Skocz do zawartości
Forum

Mamuski 81! zgłaszać się!


majeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja`81

no to sie wpakowalam z ta karpatka:sofunny:
przede wszystkim wszystko zalezy od jutrezjszej pogody,bo nie mam wszystkich skladnikow-juz sie tlumacze:sofunny:
ale jak zrobie to sie pochwale:)


zdecydowanie Marzycielka spakuj wczesniej torbe,my zwlekalismy,i chyba godzine moze dwie w biegu ja pakowalismy(co prawda wszystko bylo przygotowane,lezalo obok),Emilia zaskoczyla nas bo wczesniej wyszla-ale tym razem spakujemy sie wczesniej:)


Tinka,to ja na dodatek Ci napisze,ze moj mezu rzadko(moze raz na rok,moze dwa)wyskakuje na wieczorne pifko:D tylko jak jest jakas imprezka z pracy
ja go wcalem nie ograniczam,ale ja sama siedziec w chalpie nie bede,:D
jak chce to moze w godzinach pracy,lub chwilke po i na chwilke wyskoczyc z kolega na kawke z ciachem:sofunny:
a tak na powaznie juz go takie wypady nie kreca(odpukac w niemalowane,zeby nie zapeszyc:D)
nie jest stary chlop,bo jest tylko 2lata starszy
dobra juz nie pisze o tym moim ksieciu,bo bardziej juz tesknie

ale z tej naszej Jagi kujonica:oczko:
zycze weny do pracy:usmiech:

Odnośnik do komentarza

Patrycjo zle to wyszlo co napisalam, bo mi nie chodzilo, ze jak wasi mezowie siedza w domu to ich ograniczacie.Moj przed slubem zawsze sie bal, ze jak juz zostanie moim mezem to nie bede go nigdzie puszczac i stad te slowa.
moj poprzedni facet siedzial w domu i byl strasznym domatorem, maz jest bardzo rozrywkowy i teraz sama nie wiem co lepsze.

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Tinka MAjeczka chodzi Ci po glowie:) albo wspomniala Cie ,i moze do nas zagladnie:oczko:

co Ty Tinka,zle nie wyszlo to co napisalas-rozni sa faceci,i wogole ludzie:oczko:
moj tez nie byl domatorem,zreszta ja tez nie,ale my teraz zmezem takie cipeczki domowe:oczko:



Anya no wkoncu sama w chalpie jestem,a Emilia sie wpatrzyla w film i spokojnie siedzi,wiec smigam po necie

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
tak na wszelki wypadek napisze-na codzien Emilia nie oglada tv-ale ze jestesmy same,i zeby jakos zrekompensowac tesknote robimy co chcemy:smile_jump:
oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku:D

:sofunny:

a mój mężu dzwonił i już będzie za chwil kilka :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

A mój mężuś by wyskoczył gdzieś z kumplami ale czasu brak. On jest bardzo chętny na takie wypady, zreszta ja też. I tak naprawdę nie zabraniam mu. Tinka bardziej unieszczęśliwisz męża kiedy bedziesz się czepiać tych jego turnieji a przecież nie o to chodzi. Poza tym jestem zdania że nie wszędzie musimy razem chodzić. Każde z nas powinno mieć coś dla siebie i jak jest zaufanie to wszystko idzie pogodzić.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46308.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-46307.png

Odnośnik do komentarza

Hello!!!

Powróciłam!!!

Aleście naskrobały:) Muszę to wszystko przeczytać, jak dzidziuś pójdzie spać.

Wysiedziałam się w domu za wszystkie czasy, ale jestem wściekła, bo w ogóle nie było pogody - lało i było 7-10 stopni. Masakra :wrrr: Ale za to byłam u fryzjera i ścięłam te moje kędziory - takich krótkich włosów jeszcze nie miałam, ale podoba mi się:) Poza tym strasznie mi wypadały, podobno po ciąży to norma.

A my dzisiaj jedziemy z Antkiem do Prokocimia do poradni rehabilitacyjnej i zobaczymy, co powie pani doktor. Mam nadzieję, że asymetria sobie już poszła.

Ok, to ja się zbieram. Zaglądnę do Was później:)

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Witajcie Dziewczynki:usmiech:

ja tez mysle o fryzjerze,ale tym razem poczekam jak pojade do Polski
ale nie mam tym razem pomyslu-znacie jakies fajne stronki z fryzurami?

Witaj Maka:smile_jump:
My tez sie z Emilia kisimy od wtorku:( mam nadzieje,ze choc na chwile dzis nie bedzie padac,bo mam woelka potrzebe sie dotlenic,po za tym ta karpatka:D :wink:

Odnośnik do komentarza

Maka super, ze juz wrocilas:)))

Co do wlosow, to jak bylam mlodsza to bylam bardziej odwazniejsza, a teraz to tylko skromnie podcinam, zeby bylo lepiej sie ukladaly. a nie mam odwagi,z eby bardziej zaszalec. bo ja to jestem bardzo wygodnicka, jak mi sie nie chce z wlosmai cos robic to kucyk i juz.....

a co do nocki, dizs troche lepiej. Ale sama nie wiem co to moze byc. Cyca dostala po 20, o 22 dalam 160ml(pierwszy raz tak duzo) mleka z kaszka, a przed polnoca maz juz robil znow sztuczne i dokarmial bo byla glodna.A potem w srodku nocy to juz nie pamietam, ale cycusie lezaly na wierzchu i czekaly na glodomora.

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Jaga
A mój mężuś by wyskoczył gdzieś z kumplami ale czasu brak. On jest bardzo chętny na takie wypady, zreszta ja też. I tak naprawdę nie zabraniam mu. Tinka bardziej unieszczęśliwisz męża kiedy bedziesz się czepiać tych jego turnieji a przecież nie o to chodzi. Poza tym jestem zdania że nie wszędzie musimy razem chodzić. Każde z nas powinno mieć coś dla siebie i jak jest zaufanie to wszystko idzie pogodzić.


ja sobie tak pozwole napisac maly komentarzyk opisujacy jak to u mnie:wink:
u nas to nie chodzi o zaufanie,bo ja i on mamy do siebie-
ja mam wlasnie inne zdanie,raczej to wynikajace z tego jak bylo u mnie w domku rodzinnym-tata za czesto wychodzil z domu wieczorami noi wpadl w procenty(tata teraz juz nie zyje,ale nie ze wzgledu procentow,poprostu chorobsko go dopadlo inne)

wiec jak wychodzimy,to albo obydwoje,albo wcale,
no chyba ze to jest wlasnie impreza z pracy,wieczor jakis kawalerski-
na takie zwykle piwkowanie byl czas kiedy sie nie bylo zonatym/mezatym

a druga sprawa,to mimo ze moj chlop to chlop:D to taki domowy(ale nie to ze w kalesonach po domu,pilot w jednym reku,druga reka w gaciach:sofunny: ani nie jest ciotowaty:D normalny zdrowy chlop z jajami:wink: no wiecie o co chodzi:D)

ale wiadomo,ze u kazdego/kazdej jest inaczej i kazdy czlowiek inaczej to widzi-nam jest tak dobrze jak mamy,i zadne nie narzeka-bo wlasnie najwazniejsze zeby to odpowiadalo obydwu stronom,prawda?

i jeszcze tak zebyscie sobie nie pomyslaly:D zadne z nas nie jest pod pantoflem:D

i dobra koniec opisywania,jak to u mnie jest :wink:



a na koniec sie Wam pozale,na mojego meza-bo mezu szaleje w Pl i obzera sie truskawkami,a ja mu chce karpatke:lup::sofunny:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

tinka_20

a co do nocki, dizs troche lepiej. Ale sama nie wiem co to moze byc. Cyca dostala po 20, o 22 dalam 160ml(pierwszy raz tak duzo) mleka z kaszka, a przed polnoca maz juz robil znow sztuczne i dokarmial bo byla glodna.A potem w srodku nocy to juz nie pamietam, ale cycusie lezaly na wierzchu i czekaly na glodomora.


"cycusie lezaly na wierzchu..." :sofunny:
Tinka,a moze to znowu jakis skok?

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

anya
Patrycja ta karpatka jest najważniejsza :Śmiech: ochoty mi narobiłaś....


Ty mi kiedys narobilas smaka chyba to byl jablecznik,teraz masz za swoje:wink:

no wlasnie ja poszukuje jakiegos dobrego sposobu na jablecznika: bo chce zeby te jablka byly po upieczeniu miekkie,soczyste i w kawalkach
mi zazwyczaj wychodza zasuszone jak nie wiem

kto mi doradzi::):

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
anya
Patrycja ta karpatka jest najważniejsza :Śmiech: ochoty mi narobiłaś....


Ty mi kiedys narobilas smaka chyba to byl jablecznik,teraz masz za swoje:wink:

no wlasnie ja poszukuje jakiegos dobrego sposobu na jablecznika: bo chce zeby te jablka byly po upieczeniu miekkie,soczyste i w kawalkach
mi zazwyczaj wychodza zasuszone jak nie wiem

kto mi doradzi::):

Patrycja chodzi Tobie o taka zwykłą szarlotkę? Ja mam ekstra przepis-mojej mamusi. Jabłuszka są rewelacyjne!!!! Dokładna nazwa to szarlotka Tutti-Frutti :D jesli chcesz to dam Tobie przepis. naprawdę wychodzi rewelacyjna-i z wyglądu i w smaku :D

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...