Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Pomponiasta nowa klawiatura Ci nic nie da, lepiej kup meżowi słuchawki, jakość dźwięku super, no i nie będzie słyszal stukania :) wiem cos o tym hehehe...

Milka oczywiście w nocy kaszlała :( nad ranem wziełam ją do siebie, zeby nie obudziła Nikoli i tak nie spała, ja ją oklepuje a ona kaszle, skończyła i mówi bidula "mam taszej"(nie mówi K i L) :-/ dałam syropek, położyłam wysoko i myśle, że sobie dośpimy, a ona "mamooo, ciem tupe" no i jak usiadła na nocnmik to pół godziny zeszło, wstała to już Nikola przyszła i tak sobie dospałam :Mrgreen:

idę po kawkę, ktoś się napije??

Odnośnik do komentarza

sąsiadów- taka czeska bajka- stara

:sofunny: o tym nie pomyślałam, nawet mam, ale moje tego nie chcą oglądać hehehe to sie dogadałyśmy
co jej podałas od kaszlu?
na razie podałam mucosolvan, chciałam ściagnać fridą katarek, bo wydawało mi sie, ze jej przeszkadza, ale bardzo malutko było, nie wiem czy to wszystko czy może gdzieś głęboko jest więcej, ale tak się darła, że nie słyszałam czy jeszcze furczy, zaraz (po bajce) zrobię inhalacje z pulmicortu, wezmę całą ampułkę to moze się uda zadusić w zarodku, po południu drugą i zobaczymy jaka będzie nocka..

Odnośnik do komentarza

witaj Anulka

:kawa::kawa::kawa::kawa:z nami ???

koniec lutego to u mnie najgorszy okres- bo przez ostatnie 5 lat ( poza zeszłym rokiem) wlasnie w lutym byly pogrzeby....

dzisiaj mija rocznica smierci mojego przyjaciela i jak co roku spotykamy sie w kosciele na mszy a potem u mnie ( A byl w sumie moim sąsiadem)
w sobotę ciocia, w środę moj ukochany Dziadzio itd, itd....niech już mija ten luty
ach...nie bede smucic

Odnośnik do komentarza

Atena :Śmiech::Śmiech::Śmiech:sąsiadów to my tez mamy niezłych
5 dzieci -rodzice ;)
i zero uzywania klamki w drzwiach :Padnięty::Padnięty::Padnięty::Padnięty::Padnięty::Padnięty:
ale ich wole nie oglądać od 6.00 rano :Śmiech:

Mucosolvan to syrop który moja przedszkolanka zawsze poleca i zawsze daje swoim dzieciom i mowi , ze to rewelacja
ja jeszcze nie podawałam, aczkolwiek zakupiłam- może rzeczywiście taki rewelacyjny.
Trzymam kciuki zeby sie u was okazał skuteczny

Odnośnik do komentarza

Małgosia
witaj Anulka

:kawa::kawa::kawa::kawa:z nami ???

koniec lutego to u mnie najgorszy okres- bo przez ostatnie 5 lat ( poza zeszłym rokiem) wlasnie w lutym byly pogrzeby....

dzisiaj mija rocznica smierci mojego przyjaciela i jak co roku spotykamy sie w kosciele na mszy a potem u mnie ( A byl w sumie moim sąsiadem)
w sobotę ciocia, w środę moj ukochany Dziadzio itd, itd....niech już mija ten luty
ach...nie bede smucic

to tak jak grudzień u nas :(

Odnośnik do komentarza

atena

Anulka a jak nocka u Ciebie ?

w sumie ok...dzieci padły między 21 a 21.40 a ja jeszcze polatałam po necie, na mamutkach jak wkleiłam swoje zdjęcie zostałam zwyzywana od nastolatek, potem gadałam z mężem przez komórę i po północy zasnęłam. Miki dla odmiany o 7 rano Krecika sobie zażyczył, więc też lepiej bo 2,5 godziny później niż wczoraj :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...