, w cieniu ponad 30stopni. Popoludnie przesiedzialma z Haneczka na balkonie. Zrobilam zadaszenie, Hanie rozebralam do naga i tak sie bawilysmy.

Dzis sie bardzo zdenerwowalam zaraz Wam opowiem. Jak miesiac temu mielismy festyn rodzinny wygralam na loteri kupon do salonu kosmetycznego za 50zl. Dalam go w prezencie mamie. Dzis pojechala, zeby zrealizowac a pani jej mowi, ze dzis mija waznosc i dzis juz ma komplet, wiec nic z tego nie bedzie. Kurcze ale świnia.Tak ludziom zalezy na klientach.Mam ochote tam isc i powiedziec jej co o tym myslie. Na kuponie nic nie bylo napisane do kiedy trzeba zrealizowac.

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

najfajniejsze w tym basenie jest to,ze nie trzeba z a niego placic:D
a jest czysty,chlorowany
a i nawet kibelki sa,i tez czysciutko...az milo,pierwszy raz tam bylam,bo wczesniej jakos tak nie podrodze,mimo ze basen nie jest daleko,na piechotke nie wiele czasu zajmuje:)
a jeziorka tez mamy,tylko juz nei tak blisko,ale az tak daleko to tez nie-ja sie jeszcze nie kapalam nigdy w tutejszych jeziorkach-tylko mezu,a woda dosc ok:)


ja tez dzis sie popoludniu opychalam owocami-ale cale szczescie nie musialam do kibelka:lol:
Marzycielka gratuluje zakupu stanika-
mi sie teraz marzy normalny stanik,sexi stanik,a nie taki sluzacy tylko na podtrzymanie mlecznych dojek:hahaha:
Tinka idz,idz i nagadaj im tam,trzymam kciuki za powodzenie akcji:wink:


a mnie glowa boli od goraca,od slonca i wogole...nie,nie narzekam na lato:oczko: tylko ze poprostu teraz bede musiala spedzac zcas w cieniu,bardziej niz dotychczas:D

a jeszcze sie Wam na koniec pochwale,zaliczylam pierwszy poziom z ang.-kolejny stres pod koniec lipca:D

dobrej nocy:usmiech:

Odnośnik do komentarza

Patrycja wielgachne gratulacje:):36_2_25::yipi:

Tinka babie z salonu trzeba spuścić solidne manto! i jeszcze to :ass::D

Z Antkiem tak jakby lepiej. Boję się mówić głośno o poprawie, bo ile razy nawet pomyślę, że nie kaszle, to tak go zaczyna cherlać, że strach patrzeć i słuchać. Uciekam, bo muszę trochę ogarnąć mieszkanie. Przyjeżdża ciocia, żeby mi trochę z małym posiedzieć, bo muszę iść do urzędu po Antkowy paszport i na jakieś grubsze zakupy.
Odezwę się później!
Pa:) Miłego dnia:)

Odnośnik do komentarza

Patrycja wielkie grarulacje :brawo: i bardzo fajne zdjęcia Emilki na basenie :Śmiech:

Tinka ja bym poszła do tego salonu i powiedziała co trzeba. W końcu skoro nie było terminu realizacji to powinni uwzględnić ten kupon. Powodzenia!!!!

Maka
dobrze, że z Antosiem trochę lepiej. Niezmiennie zdrowia życzę!!!!

Marzycielka
jedz, jedz póki możesz :Oczko: i zyczę wytrwałości w tych upalnych dniach bo wyobrażam sobie jak Tobie ciężko.

Jagusia
a Ty gdzie kobietko się ukrywasz???

my narazie w domu bo taka gorączka na dworzu że wyjść nie można. Weruśka wstała dopiero 20 minut temu.... muszę teraz przemywać jej wszystkie fałdki żeby odparzeń nie miała. Strasznie dziś gorąco-marzę o zimnym piwku-wczoraj po wieczornym karmieniu wypiłam szklaneczkę :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

cześć kobity:):)
witam Was w ten upalny dzień:)na szczęście nie puchnę, wiec jakoś wytrzymuję tą pogodę, choć wolałabym być gdzieś nad wodą w cieniu:):)ale cóż.....siedzę w domku, bo wyjść się nie da, od razu bym zalała się potem, a tak to troszkę chłodniej w domku.....

patrycja gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!

wiecie wydaje mi się, że opadł mi brzuchol.......nie wiem czy sie cieszyc czy.....
a poza tym od jakiegos czasu mały jest mało aktywny, czasem tylko sie ruszy, daje znać że jest ok. ale już sie martwię jak dłużej sie nie poruszy i zaczecam go:):)ale odpuka po dłuższej chwili....chyba ma już tam mało miejsca!!
czuje że to juz niedługo:noooo::noooo::noooo: jestem przerazona!!boję się, ale myślę pozytywnie.
dziewczyny czy samooczyszczanie się organizmu wskazuje na rychły poród????

w czwartek zapisałam się na pediciur:):)w końcu będę miała sie czym pochwalić na porodówce:):)he he he
zawsze sobie sama robiłam pazurki ale teraz niestety ciężko....

Maka
Właśnie popatrzyłam na Twój ciążowy suwaczek - bardzo niewiele czasu zostało do narodzin maleństwa. Mam nadzieję, że nas ktoś poinformuje, że maluch już na świecie:)

pewnie ja Was poinformuję, ale po dłuższym czasie po porodzie:):)bo mąż nie zna się na tym forum:):)a poza tym nie ma tu wstępu:):)
chyba ze wcześniej wyślę smska do którejś z Was???poproszę o numer na PW.:)

http://s6.suwaczek.com/20070811310120.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6pss6x5u0emvf.png

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidp07wmom6gh5c.png

Odnośnik do komentarza

marzycielka

pewnie ja Was poinformuję, ale po dłuższym czasie po porodzie:):)bo mąż nie zna się na tym forum:):)a poza tym nie ma tu wstępu:):)
chyba ze wcześniej wyślę smska do którejś z Was???poproszę o numer na PW.:)

Marzycielko to ja Tobie wysłałam na maila bo PW to Ty masz zablokowane......

mi się organizm sam nie oczyścił przed porodem więc nic nie poradzę w tej kwestii.

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...