Skocz do zawartości
Forum

Mamuski 81! zgłaszać się!


majeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja`81

marzycielka

dziewczyny w czym kąpiecie dzieci??


w samej wodzie,prosto z kranu,od malenkosci:)


(tylko wikingi maja lepsza kranowa niz ta nadwislanska:wink:)

Ale Mateusz ma wielkiego smoka:wink:
slodki:)



i fajno,ze maly pospal-oby w nocy,tez pieknie spal:)

Odnośnik do komentarza

witam

Patrycja to kiszka z tym ciuchlandem. No szkoda że nie zrobiłaś zakupów ale może następnym razem coś znajdziesz :D

Kaszaaaaaa super, że czujesz sie lepiej-już teraz będzie tylko lepiej :Śmiech:

Agula a co u Ciebie? Mało się odzywasz :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

a mnie wczorajszy dzień zdołował.....

wszystko załatwiłam ale na urlop wychowawczy nie idę bo biore zwolnienie lekarskie z powodu..... rehabilitacji Weroniki. Ma zaburzenia napięcia mięśniowego-prawą stronę ma zbyt napiętą i musimy rehabilitować-narazie ćwiczymy w domku a do specjalisty w przyszłym tygodniu. jak nie urok to sraczka!!!! A bylo tak fajnie. W ogóle zauważyłam że ostatnio jakoś strasznie dużo maluchów jest rehabilitowanych.
Mamy skierowanie do bardzo dobrego ośrodka ale w ramach NFZ nie rehabilitują takich małych dzieci-tylko za opłatą-ewentualnie jeśli mam abonament w Luxmedzie i jeśli jest w nim rehabilitacja to mam za darmo. Mam abonament ale bez rehabilitacji ::(: no i teraz milion myśli w głowie jak to najlepiej zrobić.
Koszt jednej wizyty z 10% rabatem (bo jestem pacjentem Luxmedu) to 72zł a potrzebujemy narazie 10 zabiegów-narazie bo nie wiem co dalej lekarz zleci. Wykupienie abonamentu z rehabilitacją to koszt 3000zł za rok (można zapłacić w dwóch ratach). Teraz jeszcze wydatki z chrzcinami, operacja Damiana okolo 3000zł i..... juz nie mam siły żeby myśleć....

poczekam na męża aż wróci z pracy i wtedy coś ustalimy.

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Oj Anya współczuje, faktycznie tych wydatków się nazbierało. Najlepiej byłoby pogadać z lekarzem jakie są szanse że po 10 zabiegach wszystko ustapi, bo jak nie za bardzo to lepiej byłoby wykupić roczny, a nie można półroczny albo 3 miesięczny abonament? A Damianek kiedy będzie miał ta operacje? Żal tych dzieciaczków małych tyle muszą przejść zanim dorosną!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46308.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-46307.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Witam Kobiety:usmiech:

a my dzis postanowilismy,dzieki naszemu porannemu ptaszkowi,ze nie bedziemy juz czekac na mozliwosc spania do 10,11(mozliwosc taka dzieki uprzejmnosci Emilki,ze pojdzie znow spac,jak zazwyczaj to bywa:wink:)

noi wyjatkowo sobota wczesnie rozpoczeta:D


Anya ja pewno bedac na Twoim miejscu udalabym sie po opinie do innego lekarza-zdrowie najwazniejsze,to rzecz oczywista-
ale ja jestem podejrzliwa co do lekarzy w Polandzie(teraz czytajac forum poglebilam w tym)-bo faktycznie duzo niemowlakow,jest wysylane na rehabilitacje,a NFZ nie refunduje tego
jeszcze "za casow moich w Pl" u mnie lekarka przepisywala co drozsze leki,zeby apteka miala lepszy zysk(oczywiscie nei wszystkim zeby nie bylo zbyt podejrzane-no ale jakos si eto samo rozwiazalo-i wszystko wrocilo do normalnosci)
albo w aptekach,wciskaja produkty-naprzyklad ja chce krem "A" bo wiem,ze mi najlepiej odpowiada,i mam 100% pewnosc do tego kremu,a pani wciska mi krem "B",zeby sprzedac jak najwiecej tych produktow,gdyz pewno z dostawca ma jakies uklady-tak wlasnie mojemu mezowi wcisneli krem dla zony,ktory wogole nie nadawal sie do tego co ja chcialam
i mojej mamie tez dla mnie krem,gdyz pani uznala ze ten co ona proponuje jest lepszy-guzik prawda

a co Ty zrobisz Anya,pewno juz ustaliliscie z mezem:)
ale wydatki to Wy macie,skzoda,ze nie dla przyjemnosci-no ale trzeba



ide na sniadanko,mezu wzywa(weekendy sa jego:D)
od nastepnego tygodnia mezuy w domku,urlopik


milusinskiego weekendu:)

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

super zdjecia-
hihi ale poslzyscie w slinke z Hania:wink:
probujaca piasek,i modelka piekna na plazy,czyli zdjecie pt "Puścili mnie na piasek....wreszcie"-pierwsze miejsce:)
oczywiscie reszta tez niczegoo sobie-noi mama i tata Hani calkiem niezle wyszli:wink:,no ale corka i tak wygrywa:)
i te piekne dolne jedyneczki:usmiech:

Odnośnik do komentarza

witajcie
ja na sekundkę, gdyż teściowa do nas przyjeżdża, bo ma 9 dni urlopu- jak ja wytrzymam to nie wiem:glass::glass: ale będę się starała!!

anya współczuję z całego serca!!i jestem z Wami myślami.

tinka fajnie, że wyjazd się udał:36_1_11: spóźnione ale szczere życzenia, wszystkiego naj z okazji 2 rocznicy ślubu!!pociechy z Hani i męża:Oczko: oraz spełnienia marzeń z okazji urodzin:Kiss of love::Kiss of love:

a oto kąpiel mojego brzdąca:

http://s6.suwaczek.com/20070811310120.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6pss6x5u0emvf.png

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidp07wmom6gh5c.png

Odnośnik do komentarza

witam wieczorową porą

ja tylko na chwilę bo u mnie totalny czasobrak ;(

Tinka zdjęcia rewelacyjne-zwłaszcza Hania jedząca piasek :Oczko: a to zdjęcie ze śliniaczkiem jest przepiękne!!!! Jakie ona ma cudne oczy!!!!

Patrycja pięknie wyglądasz (zdjęcie na nk :D) naprawdę super!!!!!

Marzycielka to niewiarygodne jak Ty wyglądasz!!!!! :36_19_2: niedawno rodziłaś a nic po Tobie nie widać :Oczko: Super, po prostu super!!!!!

postaram się jutro zajrzeć

Patrycja
a kiedy wyjeżdżacie?

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki

Noce mnie juz wykanczaja. Tak jak dzis Hanka zjadla butle 150ml z kleikiem o polnocy, a o 2.40 juz byl placz/ Podlam wode.Potem pobudka o 5 znow woda no i po 5 cycek. Potem o 6 wstal maz, bo ja jzu nie dalam rady.Tak wiec nie wiem co bedzie dalej jak wroce do pracy.

dzis znow przyjezdzaja blizniaczki,wie raczej mnie nie bedzie, bo znow bede musiala pilnowac,z eby Hance mamby nie daly jak ostatnio.

Marzycielko zdjecie z kapieli super, no i Patrycji na nk tez - jak patrze na Ciebie to sobie przypominam poprzedni rok.

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Marzycielka no to taka laseczka:usmiech:

Majeczka jakos na poczatku sierpnia miala usg polowkowe-
ja mam nadzieje,ze ona nie pisze bo milusio spedza czas z rodzinka,albo pracuje albo komp jej padl
Babo odezwij sie:wink:


my wylatujemy w te sobote,a wracamy juz 27sierp.
dzis z meza nie mam pozytku jakiegos -najbardziej mi chodzilo wykorzystanie go w celu umyslowym*(jak zwykle jezyki,a co sama sie bede meczyc:wink:)no ale w takich warunkach sie nie da-no poprostu :D-kac:D och sie takiemu powodzi na
urlopie:lol:
wczoraj przyjechal do niego kumpel,tak na chwile noi zostal na noc,bo bezsensu wracac na drugi koniec miasta kolo polnocy-kumpel dzis rano do pracy,a maz leniuchuje:D
noi mnie z rana z nerw mezu wyprowadzil,bo mi wypil cale mleko,caly litr-a mialam ochote na mleczko na sniadanie sie napic-niedobry maz,a fe:hahaha:
no ale skoro troszke pomoglo to na doprowadzenie sie do uzywalnosci-niech mu bedzie:oczko:


*od jutra prawdopodobnie nie bedzie miec on czasu,wiec dzis byl dzien ostatniej szansy-co dwie glowy to szybciej zrobione
:wink:




milusinskiego dnia



Odnośnik do komentarza

tinka_20
Witam dziewczynki

Noce mnie juz wykanczaja. Tak jak dzis Hanka zjadla butle 150ml z kleikiem o polnocy, a o 2.40 juz byl placz/ Podlam wode.Potem pobudka o 5 znow woda no i po 5 cycek. Potem o 6 wstal maz, bo ja jzu nie dalam rady.Tak wiec nie wiem co bedzie dalej jak wroce do pracy.

dzis znow przyjezdzaja blizniaczki,wie raczej mnie nie bedzie, bo znow bede musiala pilnowac,z eby Hance mamby nie daly jak ostatnio.

Marzycielko zdjecie z kapieli super, no i Patrycji na nk tez - jak patrze na Ciebie to sobie przypominam poprzedni rok.
Tinka jak czytam to aż nie wierzę bo u mnie noc minęła tak: o północy cyc, potem ze zdziwieniem dla mnie dokładnie o 2.40 płacz i znowu cyc, następnie jakoś po piątej znowu cyc.... tak więc nasze nocki wyglądały tak samo :Oczko:

ja cała w przygotowaniach chrzcielnych, czasu brak na cokolwiek ale będę starała się do Was zaglądać :D

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Cześć kobietki:)))
Już wróciłam!!! Było super, odpoczęłam, jak nigdy w życiu. Piękne widoki i przemili ludzie, cisza i spokój - po prostu ekstra, aż nie chciało się wracać do szarej polskiej rzeczywistości. W tej chwili cierpię na brak czasu, bo Antek się w nocy wyspał w samochodzie, a my wręcz przeciwnie i teraz walczymy z dzieckiem. Ale zdjęcia na NK wrzuciłam:D
Zaglądnę do Was, jak trochę ogarnę mieszkanie i uśpię małego.
Buziaki:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...