Skocz do zawartości
Forum

Mamuski 81! zgłaszać się!


majeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za mile powitanie:)
Oczywiscie w miare mozliwosci- czyli wolnego czasu, postaram sie pisac. A tak na poczatek, to mam pytanie,bo widze,ze macie starsze dzieciaczki niz moja Patryska. Otoz nieszczepilam jej przeciwko pneumokokom i tak sie zastanawiam,czy warto. Karmilam ja cycem do 8miesiaca wlacznie i przez ten czas nie chorowala...a jak bedie dalej ne wiem...

Odnośnik do komentarza

lalija
Dzieki za mile powitanie:)
Oczywiscie w miare mozliwosci- czyli wolnego czasu, postaram sie pisac. A tak na poczatek, to mam pytanie,bo widze,ze macie starsze dzieciaczki niz moja Patryska. Otoz nieszczepilam jej przeciwko pneumokokom i tak sie zastanawiam,czy warto. Karmilam ja cycem do 8miesiaca wlacznie i przez ten czas nie chorowala...a jak bedie dalej ne wiem...

ja jeszcze Weroniki nie szczepiłam przeciw pneumokokom ale na pewno zaszczepie. Ustaliłyśmy z lekarką, że pierwszą dawkę otrzyma jak skończy 6miesięcy-wtedy będzie juz po tych podstawowych szczepieniach.

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

My już po wizycie! Słowa pani doktor: "O jaki śliczny, opalony dzidziuś":) A dzidziuś waży 5115g:) Usg główki w porządku. Antek ładnie wychodzi z asymetrii i mogę go wreszcie szczepić:))) Ufff, co za ulga!!!
Marzycielka, powodzenia na praktykach. Widzę, że jesteśmy koleżankami po fachu - ja też ostatnie 3 lata przepracowałam w przedszkolu, ale kiedy byłam w ciąży musiałam iść na zwolnienie - za dużo schylania, za dużo zarazków i świr w postaci Dawidka, który próbował mnie uderzyć w brzuch! Wielokrotnie!!! Uważaj na siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Tinka milo mi ze takie dobre wiesci Ci przynioslam:oczko:


Lalija tak bobasek byl szczepiony juz dwa razy na pneumo-w 3mz 6 mz i jak skonczy roczek-swoja droga ciekawe czemu w jednym kraju sa za darmo,a w drugim trzeba placic,i to niezla sumke:lup:

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny, u nas halny narozrabiał prądu nie było jeden dzień a i połączyć się z netem nie mogłam.
Lalija witaj, pisz dużo. A co do szczepionek. Dużo lekarzy radzi żeby na pneumokoki nie szczepić przed 3 rokiem życia, ja starszego zaszczepiłam na pneumo i meningo (chyba dobrze napisałam :) jak skończył 3 latka, a Hubuś chyba w wieku 3 miesięcy na meningo. Na pneumo koki dobrze jest zaszczepić przed pójściem do przedszkola. Ale szczerze powiem że do końca nie jestem przekonana do tych szczepionek. Kiedys się dowiedziałam że jedno dziecko zmarło bo rzuciło mu się na wężły chłonne. I powiem Wam szczerze że ja obserwuję u Mateusza powiększone węzły różne groszki, np za uchem, w pachwinach, ale mój m miał problem z węzłami więc nie do końca jest pewne po czym. Dla bezpieczeństwa stwierdziłam że na pneumokoki zaszczepię małego jak skończy 3 lata.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46308.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-46307.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Jaga

Patrycja pochwalisz sie już czy jeszcze nie ??

och Jaga :D chyba sie domyslam co masz na mysli :P

tylko ja jeszcze nie mowilam znajomym,
i chodzi o to ze kilka dziewczyn sie zna z watka "szwecja" z kolezanka mojej kolezanki:D a ja jeszcze jej nie mowilam,anie chcialabym,zeby sie dowiedziala od innych-wiec Migotka prosba do Ciebie-nie wydaj mnie:oczko:

bo tak "na zywo" chce poinformowac ludziska po 11 maja,jak juz bedzie "lekarsko"potwierdzone

a wiec Emilka za kilka m-cy bedzie miec rodzenstwo:smile_jump:
z internetowych kalkulatorow wychodzi 26 grudnia (ale z innych tez nawet 1.1.2010)
a wiec dokladnie sie dowiem jak pojde do gina
a dowiedzialam sie z dzien,moze dwa po Migotce:D

Odnośnik do komentarza

Patrycja - Gratulacje udało się oszukać bociana, sprytna jesteś.

A co do szczepień, pneumokoki są ważne przed pójściem do przedszkola, ja tego się trzymam.Poza tym unikam pojawiania sie z dziećmi w centrach handlowych, itp. Meningokoki są ważniejsze dla młodszego dziecka i dlatego zaszczepiłam Hubusia ale jak skończył rok. Z pneumokokami poczekam, za duzo niepewności w tych szczepionkach. I juz nie chodzi o kasę, ale faktycznie każdy lekarz mówi coś innego i to matka musi zdecydować.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46308.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-46307.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

:23_30_126: Dziekuje bardzo za gratulacje i wogole:Kiss of love:

ja mam tylko nadzieje ze zanim wykluje sie ssak nr 2 to ssak nr 1 da mi i moim cycuszom troszke odetchnac od ssania:wink:

a zmieniajac temat:
planujecie jakas majowke?
ja mam nadzieje,ze jutro bedzie miec wolne(a jest w kalendarzu czerwony dzien)
jak bedzie ladna pogoda to napewno wybedziemy z domku,ale jakis konkretnych planow nie ma


dzis musze isc na sprawdzenie emilkowej szczepionki,strasznie mi sie nie chce,bo....wczoraj mi sie pomylilo i myslalm ze to wlasnie wczoraj byl ten dzien sprawdzania-dopiero zorientowalam sie w poczekalni:D
zbliza sie maj miesiac zakochanych:lol: i od razu czlowik pokrecony:smile_jump:


milego dnia `81:usmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...