Skocz do zawartości
Forum

Mamuski 81! zgłaszać się!


majeczka

Rekomendowane odpowiedzi

To mnie zdziwiłaś że Antoś przesypia całe noce od kiedy skończył 1,5 miesiąca; ja to myślę, że to było jednorazowe ale dobrze nawet jeśli sie to zdarzy raz na jakiś czas-chociaż nie ukrywam, że ucieszyłabym się bardziej gdyby to trwało jak najdłużej ale moja córa to taki głodomorek, że to chyba mało realne :Oczko: marzę aby choć jedną noc przespać od 22 do 8 rano :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

anya
To mnie zdziwiłaś że Antoś przesypia całe noce od kiedy skończył 1,5 miesiąca; ja to myślę, że to było jednorazowe ale dobrze nawet jeśli sie to zdarzy raz na jakiś czas-chociaż nie ukrywałam, że ucieszyłabym się bardziej gdyby to trwało jak najdłużej ale moja córa to taki głodomorek, że to chyba mało realne :Oczko: marzę aby choć jedną noc przespać od 22 do 8 rano :Śmiech:

Heh, nas to też nieźle zdziwiło. Co ja gadam - ja byłam wręcz przerażona, że znowu mu cukier spadł i się nie budzi. Ale weszło mu w krew takie spanie i tak już zostało:) A więc i Tobie życzę, żeby Werci tez tak zostało:)

Odnośnik do komentarza

Maka
Ja też próbowałam coś w sobotę kupić i kupiłam 1 tuniczkę - fajna, maskuje brzuszek i cycki ładnie wyglądają. Nawet żałuję, że nie wzięłam drugiej w innym kolorze, ale mama powiedziała, że mi kupi na Dzień Dziecka:D

:sofunny: no właśnie ja tez kupiłam takie maskujące brzuch bo niestety nadmiar pozostał :Zły: ale zamówiłam sobie przez allegro Hula Hop z kulkami masującymi-mam nadzieję, że pomoże mi stracić zbędne kilogramy i centymetry w talii....

Maka
A Wy dziewczyny, co kupujecie maluchom na Dzień Dziecka?? Ja jeszcze nie wiem, a chciałabym, bo to nasz pierwszy DD:)

no ja mam dwójkę a pomysłu żadnego...... dla Damianka chcieliśmy nowy rower kupic ale zastanawiam się czy teraz warto bo po operacji nie będzie mógł przez miesiąc jeździć rowerem więc moze później go kupimy żeby go nie kusiło a na Dzień Dziecka trzeba będzie coś innego. Natomiast dla Weroniki to w ogóle nie mam pojęcia co.... może dam jej dlużej przy cycu poleżec :Oczko:

Maka
A my od wczoraj trenujemy z Antonim podróżowanie w nosidełku. Myślałam, że będzie dramatycznie, a tu zaskoczenie - ledwo wyjdę z bloku, a baby już śpi:) Jednak mamusine ciepełko jest dobre na wszystko:) A zdecydowałam się na nosidełko, bo mam już dość przepychania się z wózkiem przez nasz osiedlowy sklep, zwłaszcza że moje osiedle obfituje w emerytów, którzy przeważnie burczą coś pod nosem, kiedy ich przepraszam, chcąc przejść. A teraz mam luz:)

też się zastanawiam nad nosidełkiem tylko nie wiem jakie wybrać...
a o emerytach wolę się nie wypowiadać bo to książkę mozna napisać......... :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Witajcie ale naskrobałyście.
Majeczko 100 Lat i wracaj do nas!!! Martwimy się i tęsknimy!:mylove:
Hania dużo usmiechu i radości!
Anya a Tobie więcej takich nocek, dzielna Weronika! A co do pomysłu na dzień dziecka coś mama przegina. Jak będzie chciała dłużej przy cycu poleżeć to i tak sobie poleży :ble:

Ja mam ochotę zabrać dzieciaki do Rabkolandu, prezenty do juz babcie i ciocie szykują a ja już zabawek nie mam gdzie trzymać.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46308.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-46307.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie:)
ja tylko na chwilkę:)
żyję i mam się ......no tak sobie szczerze mówiąc:)te praktyki mnie wykańczają:(fizycznie, ale juz zostały 2 dni(jutro i poniedziałek)i luuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ,bedę tu Was częściej odwiedzała:)
mój brzuch już rosnie przede mną:)mam sterczacy!!:):o_noo: o cyckach nawet nie chcę pisać!!coraz większe!!ale mąż się cieszy jak nigdy:)he he
widzę, że nowa pani do nas dołączyłą:)WITAM GORĄCO!!!:36_2_53:
Majeczka odezwij się kochana!!!!!!!!!!no i sto lat, sto lat.....wszytskiego naj.......!!!:36_15_4::36_15_4::36_15_4::love_pack::love_pack:
kochane wszytskie pozdrawiam Was i sciskam mocno!!!buziak

http://s6.suwaczek.com/20070811310120.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6pss6x5u0emvf.png

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidp07wmom6gh5c.png

Odnośnik do komentarza

Marzycielka, fajnie, że do nas zajrzałaś:) Życzę szybkiego końca praktyk:)

Anya, jeżeli chodzi o nosidełko, to ja kupiłam takie: INFANTINO NOSIDEŁKO FRONT 2 BACK-RIDER 3,6-14,5 K (636140342) - Aukcje internetowe Allegro
Ja jestem bardzo zadowolona i chyba dzidziuś też, skoro nie protestuje, tylko śpi:) Poza tym, z tego, co widzę na różnych aukcjach, cieszy się dużym powodzeniem, więc chyba nie tylko ja jestem zadowolona:)

Odnośnik do komentarza

witajcie

dziewczyny po prostu szoooook!!!!!!!!!! :whoot: polożylam wczoraj Weruśkę spać po 22 a ona obudziła się na karmienie dopiero o 4.30!!!!! Mam nadzieję, ze zgodnie z przypuszczeniami Maki tak już zostanie :Śmiech: ale się wyspalam dzisiaj!!!!! :D

co do prezentów na dzień dziecka to byłam wczoraj w pracy i jak co roku otrzymujemy prezenty dla swoich dzieciaków. Dla Weruśki miałam 2 do wyboru:

Statek ze zwierzakami do kąpieli Fisher Price:

lub Żyrafę pluszową Fisher Price:

no i wybrałam ten zestaw do kąpieli. Co prawda jest on od 6m+ ale szybko ten czas zleci a wczoraj już Damianek przetestował w kąpieli.
Natomiast dla Damianka jest zaproszenie na piknik i tam będzie wiele atrakcji i będą wręczane prezenty-a jak nie przyjdziemy to potem odbiór prezentu w pracy :Śmiech:

a i mamy juz pomysł na prezent dla Damianka. Otóz kupujemy akwarium z rybkami bo juz jakiś czas temu nas o to prosił i wczoraj przechodziliśmy obok sklepu zoologicznego i on znowu o rybkach :Oczko: więc już upatrzyliśmyfajne, nieduże akwarium i rybki :rybkaszczescia: a jak byliśmy w tym sklepie to Weronika jak zahipnotyzowana patrzyła się na ryby..... :36_2_13:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Maka

A Wy dziewczyny, co kupujecie maluchom na Dzień Dziecka?? Ja jeszcze nie wiem, a chciałabym, bo to nasz pierwszy DD:)



jak dostane cos na moj pierwszy Dzien Matki,to pomyslimy o Dniu Dziecka:D

(Tatus dostal,bo obchodzil szwedzki,bo bylo glosno wokol o dniu ojca,to zeby nie bylo mu smutno -dostal laurke od panny Emilii:usmiech:)

Odnośnik do komentarza

Patrycja co zrobilaś z suwaczkiem, że nie widac wieku Emilki? :Oczko: a może to tylko ja nie widzę.....
podejrzałam więc na innym wątku i składam spóźnione ale szczere życzenia Emilce-wczoraj skończyła 9 miesięcy!!!! Dużo uśmiechu i szczęścia :Całus:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Emilkowy wiek jest przed zdjeciem:D
moze faktycznie nie widac,cos sie porobilo zpoprzednim suwakiem,probowalam naprawic,ucinalo mi moja piekna Emilie,to wstawilam osobno wiek osobno zdjecie:)


a i dziekowac za zyczenia:Kiss of love:

a teraz robie papa:usmiech:

Odnośnik do komentarza

Anya wielkie brawa dla Weroniki za drugą z rzędu przespaną noc:)!!! A pomysł z akwarium przedni. Damianek będzie miał, co mu się marzy, a i Weroniczka skorzysta - będzie na co popatrzeć:) A tak na marginesie - akwarium to super uspokajacz - rybki sobie pływają, roślinki falują, woda szumi... My mamy w domu takie wielgachne akwarium i Antkowi baaardzo się podoba, mógłby godzinami się w nie wpatrywać:)
A co do Dnia Dziecka, to my chyba kupimy małemu jakąś fajną lampkę. Tak, lampkę, bo baby uwielbia lampy i wszelkiego rodzaju oświetlenie. Może np. taką kulę z piorunami albo z takim bulgoczącym żelem albo taką, która się kręci i cienie tańczą na ścianie. Zobaczymy:)

Patrycja spóźnione, ale szczere 100 lat z okazji kolejnego okrągłego miesiączka Emilki:):flower2:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

czesc:)
mozna powiedziec,ze wiekszosc soboty przespalam:sofunny:
czuje sie z lekka przybicie,ale co tam:sofunny:
zanim dojde do siebie,pewno znow uloze sie do spania:D

pogoda sie zrobila nawet ladna,caly dzien padalo,a teraz slonce swieci-idzie zeswirowac:D

udanego weekendowego leniuchowania
(ja jutro musze wkoncu wziasc sie do nauki,do bani)

Odnośnik do komentarza

Maka
Hihi!!! Czyżby mamuśki '81 przeniosły się do cycusiowych??:D

część na pewno :Oczko: ale pamiętamy o naszym kochanym '81 :Śmiech:
my wczoraj gości mielismy a dzisiaj wyruszamy do cyrku-chociaż ja nie bardzo lubie ale poświęcę się :Oczko:
Weruśka kochana moja juz każdą nockę tak ładnie przesypia i jak zje wieczorem o 22 to potem budzi się o 4 lub 5!!! :Śmiech:
Maka tak więc Twoja przepowiednia się sprawdza :D
Patrycja leniuchuj ile wlezie, a co!!! :Oczko:

a co robi reszta '81 w ten weekend?

milej niedzieli kochane moje!!!!

Patrycja a czy Majeczka odezwała się na nk?

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anya, bardzo się cieszę, że przepowiednia się sprawdza i że się wysypiasz:) Weronika zuch dziewczyna!!! :36_2_25:

A ja dziś cały dzień mam gości, a muszę jeszcze odwalić papierkową robotę dla mojej szefowej. W zasadzie to do końca przyszłego tygodnia, ale ciężko jest mi się zebrać, bo to takie głupoty:/

Tak więc życzę Wam kochane udanej, pięknej niedzieli:*

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

witajcie `81:smile_jump:

sloneczko swieci pieknie,az sie chce zyc,i nawet len gdzies zniknal:smile_jump:
choc zostalo jakis malutki procent z niego,bo musze ruszyc szacowne dupsko,bo dzis zaczyna mi sie dalsza czesc kursu szwedzkiego,i musze sie do nich osobiscie wybrac
:lup:durnemu czloweikowi na stare lata :sofunny:jezykow zachcialo uczyc:sofunny:
a wczoraj przerwalam lenia do nauki angola,i sie cos pouczylam,dzis najprawdopodobniej czesc dalsza:D

tyle o nie przyjemnych sprawach:sofunny:'


wstawilam zdjecia do galerii:smile_jump:



mlego dnia:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Patrycja, super zdjęcia:)
Ehhh, nie zazdroszczę Ci tej nauki, choć sama muszę coś ruszyć z moim angielskim, bo we wrześniu wracam do pracy, czyli do uczenia dzieciarni tego pięknego języka, a język mi zardzewiał od siedzenia w domu i nierozmawiania:/ Nie chce mi się, ale muszę. Boziu, na myśl, że będę musiała Antosia zostawić w domu z kimś obcym, cierpnie mi skóra. Boję się, że nabawię się jakiejś nerwicy od tego zmartwienia :36_1_4:
Tak więc, kochana Patrycjo miłej nauki:)))

Odnośnik do komentarza

Patrycja jaka Emilka już duza!!!!! A jakie pulchniutkie nóżki ma :Śmiech: i jak ładnie stoi :brawo:

Maka widze, że mamy zamilowanie do tego samego jezyka-studiowałam angielski ale uczyć innych nie chcę :36_13_3:

poza tym jeszcze swego czasu dobrze znałam francuski-ale niestety jak człowiek nie obcuje z językiem to potem jest ciężko..... no i zawsze fascynował mnie hiszpański i nawet trochę się uczyłam.
W ogóle dziewczyny my-nasz rocznik-to jakieś same poliglotki :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...