Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Ja już w domku, ale miałam pracowity dzień, jutro nie lepiej będzie...

Marysiu
trzymam kciuki za Niko i odezwij się po wizycie koniecznie

Kasiu
współczuję kłopotów z zębem, niestety leczenie do tanich nie należy... A propos, dziś Lubemu korona wypadła, robiona z miesiąc temu :glass::glass::Wściekły::Wściekły::Wściekły: Specjalnie wziął tą droższą, bo to na 10 lat wytrzymałość ble ble ble... Właśnie siedzi u dentysty...

Aniu
u nas też dziś był spacerek, w sumie niezła pogoda, nie? Tylko ten wiatr, nio ale nie można mieć wszystkiego, zaraz zresztą listopad...

W ogóle jak tak patrzę na moje Dziecię i jak czytam co Wasze dzieciaczki wyczyniają to naprawdę mamy co robić ;) u nas ostatnio Piotruś nie dość, że wszędzie chodzi to do perfekcji opanował wejście na wersalkę i fotel :36_2_46: Dobrze, ze choć tyłem schodzi...

Anulka jak się czujesz? Mnie głowa trochę ustała, a brzuch już wcale nie boli... Mam nadzieje, ze u Ciebie też lepiej...
No żeś mnie wystraszyła z Majusią, dobrze że wsio ok (u nas Kiedyś też szukałam Piotrusia, a Ten wlazł za łóżeczko, w kątek za zasłonkę i siedział z jakąś książeczkę :glass::lol:)

Izulka
dołączam się do grona niecierpliwych :lol:

Margo czym się zawodowo zajmujesz?

Monia W zdrówka! I odezwij się :36_2_51:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

sweethope
o asia ania to ja sie dołączam do was...dostalam @ i chodze jak osa,glowa mi peka i wogole
ale cale szczescie t wrocil i zajmuje sie malym....nie chce juz wam pisac co on robi, wywalil mi dzis drzwi z zawiasow [mam takie przesuwane] i utknelismy na 45 minut w pokoju.... Maly diabel:36_2_43::36_2_21:

Dobrej spokojnej nocki:)

mati to zywe srebro:36_1_15::36_2_27:

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie wylazlam z pod prysznica..kamilek bajkuje,r usypia pitera..ja wyszsze wlosy i kieruje sie w stone lozka bo mi sie oczka zamykaja!

Wczoraj chyba o 21 spalam jz jak zabita...po leku ktory boire na przeziebienie na noc,dodatkowo ulatwia zasypianie to padlam jak mucha..rano wstalam zdziwiona ze to juz dzien..nwet nie wiem,nie pamietam jak piotrek spal w nocy!!!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Monia W zdróweczka, niezmiennie, bardzo niskie masz te temperatury... Dobrze, że śpisz ładnie, sen najlepszy na wszystko...

Marysiu co się dzieje? Twój opis na gg mnie zasmucił, Kochana jak Nikodemek, co u pediatry?

Sweetka
to Ci Mati przykombinował z drzwiami :glass:

Ja też jadę na tabletkach przeciwbólowych i jest ok, ale nie narzekam, bywały gorsze @...

Anulka zeżarłam całą Milkę z orzechami :glass:

Dziś padnięta, długo nie posiedzę...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny współczuje bolesnej @. Sama nie wiem co to jest (bo takowych nie miewałam), ale chyba się niedługo przekonam, bo mówią, że po cc boli bardziej, a ja jeszcze cięta byłam od pępka w dół :Szok:

Monia zdrowiej Nam tu kochana.

Maryś nie smutaj się ::): dasz radę, kto jak kto ale Ty to taki Schwarzenegger jesteś :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Dziewczyny współczuje bolesnej @. Sama nie wiem co to jest (bo takowych nie miewałam), ale chyba się niedługo przekonam, bo mówią, że po cc boli bardziej, a ja jeszcze cięta byłam od pępka w dół :Szok:

Izunia w moim przypadku boli tak samo jak przedtem albo mniej... Życzę by u Ciebie nie bolało... Nic a nic ;)

Teraz już idę naprawdę...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Izabelin
Dziewczyny współczuje bolesnej @. Sama nie wiem co to jest (bo takowych nie miewałam), ale chyba się niedługo przekonam, bo mówią, że po cc boli bardziej, a ja jeszcze cięta byłam od pępka w dół :Szok:

Izunia w moim przypadku boli tak samo jak przedtem albo mniej... Życzę by u Ciebie nie bolało... Nic a nic ;)

Teraz już idę naprawdę...
ja przed porodami mdlałam, spałam całe noce na chodniczku w łazience przy sedesie...koszmar...teraz nie mdleję...o tyle lepiej...ale boli jak diabli :36_2_42:

Odnośnik do komentarza

Anulka

ja przed porodami mdlałam, spałam całe noce na chodniczku w łazience przy sedesie...koszmar...teraz nie mdleję...o tyle lepiej...ale boli jak diabli :36_2_42:

O kurcze to aż tak, ja mając okres zdobywałam Rysy, jeździłam na rowerze, etc, etc. Zresztą ja nigdy spokojnie na tyłku nie wysiedzę.

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Anulka

ja przed porodami mdlałam, spałam całe noce na chodniczku w łazience przy sedesie...koszmar...teraz nie mdleję...o tyle lepiej...ale boli jak diabli :36_2_42:

O kurcze to aż tak, ja mając okres zdobywałam Rysy, jeździłam na rowerze, etc, etc. Zresztą ja nigdy spokojnie na tyłku nie wysiedzę.
zazdroszczę...dlatego 2x9 miesięcy ciaży i w sumie 2 lata karmienia piersią dało mi niezły odpoczynek....

Odnośnik do komentarza

Sweethope
no ja nie powiem mam mniej bolesne miesiaczki[albo niebolesne wogole!!] ale mam uderzenia takiego goraca ze masakra....takze Iza po cesarce mialo bolec bardziej a nie boli, zreszta bardziej niz przed ciaza juz chyba nie moglo:)

Sweetka miałam takie uderzenia gorąca przy torbielach na jajnikach.Nie chcę straszyć ale na Twoim miejscu odwiedziłabym ginka i zrobiła USG, bo jak nic jest to sprawka rozregulowanej gospodarki hormonalnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...