Skocz do zawartości
Forum

Mamuski 81! zgłaszać się!


majeczka

Rekomendowane odpowiedzi

No, wreszcie są baby na tym forum:) Ufff...

Patrycja, fajnie, że serduszko już bije i że wszystko ok:) Ale byłby numer, gdyby serduszka były 2. Bliźniaki są extra, sama bym chciała:) Powodzenia na szczepieniu!!!

Tinka, sama bym coś chlapnęła, bo teraz to tylko do znuszenia soczek jabłkowy i marchewkowy...

Jaga, Majeczka i inne wielkie nieobecne, gdzie jesteście???!!!

Ruda81 witaj i pisz:)!!!

Odnośnik do komentarza

Witajcie:):)
czytam Was, czytam.....ale jakoś nie mam weny do pisania
po pierwsze gratuluję Patrycjo:brawo::brawo::brawo::yuppi:
mam teraz troche spraw na głowie, a mianowicie kończę studia i załatwiam różne rzeczy, egzaminy jakies zaległe, przedmioty itd......teraz zaczęłam na praktyki chodzic do przedszkola integracyjnego!nie chce mi sie ale cóż.....jak sie nie chcialo wczesniej to teraz musze je zrobic!!do 31 maja musze miec wszytsko ładnie pieknie pozaliczane, itp.a został mi już niecały maj!!!
brzuch mi rośnie, ja tez:(:(oj....ciężko sie robi coraz bardziej!!czuję sie czasem jak staruszka:)mam skrócony oddech, brakuje mi tlenu:)synek przepone mi uciska chyba:):36_19_1: poza tym mój brzuch już nie jest taki ładny, bo synek w nim buszuje ostro i go zniekształca!!tam wystaje rączka, tam nóżka, główka, pupcia....itd.:o_noo: i jak sie tak rusza i przemieszcza to czasem zaboli. moje cycki osiągnęły chyba maximum:(:36_19_1: nad czym ubolewam!!zdecydowanie za duże są!!!chcę swoje stare!!!!!!!!!!!!!!!:noooo:
a tak w ogóle to bardzo chciałabym już urodzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bardzo!!!!!!!!!!!!!!marzę już o tym!!!!!!!!!!
na szczeście nie puchnę..............jeszcze!!!he he ale jak przyjdą te upały to dziekuje bardzo!!
ściskam Was moje drogie i piękne Panie:)
buziaczki

http://s6.suwaczek.com/20070811310120.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6pss6x5u0emvf.png

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidp07wmom6gh5c.png

Odnośnik do komentarza

Marzycielka, trzymaj się dzielnie!!! Już niewiele Co zostało. Zobaczysz, jak szybko przeleci. Ani się nie obejrzysz, a będziesz tuliła dzidziusia:) Teraz marzysz, żeby mały już był na świecie, a po porodzie będziesz tęsknić za brzuszkiem i kopniaczkami:) Chyba wszystkie kobiety przez to przecgodzą.

Odnośnik do komentarza

Witajcie, zastanawiam sie co tu zrobić żeby odkupić swoje niepisanie, ale myslę że jesteście na tyle wyrozumiałe, o wielkim sercu, wybaczające że mi się upiecze.
Musiałam trochę odetchnąć, pomyśleć, a i czasu mi brakowało. Szkoła, dzieci, dom, impreza imieninowa mojego m, imieniny mojego taty, szczepienieHuberta, badania dzieci i wszystko w tym jednym tygodniu. No i to w wielkim skrócie.
Zrobiłam dzieciakom mocz i morfologie bo za często ostatnio chorują ale wyszło ok. Na szczepieniu było tragicznie. Hubus miał 3 kucia - dwie rączki i nóżkę a on niedawno miał zastrzyki na zapalenie oskrzeli i dobrze pamiętał czym to pachnie. Wyrwał się (a siły ma dość dużo), wrzeszczał nie było ciekawie.

No, ale Patrycja wielkie gratulacje. Chciałaś trójeczkę dzieciaczków więc może się uda. Ale najważniejsze że wszystko ok. Ja trochę żałuję że za drugim razem nie trafiły mi się bliżniaki miałabym już z głowy. A tak to człowiek znowu bije się z myślami starać się, nie starać.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46308.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-46307.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Jaga nie wiem jak Dziewczyny,ale ja Ci przebaczam:usmiech:
a z tymi blizniakami,to ja watpie,choc wyraznie bylo widac,ze tam dwie plamki(no pieknie ja mowie na swoje dzieciatko) ale po pierwsze ginekolog tego glosno nie potwierdzil,a drugie,ze bilo jedno serduszko
powiem jak moja Mama wtakich przypadkach:"bedzie co ma byc"
tylko zeby bylo zdrowe,silne,i ladne :oczko:


Emilia po szczepieniu wykazala sie odwaga,miala jedno klucie
poprzednie co miala to miala w dwie nozki,i przy drugiej juz okazywla nie zadowolenie,w postaci gloznego mrukniecia

a wczoraj,nawet nie mruknela,miala w ramie,i jeszcze na koniec usmiechnela sie do babek
ale juz poczulam,ze chce sie wyrywac....wiec boje sie na przyszlosc jak bedize w wieku Huberta:wink:



dzis przymuszajac sie wybywam z domu do przedszkola z kolezanka i jej dzieckiem,ochote mam zerowa,najchetniej bym siedziala w domku i nic nie robila,nie mam ochoty na nic
ale zeby nie zapuscic korzeni na sofie,to sie mobilizuje:D



Marzycielka powodzenia ze studiiami i wogole:usmiech:


milusinskiego dnia:smile_jump:

Odnośnik do komentarza

Jaga no ja również przebaczam, wybaczam, nie gniewam się i w ogóle... :Oczko: współczuję przeżyć Huberta na szczepieniu ale całe szczęście że już po wszystkim-a teraz tylko zdrowia!!!!!

patrycja brawa dla dzielnej Emilki :brawo: i powiem Tobie podobnie jak Twoja mama: "co komu pisane" :Śmiech: ja wychodzę z takiego założenia. Ważne aby zdrowe było!!!!!

marzycielka
trzymaj się na tych praktykach i życzę sił, sił i jeszcze raz sił w tej końcówce (już) ciąży. Naprawdę to już niedługo i wierzę, że dasz radę :36_15_9:

tinka gdzie jesteś? pokaż to swoje mieszkanko...... :D

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anya, śliczne te Twoje dzieciaczki:))) I cudnie razem wyglądają. Swoją drogą, to Weronika będzie miała fajnie - starszy brat to super sprawa. Zawsze mi się marzył starszy brat, a mam młodszego, ale też jest fajny (stwierdzam po latach:P).

Patrycja, Twoja córa to jest odważna dziewczyna!!!

Jaga, nie zazdroszczę przeżyć na szczepieniu. Dobrze, że z biegiem lat tych wszystkich ukłuć jest coraz mniej!

A u mnie nowości. Pisałam Wam kiedyś, że mój Antek śpi całą noc, a dziś w nocy dał niezły popis. Otóż, budził się regularnie co 2,5 godziny na cyca i na dodatek nie chciał spać w swoim łóżeczku. Boziu, jak ja się nie wyspałam:/ On się też chyba nie wyspał, bo zrzędził pół dnia, jak nie moje dziecko. Na szczęście teraz śpi. Oby wstał w lepszym humorze:)

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Anya sliczne dzieciatka:usmiech:
oj przepraszam,zle napisalam sliczny dzieciaczek i przystojny maly mezczyzna:oczko:

Maka moze to ten jeden ze skokow,i pewnie za chwilke sie unormuje,ale nieprzespanej nocy wspolczuje


:usmiech:

czy ktos sie jakos kontaktowal z nasza Majeczka po za forum?Gdzie nam ta kobieta sie zapodziala?

Odnośnik do komentarza

witajcie
wczoraj pierwszy dzień na praktykach......zapierdziel!!!!!!!!!!na maxa!!!!!!!!!mało personelu i myślą że praktykantki bedą zapierdzielać!!!!!!!!1:Zły::Zły::Zły: poza tym to nie jest przedszkole tylko przechowalnia bagażu!!!dzieci robią co chcą, włażą nauczycielka na głowę a one sie dają!!no katasrofa!!:36_19_1::noooo: zero zasad!!jestem w szoku!!
po wczorajszym dniu mialam ostre bóle dołu brzucha::(:::(:::(: więc dziś powiedzialam dyrektorce ze nie bede tak pracowala, jestem praktykantka a nie pracownicą a poza tym jestem w zaawansowanej ciąży!!!i nie mam juz tyle siły!!!!!!a ona na to że nie mają personelu!!!!!!!!a co mnie to obchodzi do jasnej.................:Zły::Zły::Zły: ważniejsze jest dla mnie moje dziecko niz brak personelu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:Zły::Zły::Zły::Zły: dzis sie obijałam jak tylko mogłam!!!i tak będę robiła niech mnie pocałuje w............:Zły::Zły::Zły:
tinka zyczę zdrówka i wytrzymałosci!!:36_1_11:
całuję was moje miłe:)

http://s6.suwaczek.com/20070811310120.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6pss6x5u0emvf.png

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidp07wmom6gh5c.png

Odnośnik do komentarza

tinka trzymaj się kochana :Całus: a jak Hania? Mam nadzieję, że dobrze.

marzycielka wspołczuję praktyk ale masz rację-obijaj się ile możesz. Zdrowie i samopoczucie Twoje i dzidziusia najważniejsze-nie daj im się!!!!

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Tinka zdroweczka
Marzycielka,mniej wszystko w czterech literach,i obijaj sie ile wlezie:D
i dokladnie Ty i Dzidzius najwazniejszy a nie jakies braki w personelu




ja mam iepski nastroj dzis,wszystko mie wku....oprocz Emli,meza,i bobasa w brzuchu:D no dobra Was tez:wink:
a tak naprawde wkurza mnie dzis najbarzdiej objawy ciazowe-z jednej strony super,no bo sa ciazowe,ale z drugiej nie mam silkow i daly by se spokoj na jeden malutki dzien,zanim nastapi koniec pierwszego trymestru

ide sobie umyc lepetyne,bpo chyba ide z kolezanka i jej kolezanka(plus nasze bachorki:D) na spacer,nie chce mi sie znowu...ale swierze powietzre moze poprawi mi zezlony nastroj
(pewno mam wzrost hormonow i pewnie dlatego tak mi dzis)

juz Wam nie bede marudkala:wik:


milego dla wszystkich

troche chotycznie napisalam,nawet moj len nie pozwala mi sprawdzic i poprawic:lup:

Odnośnik do komentarza

Tinka, zdrowiej szybciutko!!!

Patrycja, trzymaj się dzielnie i nie daj się tym ciążowym objawom!!! A tak na pocieszenie - czytałam ostatnio na Onecie o jakichś kanadyjskich badaniach, które mówią, że im bardziej kobieta wymiotuje w ciąży, tym inteligentniejsze będzie dziecko:D Ja się tak narzygałam, że szok. Chyba Antoni będzie drugim Einsteinem:D

Marzycielka, olej te babiszcza w przedszkolu!!! Braki kadrowe to jest problem dyrekcji, a nie Twój. Ty musisz teraz dbać o siebie i swojego aniołka:)

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki
Ale sie za Wami stesknilam..:))))

W miare mozliwosci czytalam na biezaco. U nas ok. Maz powoli dochodiz do siebie, jezeszcze tylko gardlo boli. Hania w nocy cyca ciagnie co 1h i dzis postanowilam ja przeglodzic ,z eby zjadla butelke na noc. Moze sie wreszcie wyspie.

Marzycielko nie przejmuj sie. Ja pamietam jak mialam praktyki, tez nas ciagle wykorzystywaly.
Patrycjo juz niedlugo to minie. Ja mam kolzanke, ktora by wszystko dala, zeby miec objawy ciazowe. Bidulka 2 razy poronila, a teraz sie okazalo, ze ma marne sznase. Caly czas sie leczy i ma miec zabieg w szpitalu zeby zajsc w ciaze. A jest tak kochana i uwielbia dzieci, ze tym bardziej jest mi jej zal.

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

tinka Hanusia jest przesłodka. Ślicznie wygląda w tym kapelusiku :36_15_9:

ja teraz nie bardzo mam czas żeby pisać. Była u nas moja mama, teraz jest siostra, w ogóle jakoś ostatnio dużo znajomych nas odwiedza-ja już chcę spokoju i czasami mam po prostu ochotę powiedzieć żeby sobie poszli :36_6_5: jestem juz tym zmęczona, chcę trochę odpocząć od wszystkiego dlatego muszę namówić mężusia abyśmy gdzieś wyjechali na kilka dni-myślę, że to mi poprawi psychike bo ostatnio na zmianę cieszę się, złoszczę, popadam w dół i tak na okrągło.... nie wiem czym to jest spowodowane :no1:

patrycja
trzymaj się kochana-oby objawy minęly jak najszybciej!!! :Całus:

Maka, Jaga co u Was?

marzycielka jak Twoje samopoczucie? Jak maleństwo?

a Majeczka to już chyba o nas zapomniała na dobre......

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

czesc :usmiech:

Tinka sliczna ta Twoja Hania:princess_l:


ja wlasnie posadzilam Emilie kolo siebie zebym mogla spokojnie popisac na kompie,bo gania mi po calym mieszkaniu
a mezu musial na chwile wyskoczyc
dzis idziemy na basen(nowy kurs,nowy dzien) tylko czy nas przyjma,bo dopiero dzis bedziemy placic:D


Anya szybkiego odpoczynku zycze:usmiech:
znaczyl,zeby odpoczynek nie minal szybko,ale nastapil za szybki czas:D


superanckiego weekendu:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...